Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Daļēja kāzu organizēšana – kāzu organizators kā mentors

Daļēja kāzu organizēšana – kāzu organizators kā mentors

Daļēja kāzu organizēšana ir veids, kā ikviena līgava var plānot savas kāzas pati, vienlaikus paļaujoties uz profesionālu servisu. Mūsu pieredzē ir līgavu meklētās atbildes.

Plānojot un organizējot kāzas vairāk nekā desmit gadus, esmu uzkrājusi milzīgu pieredzi. Ar to šobrīd vēlos dalīties plašāk un gribu, lai kā kāzu organizatori esam pieejamāki līgavām, kuras savas kāzas izvēlas plānot pašas. Līgavām, kuras vēlas būt pašas savu sapņu kāzu autores. Līgavām, kuras apzinās, ka šis nav viegls process un vēlas būt drošas, ka visu dara pareizi.

Aspekti, kuros visbiežāk nepieciešama profesionāļa palīdzība

Daļēja kāzu organizēšana sniedz iespēju līgavai savas kāzas plānot un organizēt pašai, ieliekot zinošus pamatus un nodrošinot, ka viņai līdzās ir atbalstoša un pieredzējusi komanda.

Galvenokārt, plānojot kāzas pašām, līgavas uztraucas par trīs niansēm:

  • pārbaudītu un uzticamu pakalpojumu sniedzēju sasniedzamība;
  • pārliecība, ka viss ir izplānots pareizi un nav aizmirstas būtiskas lietas;
  • drošības sajūta kāzu dienā, ka pasākumu un svinības kāds pārvalda un kontrolē.

Kā darbojas daļēja kāzu organizēšana

Mēs visā kāzu plānošanas procesā esam ciešā sadarbībā ar pāri, mums ir kopīgi video zvani un ikdienas saziņa pēc vajadzības. Līgava izvēlas un apstiprina pakalpojumu sniedzējus, ar kuriem mēs sazināmies un pārliecināmies, par ko līgava ir vienojusies, un vai šī informācija atbilst un saskan gan pakalpojuma sniedzēja, gan līgavas pusē.

Nereti gadās, ka tas, ko līgava rezervē, ir tas, ko viņa ir iedomājusies un sapratusi, vadoties no savām vēlmēm un pieredzes, taču patiesībā šis pakalpojuma sniedzēja piedāvājums atšķiras no līgavas ekspektācijām, kas var radīt nepatīkamus pārsteigumus pašā kāzu dienā.

  • Mēs esam kā informācijas tilts, kas nodrošina precīzu informācijas apmaiņu starp līgavu un pakalpojumu sniedzēju.
  • Mēs ļoti labprāt dalāmies arī ar pakalpojumu sniedzēju kontaktiem, ar kuriem mēs strādājam jau ilgstoši, kurus esam pārbaudījuši un uzticamies, organizējot pilna servisa kāzas.
  • Mums rūp, lai ikviena līgava nonāk drošās rokās, svinot savu kāzu dienu.

Foto: ELISABETTA RICCO

Ko vēl līgava saņem, izvēloties daļēju kāzu organizēšanu

Izvēloties daļējas kāzu organizēšanas pakalpojumu, līgava no mums saņem dokumentus, ar kuriem strādāt visu plānošanas periodu.

Līgava saņem inventarizācijas dokumentu, kas palīdz saprast, kas jau ir izdarīts, no kā atsperties un ar ko rēķināties.

Dalāmies arī ar budžeta tabulu, kas skaidri parāda, kas ir tās pozīcijas, kas ietilpst ikvienā kāzu budžetā. To ir ērti rediģēt un pielāgot ikvienai kāzu situācijai un vajadzībām.

Foto: KATI ROSADO

Dienas plāns jeb tehniskais scenārijs ir dokuments, kas parāda dienas scenārija struktūru un tiek izmantots visu sadarbības periodu. Šajā dokumentā mēs un līgava varēsim tiešsaistes režīmā apmainīties ar komentāriem un papildinājumiem. Izstrādāsim kopā tehnisko scenāriju, izvērtējot konkrētā pāra situāciju un vēlmes, ieteiksim piemērotāko versiju dienas gaitai. Te paralēli varēsiet veidot jaunā pāra dienas gaitu, paredzēt tehniskā personāla iesaisti un ērti secināt, kuros brīžos nepieciešama iesaiste un palīdzība no malas un uzraudzība kāzu dienā.

Mūsu komunikācija notiek online režīmā, piemērojoties ērtākiem abpusējiem laikiem, veicam video zvanus, lai līgava var būt pārliecināta par virzību, un soli pa solim gudri un zinoši var turpināt plānot kāzas, nonākot līdz skaidram dienas plānam.

Kāzu dienas koordinēšana

Vadoties pēc galējā apstiprinātā scenārija, kāzu dienā par visu procesu parūpēsies koordinatore, tā pati persona, ar ko līgava ir kontaktā visu plānošanas ceļu un kura ir droša par visām plāna niansēm un precīzi orientējas šo kāzu scenārijā.

Ja plānošanas procesā ir skaidrs, ka nepieciešamas vēl papildus redzīgas acis un darbīgas rokas, mēs iesakām un nodrošinām vēl vienu dienas koordinatoru, lai attiecīgajos mirkļos ir dubulta pārraudzība un drošība par procesiem.

Foto: LICHTTRUNKENT

Kādēļ izvēlēties daļēju kāzu organizēšanu?

Daļējā kāzu organizēšana kā pakalpojums ir radies, uzklausot mūsu draugu, klientu un kolēģu vēlmes. Ir pāri, kas izvēlas pilno kāzu organizēšanu. Viņi nevēlās paši iesaistīties organizatoriskās lietās un labprāt visu organizēšanu deliģē mums, taču ir daudz pāru, kas vēlas darboties paši un labprāt to dara, taču viņiem gribas iegūt pārliecību par to, ka visu dara pareizi un ka iznākums būs tāds, kā iecerēts.

Daļēja kāzu organizēšana ir reāls un unikāls pakalpojums, ko piedāvā Bannte Events. Tas ir koncepts, kas izstrādāts īpaši pāriem, kuri paši vēlas organizēt savas kāzas, taču apzinās, ka nepieciešams profesionāļa padoms, kas sniedz papildus pārliecību un sirdsmieru par to, ka viss izdosies perfekti.

Mūsu vīzija ir pēc iespējas vairāk zinoši izplānotu kāzu bez kļūmēm un misēkļiem. Mums ir milzīga pateicība par to, ka, darot savu darbu, varam būt daļa no skaistiem notikumiem cilvēku dzīvēs. Piepildot mūsu vīziju, mēs varam realizēt līgavu sapņus!

Mēs ticam, ka šis ir labākais, ko varam dot, ja līgava ir apņēmības pilna un vēlas būt pati savu kāzu organizatore.

Sapņo, plāno, svini!

Raksta autore: Inga Bērziņa / Bannte Events

Fotogrāfi: Elisabetta Ricco, Kati Rosado, Lichttrunkent

Citi Raksti