Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Lai tiktu uz priekšu, ir jāsper solis!

Lai tiktu uz priekšu, ir jāsper solis!

Tas, kāds ir tavs iekšējais dialogs ar sevi un cik skaidri ir definēti tavi mērķi, ir neizsakāmi nozīmīgi tajā, lai tu sasniegtu savus sapņus.

Nav paralizējošākas sajūtas par to, kad jūties iestrēgusi. Tavi mērķi un sapņi šķietami kļūst arvien nesasniedzamāki vai, sliktākajā gadījumā, tu pat vairs neskaties to virzienā. Katra diena paiet nebeidzamos mazos un lielos pienākumos – darbā, mājas uzkopšanā, rūpēs par bērniem, rūpēs par vīru, rūpēs par radiem, rūpēs par viss kaut ko. Bet ne sevi pašu.

Ja uz brīdi ievelc gaisu un padomā, tu atceries visu, ko kādreiz tiecies izdarīt, kāda gribēji kļūt un kādu iztēlojies savu dzīvi. Bet realitāte, diemžēl, ir citādāka.

Kā tu šeit nokļuvi? Vai tu uz šo gāji apzināti? Vai varbūt dzīves ceļa taka pati nemanāmi tevi šeit atveda? Vai tu esi pārāk slinka? Pārāk veca? Pārāk apkrauta neskaitāmiem ikdienas smagumiem? Vai tu vispār esi pelnījusi dabūt to, ko vēlies? Vai tu to gribi tik ļoti, lai reāli izmainītu sevi, savu dzīvi, ieguldītu enerģiju un ietu pēc tā? Vai varbūt tu nemaz nekad neesi skaidri zinājusi, kurā virzienā spert soli, lai savus sapņus padarītu par realitāti?

Izmainot sevi, tu izmaini savu personīgo realitāti

Tas, ko redzam sev apkārt un saucam par savu realitāti, ir mūsu katra personīgais un unikālais spogulis. Visums nekad mums nedod to, ko gribam. Visums vienmēr mums dod to, kas esam. Un šīs ir lieliskas ziņas, jo tu vari ietekmēt to, kas tu esi.

Ja tu gribi redzēt sev apkārt citādāku realitāti, ja gribi, lai dzīves spogulis tev rāda citādāku bildi, tev ir jāizmaina sevi pašu! Tev ir jāatrod uzmanības spēks ievērot, kādas domas pavada tavu ikdienu, kādus vārdus izmanto sarunās ar sevi un apkārtējiem, kādus automātiskos zemapziņas ieradumus esi izveidojusi.

Tavs iekšējais dialogs ir tava svarīgākā saruna

Tavs iekšējais dialogs veido tavu uztveri par sevi un apkārtējo pasauli. Tas ietekmē tavu rīcību, lēmumus un, galu galā, tavus rezultātus.

Vai tu esi sevi pieķērusi, sakot, ka tavi sapņi ir neiespējami? Tāds negatīvs iekšējais dialogs tevi norobežos un bremzēs, radot vēl vairāk šaubas un nepārliecību.

Savukārt, veselīgs un spēcinošs iekšējais dialogs virzīs tevi uz priekšu, paaugstinot pašapziņu un vairojot pārliecību. Domājot par kādu no mērķiem, saki sev: “Man ir potenciāls sasniegt savus sapņus.” Tas tevi iedrošinās pieņemt riskus un virzīties uz priekšu, lai sasniegtu to, ko vēlies.

Bez mērķiem nav progresa

Mūsu mērķi ir kā kompass, kas rāda virzienu. Bez tiem mēs tāpat varam būt darbībā, bet reālu rezultātu un progresu gan neredzēsim. To var pielīdzināt riņķošanai ap savu asi – tu it kā kusties, bet uz priekšu netiec. Mērķi motivē, dod skaidrību un iespēju plānot savu ceļu uz panākumiem. Tāpēc, zināt, kur tu gribi doties, ir nenovērtējami svarīgi!

Sāc tagad!

Nostiprinot pozitīvu iekšējo dialogu, mainot sevi un izvirzot skaidrus mērķus, tu spēsi produktīvāk virzīties uz priekšu. Katrs mazākais solis pretī mērķiem ir ļoti būtisks tavā ceļā uz attīstību un panākumiem. Strādā ar sevi, strādā pie saviem sapņiem, nepadodies un atceries novērtēt savu progresu.

Tev izdosies!

Vai esi gatava spert, iespējams, nozīmīgāko soli savā dzīvē, lai uzņemtos atbildību par savu realitāti un dotos apzinātā ceļā uz saviem mērķiem un progresu?

Pirmo reizi klātienē Lienes Uresinas pasākums “UNSTOPPABLE YOU”!

Izmanto savu zemapziņas spēku un transformē savu dzīvi pa īstam.

6. aprīlis 9:00-21:00

RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O6

Citi Raksti