Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ĪSTĀ KĀZU STILA MEKLĒJUMOS

ĪSTĀ KĀZU STILA MEKLĒJUMOS

Ja esat nesen kā saderinājušies un jau ķērušies klāt savas lielās dienas plānošanai, pirms rezervēt kāzu svinību vietu, mūziķus un citus iesaistītos būtu svarīgi atbildēt uz jautājumu, kādā stilā savas kāzas esat ieplānojuši. Laikā, kad iespējams nojukt un apmaldīties Pinterest un interneta plašumos un daudzajos piedāvājumos, nekas nevar būt svarīgāks, kā atbildēt uz jautājumu, kas ir tas, ko paši no sirds vēlaties.

Pirmā fāze – sapņošana

Lai nonāktu līdz vēlmēm un tālāk jau līdz reālai rīcībai, vispirms jāļauj pašiem sev pasapņot. Pie tam jāsapņo plaši – neatkarīgi no esošajiem apstākļiem un citu cilvēku vēlmēm.

Sapņošanas fāzē nav svarīgi ne tas, cik daudz tas varētu izmaksāt, ne tas, ko par to teiktu apkārtējie. Vienīgais, kas jādara – jāļauj iztēloties savas sapņu kāzas.

  • Vai tās būs lielas kāzas, kurās piedalīsies visi pazīstamie cilvēki vai tomēr mazas svinības tikai pašu tuvāko lokā?

  • Vai tās būs kāzas brīvā dabā vai mājīgās telpās?

  • Varbūt tās būs galamērķa kāzas, kad kopā ar viesiem un footogrāfu dosieties iepazīt kādu eksotisku galamērķi?

  • Kurš stils jums ir tuvāks – klasika, romantisms, glamūrs vai varbūt vintage?

  • Un galu galā – kurā gadalaikā jūs vēlētos viens otram teikt savus “Jā” vārdus?

Otrā fāze – savāc un apkopo idejas un iedvesmu

Šis ir viens no radošākajām kāzu plānošanas etapiem, kura laikā pāri savāc un apkopo visas iespējamās kāzu idejas un iedvesmu. Tam noderēs gan jau pieminētais Pinterest, gan fotogrāfijas no citām kāzām (pie tam tās lieliski vienkopus iespējams aplūkot arī portāla LĪGAVĀM kāzu stāstu sadaļā), gan kāzu iedvesmas žurnāli, tai skaitā, grāmatžurnāls LĪGAVĀM.

Apkopojot savas idejas, svarīgi tām atrast savu īpašo vietu – tas var būt gan kāzu mood baord jeb iedvesmas planšete, kur piestiprināt pat plānoto kāzu kleitas auduma gabaliņu, gan kāzu plānotājs, kur pierakstīt visas savas idejas.

Trešā fāze – formālas vai neformālas kāzas?

Te jums ar līgavaini jāatbild, kā jūs jūtaties visērtāk – klasiski elegantos un formālos pasākumos, piemēram, pilī vai arī intīmās un vairāk uz personiskumu vērstās vakariņās, piemēram, pludmalē.

Kāzas ir notikumus, kurā jums pavisam noteikti jāatrod sava noskaņa, jo galu galā tas, kas lieliski izskatās uz papīra (vai šajā gadījumā – citu cilvēku kāzās) ne vienmēr būs piemērots jums.

Ceturtā fāze – jo sīkāk, jo labāk!

Lieliski, ja esat sapratuši aptuveno kāzu noskaņu, tomēr, jo sīkāk jums izdosies savas vēlmes strukturēt, jo vairāk tas atvieglos tālāko plānošanas procesu. Ja vēlaties kāzu svinības ar glamūra noskaņu, tad saprotiet, vai tas būs mūsdienu Holivudas glamūrs vai arī senāko laiku glamūrs. Ja jums patīk abi varianti, būtu ieteicams tomēr izvēlēties vienu – kāzas nav īstais laiks, kad ļauties dažādiem eksperimentiem un pārspīlēt ar detaļu pārbagātību.

Piektā fāze – īstā krāsa!

Reizēm īstās krāsas atrašana nozīmē teju nonākšanu pie īstā kāzu stila. Kāzu krāsai ir liela nozīme, jo tā parādīsies gan dekorācijās, detaļās, ielūgumos, līgavas māsu kleitās.

Ja vēlaties, lai jūsu kāzās dominētu, piemēram, mirdzoši zelta krāsas elementi, tas ļaus saprast, ka jums, visticamāk, nebūs lauku šarma kāzas. Krāsai ir nozīme. Ja vēl meklējat savu īsto krāsu, tad der zināt, ka Pantone krāsu institūts par 2018. gada krāsu atzinis ultravioleto toni.

FOTO: ĢIRTS RAĢELISREINIS MELIORANSKIS, PINTEREST

Citi Raksti