Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAI PIEVIENOJAS KLĀT ARĪ VIDEOGRĀFI

LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAI PIEVIENOJAS KLĀT ARĪ VIDEOGRĀFI

Latvijas kāzu fotogrāfu asociācija ir ne tikai vienīgā kāzu fotogrāfu asociācija Baltijas valstīs, bet arī viena no nedaudzajām profesionālajām organizācijām, kas pastāv tik ilgi (jau 12 gadus), pateicoties dalībnieku entuziasmam un kāzu nozares profesionāļu atbalstam.

“Aicināt videogrāfus savā pulciņā bija tikai loģisks solis, jo ikdienā gan fotogrāfi, gan videogrāfi strādā plecu pie pleca” stāsta Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas prezidents Dmitrijs Mokejevs.

Šis ir tas gadījums, kad vienas nozares meistari, pārstāvot dažādas profesijas, apvienojas, lai sasniegtu kopīgus, augstākus mērķus. Tas arī palīdzēs jaunajiem pāriem ātri un ērti izvēlēties vislabāko profesionāli.

Kopš šī brīža LKFA – Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija kļuvusi – Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācija (LKFVA). Kopš šīs dienas LKFA ir jauns logotips un nosaukums, ar kopīgu vienotu galveno mērķi – apvienot un saliedēt kāzu fotogrāfus un videogrāfus vienā organizācijā, lai sekmētu kāzu fotogrāfijas un kāzu video virziena attīstību Latvijā.

Šobrīd valdes sastāvs ir – Dmitrijs Mokejevs, Vilnis Slūka, Mārcis Baltskars, Anda Upmale un Miks Šēls.

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija un videogrāfu
Foto MIKS ŠĒLS / www.mikssels.com

Ir izvirzīta videogrāfu uzņemšanas komisija, ko veido: Riverside films, Vividmar un Kaņepes films, uz kuras rekomendācijas pamata Valde pieņems jaunos videogrāfu biedrus.

Tik ērti vēl nekad nav bijis – fotogrāfiem un videogrāfiem ir katram sava atsevišķa sadaļa, asociācijas biedru saraksts  un kalendārs, līdz ar to potenciālajiem klientiem tiek piedāvāta izsmeļoša informācija par abām nozarēm.

Kalendārs ir Latvijas kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācijas lepnums. Jau vairākus gadus klientiem vairs nav nepieciešams rakstīt un zvanīt visiem interesējošajiem fotogrāfiem, lai noskaidrotu vai izvēlētais kāzu datums ir brīvs. Atliek tikai izvēlēties savu kāzu dienu kalendārā, lai redzētu visus brīvos fotogrāfus savā dienā.

Apvienojoties kopīgā asociācijā tagad kalendārs ir pieejams arī videogrāfiem atsevišķā sadaļā. 

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija un videogrāfu
Latvijas Kāzu fotogrāfu un videogrāfu asociācija

Aicinat ikvienu praktizējošu kāzu videogrāfu pievienoties LKFVA biedriem, lai kopīgu veidotu un attīstītu savu nozari!

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija un videogrāfu
Foto: ANDA UPMALE // RIVERSIDE FILMS × PHOTOGRAPHY / www.riversidefilms.lv
Citi Raksti