Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SADERINĀŠANĀS GREDZENU TENDENCES 2022

SADERINĀŠANĀS GREDZENU TENDENCES 2022

Saderināšanās gredzena izvēle katram vīrietim ir individuāla un īpaša pieredze. Kāds izvēlēsies klasiskas vērtības, kāds lūgs palīdzību līgavas draudzenēm, kāds savai liktenīgajai sievietei pasniegs savas dzimtas mantoto gredzenu. Tomēr der atcerēties, ka tāpat kā apģērbu mode, arī aksesuāru un rotaslietu tendences ir mainīgas. Bieži vien tieši topošā līgava jau laikus dod mājienus, lai mīļotais nopirktu tieši tādu gredzenu, kā viņa iztēlojusies.  Ja vēlies saņemt mūsdienīgu gredzenu, tad tev noteikti noderēs mūsu ceļvedis, kas iepazīstinās ar saderināšanās gredzenu tendencēm 2022.gadā.

Vairāk par vienu

Gredzenu modē ļoti populāri kļuvis nēsāt vairākus gredzenus uz katra pirksta. Turklāt tiem jābūt ērtiem, tādēļ visbiežāk izvēlēti tieši eternity jeb mūžības gredzeni, kam raksturīgi daudzi dārgakmeņi, kas iestrādāti visapkārt gredzenam. Tie var būt mazi dimantiņi, kas rūpīgi iestiprināti gredzena pamatnē, vai lielāki, kantainas formas dārgakmeņi dažādās krāsās. Tieši par šo tendenci priecājas daudzas topošās līgavas, jo kas var būt labāks par vienu saderināšanās gredzenu? Protams, divi saderināšanās gredzeni! Svarīgi izvēlēties savstarpēji saskaņotus eternity stila gredzenus, nebaidoties no košām krāsām, kas paspilgtinās līgavas tēlu.

saderinasanas-gredzeni

Lāses forma

Pear shape jeb bumbierveida (saukti arī par lāses formas) dārgakmeņi liek gredzeniem izskatīties gan sievišķīgiem, gan izsmalcinātiem. Nav brīnums, ka 2022. gadā tā būs viena no pieprasītākajām akmens formām. Bumbierveida dimanti ir moderni un graciozi, turklāt  īpašā akmens forma ļauj tiem mirdzēt vēl spožāk, nekā klasiskajiem solitaire stila dārgakmeņiem. Bumbiera formas akmens liks pirkstiem izskatīties garākiem un slaidākiem, turklāt to var nēsāt ar smailo akmens šķautni uz jebkuru pusi un mainīt virzienu pēc garastāvokļa.

saderinasanas-gredzeni

Unikāli saderināšanās gredzeni

Neatkārtojami, oriģināli un neierasti gredzeni bija modē jau pagājušajā gadā un arī 2022. gada saderināšanās gredzenu tendences liecina, ka šādi gredzeni ir modē joprojām. Gredzens varbūt prasīs vairāk pūļu, jo būs jāizdomā īpašs dizains, kas raksturos tieši līgavu un viņas stilu. Tādā gadījumā vislabāk izvēlēties to pasūtīt pie juveliera, nevis iegādāties rotu veikalā. Gredzenu unikālu var padarīt tā forma, gravējums vai neierastu dārgakmeņu vai materiāla izvēle.

saderinasanas-gredzeni

Dubultās joslas gredzeni

2022. gads ir saistīts ar unikalitāti, un viena no populārākajām tendencēm būs tieši divjoslu jeb double band saderināšanās gredzeni. Šāds gredzens sastāv no diviem tieviem gredzeniem, kas savienoti ar izvēlēto dārgakmeni. Izskatās it kā akmens “peld” starp abām gredzenu stīpām, kas rada gaisīgu un modernu iespaidu.

saderinasanas-gredzeni

Papildu mirdzums

Pave stila saderināšanās gredzeni būs īpaši aktuāli. Šāda tipa gredzenam ir viens lielāks centrālais akmens, savukārt gredzena pamatnē iestrādāti daudzi mazi dārgakmeņi. Tie var būt tikai riņķa priekšā vai visapkārt. Šāds gredzens ir izteikti mirdzošs, jo to no visām pusēm ieskauj dārgakmeņi, kuri atspīd galvenajā akmenī. Mazie briljantiņi ap gredzenu rada iespaidu, ka viss gredzens ir mirdzošu dārgakmeņu riņķis. Šī būs grezna un izteiksmīga izvēle.

saderinasanas-gredzeni

Krāsaini dārgakmeņi

Līgavas, kas vēlas mazāk tradicionālu gredzenu, būs priecīgas uzzināt, ka 2022.gada saderināšanās gredzenu modē ir dažādu krāsu dimanti un citi koši dārgakmeņi. Izvēlies dārgakmeni, kas vislabāk raksturo tavu stilu un nebaidies no krāsām. Šī ir tava iespēja būt oriģinālai un izcelties uz klasiski bezkrāsaino dārgakmeņu fona. Krāsainie dimanti ir daudz retāki, taču tikpat labi vari izvēlēties arī rubīnu, smaragdu vai safīru, vai tos kombinēt savā starpā.

saderinasanas-gredzeni

Īpašs ietvars

Gredzenu unikālu un neatkārtojamu var padarīt arī ietvars, kurā iestiprināts dārgakmens. Cathedral setting jeb katedrāles ietvars ir viena no populārākajām gredzenu tendencēm 2022.gadā, pateicoties tā unikālajam stilam, kas atdarina klasiskās seno katedrāļu arkas. Tās vizuāli padara akmeni daudz lielāku, jo piešķir tam paaugstinājumu. Šāds dizains akmens nostiprināšanai piešķirs izsmalcinātību, unikalitāti un eleganci, turklāt patiks vintage stila gredzenu cienītājām.

saderinasanas-gredzeni

Dārgakmens dārgakmeņu ietvarā

Kas var būt greznāks par dimanta gredzenu halo stilā? Daudzi mazi briljanti aptver centrālo dārgakmeni, tādējādi to akcentējot un vizuāli padarot lielāku.  Šāds gredzens noteikti  norāda uz bagātību un greznību, turklāt to var apvienot ar pave stila gredzena pamatni papildu efektam.

Ģeniālā vienkāršība

Tām, kas nevēlas pievērst pārlieku lielu uzmanību savam gredzenam vai izvēlēties košus un izteiksmīgus dārgakmeņus, patiks šī saderināšanās gredzenu tendence. Modē joprojām ir arī vienkārši un klasiski gredzeni ar nelielu dārgakmeni. Tas var būt klasisks solitare, kas nekad neizies no modes, vai neliels gredzens minimālisma stilā.

saderinasanas-gredzeni

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE


Lasi arī: UZ KURAS ROKAS NĒSĀT GREDZENU?

Citi Raksti