Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vecmeitu ballīte joprojām var noritēt visdažādākajā tematikā un formātā, taču galvenā 2023. gada vecmeitu ballīšu tendence ir personiskas un neizšķērdīgas ballītes, kurās uzsvars tiek likts uz atpūtu, nevis iztrakošanos. Smelies vecmeitu ballītes idejas ikvienai līgavai - no miera un dabas mīļotājas līdz piedzīvojumu meklētājai.

Līgavai - dabas mīļotājai

Ja līgava ir aktīvas atpūtas dabā entuziaste un ikkatrā brīvā brīdī tiecas izrauties no dzīvokļa četrām sienām, tad viņa īpaši novērtēs vecmeitu ballīti svaigā gaisā. Turklāt ir jāizmanto ikviena Latvijas vasaras saulainā diena un vecmeitu ballīte ir lielisks iemesls, lai dotos ārpus pilsētas. Ja esat sportisku draudzeņu bariņš, varat doties pastaigā gar jūru, izbraucienā ar velosipēdiem vai pat sarīkot divu dienu pārgājienu ar nakšņošanu teltīs un sarunām pie ugunskura.

Tomēr, ja vēlaties līgavai sarīkot ne tikai sportiskas aktivitātes, bet arī uzburt svētku sajūtu, varat sarīkot krāšņu pikniku. Došanās dabā ne vienmēr nozīmē ierašanos aktīvās atpūtas ekipējumā un ēšanu no metāla traukiem. Atpūtniekiem piedāvā sarīkot burvīgus piknikus visdažādākajās vietās. Vasarā īpaši aktuāli ir pikniki uz skaisti noformēta plosta. Izvēlieties dekorējuma noskaņas, uzkodas, dzērienus un dodieties pasakainā izbraucienā uz ūdens. Īpaši neaizmirstams šāds pikniks būs, ja ieplānosiet to saulrieta laikā. 

Vecmeitu ballīte: ATPŪTNIEKIEM

Līgavai - ziedu fejai

Tas, kādas vecmeitu ballīšu aktivitātes sarīkot līgavai, vienmēr ir aktuāls jautājums. Labāk, lai aktivitāšu ir mazāk, bet tās ir jēgpilnas. Skraidīšana pa pilsētu un dažādu uzdevumu pildīšana jau sen vairs nav oriģināla izklaide. Galu galā, līgavas pārsvarā pirms kāzām vēlas pabūt kopā ar savām draudzenēm un baudīt šo kopā būšanu, nevis atrasties diskomfortā. Protams, no vecmeitu ballītes tiek sagaidīts kas vairāk par vienkāršu restorāna apmeklējumu, tādēļ lieliski, ja gardu maltīti papildina kāda baudāma un meditatīva aktivitāte.

Līgavu - ziedu mīļotāju īpaši iepriecinās svinības Love garden oāzē. Tas ir burvīgs dārzs ar siltumnīcu, kurā sarīkot gan maltīti, gan dažādas meistarklases vai citas aktivitātes. Love garden piedzīvosiet gan lauku šarmu, gan pilsētas glamūru.

Vecmeitu ballīte: LOVE GARDEN

Sajūtu studija BOO ir lieliska vecmeitu ballītes norises vieta, jo tā piedāvā ne tikai skaistu vidi, bet arī ziedu meistarklases. Izmantojiet vecmeitu ballīti, lai radītu ko skaistu un kopā apgūtu ziedu kārtošanas prasmes! 

Vecmeitu ballīte: SAJŪTU STUDIJA BOO

Mierpilnu un aromātisku atmosfēru variet baudīt arī MUNIO sveču liešanas meistarklasē. Kopā ar draudzenēm izveidojiet aromātiskas sveces un uzdāviniet tās līgavai, viņa ziemā tās varēs aizdegt un atcerēties par burvīgo kopā pavadīto laiku. 

Vecmeitu ballīte: MUNIO

Muzikālajai līgavai

Kas gan ir svētki bez mūzikas? Var doties kārtīgi izdejoties uz kādu diskotēku vai klubu, apmeklēt koncertu vai dzīvās mūzikas vakaru restorānā, bet pavisam cita līmeņa pieredze ir apgūt pamatiemaņas ritmu pasaulē uz muzicēt kopā pašām. To piedāvā Nila Īles mūzikas studija. Mūzikai piemīt liels spēks, turklāt pareizajā vidē un kompānijā kopīga muzicēšana var pārvērsties īpašā un vienojošā notikumā. 

Līgavai - svētku karalienei

Tendences un uzsvari mainās, taču kokteiļu malkošana labāko draudzeņu kompānijā “Sekss un lielpilsēta” stilā vienmēr būs klasiska vērtība. Arī šim vecmeitu ballītes scenārijam varat piešķirt pievienoto vērtību. Izvēlieties kvalitatīvus alkoholiskos dzērienus un apgūstiet kokteiļu pagatavošanas prasmes  Minox kokteiļbārā izsmalcinātā interjerā un profesionāļu pavadībā. 

Vecmeitu ballīte: MINOX COCKTAILBAR

Stilīgajai līgavai

Vecmeitu ballīte ir īstā reize, kad nodoties visām sievišķīgajām nodarbēm - grima uzklāšanas meistarklasēm, friziera salona apmeklējumam, manikīra un pedikīra atjaunošanai, varbūt pat šopingam stilista pavadībā. Kā kulmināciju tam visam var sarīkot fotosesiju. Fotostudija Kosmoss piedāvā foto pakalpojumus, plašas telpas, vairākas foto zonas un rekvizītus daudzveidīgām fotogrāfijām. Fotosesija un gatavošanās tai būs lieliska izklaide, turklāt pēc tās saņemsiet izcilas fotogrāfijas atmiņām. 

Vecmeitu ballīte: TELPA KOSMOSS

Radošajai līgavai

Ja topošā līgava sirdī ir māksliniece, noorganizējiet aktivitātes, kurā viņa varēs izpaust savu radošumu. Darbošanās ar rokām ir ļoti sazemējošs process, turklāt izveidotais objekts sniedz gandarījumu. Atrodiet tādu aktivitāti, kuras laikā līgava apgūs ko jaunu. Juta Art piedāvā makramē jeb mezglošanas meistarklases - varbūt tas kļūs par līgavas jauno hobiju! 

Vecmeitu ballīte: JUTA ART

Izaiciniet radošo līgavu apgūt arī citus materiālus. Piemēram, Baltu rotas piedāvā iespēju piedalīties rotu izgatavošanas meistarklasēs. Kopā radiet ko paliekošu! 

Vecmeitu ballīte: BALTU ROTAS

Taču stikla studija  Glass Point piedāvā dažādās meistarklasēs iepazīt plašo stikla mākslas pasauli. No stikla rotām līdz apgleznošanai un pudeļu pārveidošanai par vāzēm - iespējams, gan līgavai, gan draudzenēm tas, cik daudzveidīgi var apstrādāt stiklu, būs pārsteigums. 

Vecmeitu ballīte: GLASS POINT

Vizuālās mākslas cienītājas novērtēs Vīns un Ota ballīti, kurā kopā varēsiet ļauties viegli mākslinieciskai bohēmai, malkot vīnu un radīt gleznu kāda jaunā mākslinieka pavadībā. 


Līgavai - kulinārei

Dažkārt ēdiena gatavošana tiek uzskatīta par pienākumu un nepieciešamību. Tādēļ kopā ar draudzenēm pamudiniet sevi un līgavu iepazīt kulinārijas mākslu tuvāk. Meistarklasēs profesionāļu pavadībā visi gatavotie ēdieni izdosies izcili un, iespējams, iedrošināt arī turpmāk virtuvē ļauties eksperimentiem.

Smilga Agnese piedāvā restorāna cienīgu uzkodu pagatavošanas meistarklases, taču Gastronomijas Institūtā var apgūt visdažādāko gardumu, kūku un pat kruasānu pagatavošanu.

Vecmeitu ballīte: SMILGA AGNESE

Vecmeitu ballīte: GASTRONOMIJAS INSTITŪTS

Līgavai - piedzīvojumu meklētājai

Ja zināt, ka līgava dievina pārsteigumus un piedzīvojumus, sagādājiet viņai patiesi negaidītu izaicinājumu - EscapeTown rīkotās izlaušanās spēles. Asas sajūtas, taktiski lēmumi un pārbaudījumi - jebkura piedzīvojumu meklētāja būs sajūsmā! Turklāt šādu vecmeitu ballītes aktivitātes izvēli īpaši novērtēs līgavas - individuālistes, kuras vēlas izcelties un nesekot ierastajām kāzu un vecmeitu ballīšu tradīcijām un klišejām. 

Vecmeitu ballīte: ESCAPE TOWN

Izsmalcinātajai līgavai

Ja līgavai ir svarīgi, ka viss vienmēr norit pēc augstākajiem standartiem, tad draudzenēm sarīkot arī smalku vecmeitu ballīti ir izaicinājums. Protams, baudīt luksusa apkalpošanu kādā restorānā ir patīkami, taču kādēļ gan neapgūt galda klāšanas un etiķetes nianses arī pašām? Lena Uldrika piedāvā šādas meistarklases, kurās atklāsi, ka arī galda klāšana ir māksla un tai var pieiet radoši.

Vecmeitu ballīte: LENA ULDRIKA

Pēc šādas izglītojošas izklaides sagādājiet līgavai luksusa līmeņa atpūtu. Kas gan ir vecmeitu ballīte vasarā bez laika pavadīšanas pie/uz ūdens - dariet to ekskluzīvā jahtā! Jahta Paradise piedāvā neaizmirstamus izbraucienus. 

Vecmeitu ballīte: JAHTA PARADISE

Atraktīvajai līgavai

Dažkārt patiesam priekam nevajag daudz. šogad vecmeitu ballītēs valda princips - mazāk, bet jēgpilnāk. Ne draudzenes vairs vēlas nedēļām iepriekš plānot neskaitāmus pārbaudījumus, ne līgava vēlas savā ballītē piedzīvot stresu, pildot dažādus uzdevumus. Tādēļ vecmeitu ballīšu fokuss ir pārvirzījies no atrakcijām uz atpūtu. Dodieties dabā, nesekojiet scenārijam un vienkārši esiet viena otrai. Kas gan var noiet greizi labāko draudzeņu kompānijā? Lai padarītu šo satikšanos īpašāku, sagādājiet kādu pavisam negaidītu pārsteigumu.  Mārtiņa Burbuļi piedāvā iepriecināt ar ziepju burbuļiem - jautrība garantēta! Sarīkojiet sapņainu fotosesiju burbuļos. 

Vecmeitu ballīte: MĀRTIŅA BURBUĻI

Ēteriskajai līgavai

Ne tikai kāzās, bet arī vecmeitu ballītēs arvien vairāk nostiprināt tendence svinēt bez alkohola. Izmantojiet šos svētkus, lai iepazītu viena otru un līgavu tuvāk. Kopā dodieties pie kāda pašizaugsmes trenera, noorganizējiet iedvesmojošu lekciju. šāda aktivitāte būs ieguldījums jūsu draudzībā un rosinās dziļas sarunas ballītes saviesīgajā daļā. Tikai atliek izvēlēties līgavas interesēm atbilstošāko speciālistu un tēmu, piemēram, sarūpējiet līgavai modernā rietumu astrologa Ingas Mekšūnas konsultāciju. 

Vecmeitu ballīte: INGA MEKšŪNA

Līgavai - princesei

šobrīd aktuālākā vecmeitu ballīšu tematika ir pidžamu ballīte. šādu ballīti var pārvērst par patiesi sirsnīgu notikumu. Ja nevēlaties svinēt ballīti visas dienas garumā, tad uz vakaru noīrējiet skaistu viesnīcas istabiņu, sagatavojiet uzkodas un dzērienus, tam obligāti nav jābūt šampanietim, varat līgavu pārsteigt ar kādu nomierinošas tējas rituālu. Parūpējieties par līgavas mīļāko mūziku un filmām.

Apspēlējiet pidžamu ballītes tematiku tērpos un izklaidēs - sarūpējiet skaistus naktstērpus un rītakleitas, kā arī vakara gaitā aizpildiet atmiņu kladi, ko pēc šī vakara uzdāvināt līgavai. Vecmeitu ballītei nav jābūt dārgai un izšķērdīgai, to atzīst arvien vairāk līgavu un viņu draudzeņu. Ja tā padomā, tieši pusaudžu gadu pidžammu ballītes, kurās netika ieguldīti nekādi līdzekļi, bija pašas labākās, jo svarīgi bija būt kopā ar savām labākajām draudzenēm. Sarīkojiet līgavai tādu ballīti, kas atdzīvina šo sajūtu!

Meklē savu vecmeitu ballīti šeit: VECMEITU UN VECPUIšU BALLĪTES

Raksta autore: Renāte Berga

Citi Raksti