Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vasara ir mirkļi kopā. Padari tos īpašus kopā ar Stockmann!

Vasara ir mirkļi kopā. Padari tos īpašus kopā ar Stockmann!

Vasara ir kāzu, tostarp kāzu jubileju, un gaisīgu svētku laiks, kad varam tos baudīt mājas ballēs, smaržīgu ziedu un sulīgi zaļu augu ieskautos dārzos, pie īpaši dekorētiem un klātiem galdiem pludmales svētkos, jūrai šalkojot dažu soļu attālumā, un desertā baudot ainu, kā saule aizslīd aiz jūras viegli šalkojošiem putu viļņiem, un krāšņos piknikos. Dāvanas, izdekorēta māja, svinīgi uzklāts un gaumīgi izdekorēts galds, šampanietis un kūkas... Tās ir klasiskas vērtības, kas piešķirs šarmantu un dzirkstošu atmosfēru ikvienos svētkos.

šī vasara ir laiks kopā būšanas svinībām

Īpašiem mirkļiem, kurus pavadīt kopā ar savu mīļoto cilvēku, ģimeni un draugiem. Universālveikalā Stockmann ir padomāts par visu, lai svētku rīkošanu varētu paveikt ar baudu - svētkus vari sarīkot, arī neizejot no mājām. Padari kopā būšanas mirkļus īpašus un atmiņā paliekošus, izvēloties dāvanas un preces svinību galda noformēšanai universālveikalā un jaunajā Stockmann e-veikalā stockmann.lv!

šeit atradīsiet visu nepieciešamo svinību vietas dekorēšanai un galda klāšanai, kā interjera gaismekļus, spuldzītes un lampiņas, sveces un laternas, traukus un galda piederumus, pasaulslavenās somu dizaina AALTO vāzes, aromātus telpai, dekorus... Un ne tikai praktiskas lietas un dekoratīvos elementus sagādāt var vienuviet, bet arī pasūtīt delikateses, ar ko mielot savus viesus.

Savukārt gādājot dāvanu, jūsu ērtībām universālveikalā pieejami visi nepieciešami servisi - gan dāvanu iesaiņošana , gan dāvanu karte, kas vienmēr ir lieliska izvēle, dāvājot jūsu mīļajiem iespēju izvēlēties sev tīkamāko dāvanu. Dāvanas nolūkošanu un iegādi tagad var veikt, atrodoties jebkurā vietā - pasūti īpašu dāvanu no zīmolu katalogiem: Mājas preču nodaļas pasūtījumi.

Stockmann atrodamas dāvanas dažādām gaumēm un prasībām, kas vienlaikus arī var kalpot kā neatņemama svinību sastāvdaļa, piemēram, dizainiski pievilcīgās Serax zīmola šampanieša glāzes, jebkurā svinību vietā iederīgais Stelton šampanieša dzesētājs, Villeroy&Boch ģeometrisko rakstu vāze, Iittala zīmola unikālās stikla griezes, kuru svītras radītas ar īpašu tehnoloģiju, turklāt katrs putns izpūsts ar muti, padarot rezultātu unikālu un neatkārtojamu.

Jāpiemetina, ka šīs stikla griezes būs pieejamas iegādei tikai šajā, 2022. gadā. Spīdīga nerūsējošā tērauda fotorāmītis, no Georg Jensen zīmola kalpos kā burvīgs ietvars kādai nozīmīgai fotogrāfijai, kuru vēlies uzdāvināt mīļam cilvēkam, bet romantiski ziedošais augstas kvalitātes organiskās kokvilnas Yves Delorme segas pārvalks vasarā atveldzēs, bet ziemā sasildīs jūsu tuviniekus.

Kāda dāvana vienmēr var būt tieši laikā skaistumu mīlošai sievietei? Protams, rotas!

Stockmann pieejamas arī ekskluzīvas rotaslietas no tādiem zīmoliem kā Efva Attling, Lauren Ralph Lauren, Sägen un citiem dizaina burvjiem, kuras būs perfekta izvēle dāvanai sievietei, kuras gaume ir iepazīta. Pamanāmi un eleganti nostrādāti gredzeni spēcīgam raksturam, smalkas kaklarotas klasikas mīļotājām, auskari un rokassprādzes dažādu stilu cienītājām - izvēle ir tiešām plaša un mēs esam pārliecināti, ka atradīsiet tieši savam jubilāram pašu piemērotāko dāvanu!

Citi Raksti