Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ LĪGAVAI UN LĪGAVAINIM SADALĪT KĀZU UZDEVUMUS

KĀ LĪGAVAI UN LĪGAVAINIM SADALĪT KĀZU UZDEVUMUS

Kāzas ir stāsts par jums abiem, tādēļ tikai likumsakarīgi, ka kāzu rīkošanā piedalās gan līgavainis, gan līgava. Kāzu uzdevumi ir tik dažādi! Kā sadalīt pienākumus?

Ja abi no pāra ir gatavi pilnvērtīgi iesaistīties kāzu rīkošanā, kāzu uzdevumu sadale patiesībā ir vienkārša - galvenais izejas punkts ir topošās sievas un vīra talanti un lietas, kuras patīk un padodas darīt vislabāk. Arī tad, ja kāzu rīkošanu nododat profesionālu kāzu rīkotāju vai kāzu organizatoru rokās, ir gana daudz kāzu uzdevumu, kurus sadalīt savā starpā un tādu, kurus darīt kopā. Darot kopā un iesaistoties abiem, jūs radāt savu kāzu stāstu, esat koprades procesā, kurā top kas ļoti, ļoti skaists. Tas ir vērtīgs ieguldījums attiecībās un apliecinājums, cik viens otram esat dārgi.

Kā sadalīt kāzu rīkošanas pienākumus?

• Kopā izveidojiet kāzu uzdevumu sarakstu. Lai to paveiktu, nepieciešams rūpīgs plāns, tomēr jāsāk ar lielajiem uzdevumiem - ceremonijas un svinību vietas izvēle, kāzu koncepta izstrāde (lielas kāzas ar grandiozu ballīti, intīmas kāzas tuvāko lokā, elopement kāzas tikai jums pašiem utt.). Ērti un pārskatāmi plānot savas kāzas no a-z varat, izmantojot LĪGAVĀM kāzu plānotāju, kas palīdzēs gan kāzu koncepta izstrādē, gan atgādinās par katru mazāko kāzu uzdevumu niansi. Jo nezinot, ir tik viegli palaist garām!

Plānotāju iegādājies šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

ka-ligavai-un-ligavainim-sadalit-kazu-uzdevumus
Foto: LĪVA SLOKA

• Būsiet lieli ieguvēji, piesaistot kāzu rīkošanā kāzu rīkotāju. Profesionālis pārzina visas kāzu rīkošanas nianses, tā atvieglojot jums veicamos uzdevumus un konsultējot, kur nepieciešams. Arī tad, ja uzņematies kāzas pilnībā organizēt paši, svarīgi sevi nepārslogot, lai atliek vietas svētku priekam, tā vietā sadalot atsevišķus pienākumus radiem un draugiem.

Savu kāzu rīkotāju meklē šeit: KĀZU AĢENTŪRAS UN RĪKOTĀJI

ka-ligavai-un-ligavainim-sadalit-kazu-uzdevumus
Foto: MIKS šĒLS / Deco: BRIGHTLY EVENTS/ Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Kad skaidri lielie kāzu uzdevumi, laiks sadalīt, kurš par ko būs galvenais atbildīgais. Protams, ir daudz lietu, kuras darīt kopā, piemēram, sastādīt viesu sarakstu, izvēlēties ceremonijas vietu, apmeklēt šīs vietas klātienē, lai sajustu, kura no tām uzrunā. Bet tālāko saziņu ar izvēlēto vietu var uzņemties viens no jums.

Veiciet uzdevumu sadali tā, lai katram tiek tīkamākie uzdevumi. Kādam vairāk var patikt komunicēt, bet kādam citam - veikt praktiskus uzdevumus, piemēram, izvēlēties, apskatīt un aptaustīt sveces, salvetes vai nomas mēbeles.

ka-ligavai-un-ligavainim-sadalit-kazu-uzdevumus
Foto: MIKS šĒLS / Deco: BRIGHTLY EVENTS/ Kāzu pakalpojumu sniedzēji

• Jāraugās, lai jūs abi būtu iesaistījušies līdzvērtīgi, un nerastos situācija, ka ar kāzu rīkošanu ir nodarbināts tikai viens no pāra. Tas ne pie kā laba nenovedīs, vien pie rūgtuma un domstarpībām.

• Kāzas ir romantisks pasākums, tomēr to rīkošanā jāparūpējas arī par tehniskām lietām, kurās drīzāk kā zivs ūdenī jutīsies līgavainis - tā ir, piemēram, skaņas un gaismas sistēmas vai elektrības ģeneratora sagāde. Tas pats attiecas uz smagu objektu pārvadāšanu un citiem uzdevumiem, kur nepieciešams fiziski lielāks spēks.

ka-ligavai-un-ligavainim-sadalit-kazu-uzdevumus
Foto: ARTIS SUPE

Sadalot kāzu uzdevumus, svarīgi otram neuzspiest savu gribu. Piemēram, ja līgava vēlas pati radīt kāzu ielūgumus, tad tas būs bezgala emocionāli skaists radīšanas process, bet lai kā vēlētos tajā līgavaiņa iesaisti, nevajag uzspiest, ja viņš ar šo nodarboties nevēlas. Līgavainis ar prieku uzņemsies citus darbus.

Lai visu procesu pavada prieks, vieglums un procesa baudīšana!

ka-ligavai-un-ligavainim-sadalit-kazu-uzdevumus
Foto: ARTIS SUPE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ARTIS SUPE, MIKS šĒLS, LĪVA SLOKA


Lasi arī: KĀZU UZDEVUMI PLĀNOšANĀ, KO VARI PAVEIKT ATTĀLINĀTI

Citi Raksti