Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Esam gandarīti paziņot, ka Latvijā vienīgā kāzu grāmatžurnāla LĪGAVĀM jaunākais numurs no 9. aprīļa jau pieejams pārdošanā visā Latvijā.

LĪGAVĀM grāmatžurnāls jau sestais numurs, kura 272 lapaspusēs var atrast gan iedvesmu, gan nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu – kāzu dienu. Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM turpina savu misiju būt par kāzu ceļvedi mūsdienīgai līgavai, un šo gadu laikā, kopš grāmatžurnāls pirmo reizi nonāca pie savām lasītājām, ir iemantojis lasītāju cieņu un apbrīnu.

Lasi un iegādājies žurnālu šeit.

Jaunāko LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla vāku rotā aktieru pāris Ieva Florence un Oskars Vīksne, kas šovasar viens otram teiks jāvārdu. Emocionālā intervijā žurnālam LĪGAVĀM Ieva un Oskars, kā paši norāda, atklāj savu attiecību stāsta skaistākās detaļas, kas līdz šim nav bijušas publiskotas nekur citur. Viņi ļauj ielūkoties savā mīlestības stāstā un tajā, kā viņu dvēseles sastapās neatkarīgi no viņiem pašiem.

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6
Foto un stils: Kristīne Grīnvalde / MUAH, stils: Aija Ūdentiņa / Ziedi: SK Flower & Mood Design / Kleita: 6.Septembris / Vīriešu apģērbi: Barly / Vide: Herbārjs

Tāpat grāmatžurnālā nr.6 var iedvesmoties no deviņiem konceptuāli un noskaņu un stila ziņā atšķirīgiem kāzu stāstiem, uzzināt jaunākās kāzu tendences gan ielūgumu, dekorāciju un saldumu, gan kāzu tērpu modē (kā līgavām, tā līgavaiņiem).

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6

Nenoliedzami ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas izskatīties vēl labāk, kā līdz šim, tādēļ LĪGAVĀM meklē atbildi uz jautājumu, kā efektīvi notievēt līdz kāzām. Šajā sakarā savā pieredzē un novērojumos dalās blogere Kristīne Beitika.

Lai līgavas (un arī līgavaiņi) spētu pilnībā izbaudīt savu kāzu dienu un neļauties pirmskāzu stresam, LĪGAVĀM jaunākajā numurā atradīsiet padomus, kā pateikt pirmskāzu stresam skaļu “Nē” un kā gatavošanos kāzām padarīt vēl daudz patīkamāku un harmoniskāku.

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Lai atvieglotu kāzu plānošanas procesu, piedāvājam TOP vietas kāzu fotosesijām, ko apkopojis viens no Latvijā labākajiem kāzu fotogrāfiem – Ģirts Raģelis. Savukārt, vedējiem īpaši noderēs raksti par kāzu pieturvietu plānošanu un mičošanas transformāciju – tajos apkopotas gan jaunākās tendences, gan padomi veiksmīgiem risinājumiem.

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6
Foto: ĢIRTS RAĢELIS / holdme.lv

Jaunākajā kāzu grāmatžurnāla LĪGAVĀM numurā viena no Latvijā labākajām kāzu dekoratorēm Baiba Prindule-Rence dalās savos padomos, kā pašiem veiksmīgi izdekorēt kāzas, kā arī atklāj jaunākās tendences, ko šovasar noteikti vajadzētu izmantot. Bet kāzu organizatore Iluta Piternika / MintDeco sagatavojusi ceļvedi jaunajiem pāriem par to, kā visveiksmīgāk izveidot kāzu dienas plānu.

Vēl jaunākajā kāzu grāmatžurnāla LĪGAVĀM numurā meklē, kā pārsteigt savus kāzu viesus, ko nozīmē 21. gadsimta tradīcija – first look, kāda ir citādāka laulības ceremonija un kā vislabāk saplānot savu sapņu kāzu budžetu.

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6
Foto: ILZE OSE / www.ilzeose.lv

Iedvesmojies arī no kāzām citās valstīs un atklāj, kādas tās var būt zem Toskānas saules un zvaigžņotām debesīm.

ligavam kāzu gramatžurnāls nr.6
Foto: KRISTĪNE GRĪNVALDE / www.kristinegrinvalde.com

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM pieejams MANILLA papīrlietu veikalā

Pasūti grāmatžurnālu caur Omniva vai DPD. Sūtīšanas izmaksas (Omniva)3.50 EUR, DPD(2.50) ŠEIT

Noformē pasūtījumu: 

Sūti sekojošu informāciju uz: zurnals@ligavam.lv – vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.

Skati pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS un DPD pickup punktu karte

Citi Raksti