Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

AR VĒRIENĪGU KĀZU MODES ŠOVU LĪGAVĀM PREZENTĒ JAUNU KĀZU ŽURNĀLU

AR VĒRIENĪGU KĀZU MODES ŠOVU LĪGAVĀM PREZENTĒ JAUNU KĀZU ŽURNĀLU

Ceturtdien, 10. novembrī plkst. 18:30 viesnīcā Pullman Old Town hotel notika pirmais KĀZU MODES ŠOVS Latvijā. Modes šovu organizēja TOP kāzu medijs „LĪGAVĀM” un tā laikā notika vēl viens kāzu nozarei nozīmīgs notikums – jaunā ekskluzīvā kāzu žurnāla „LĪGAVĀM” prezentācija. Šī bija lieliska izdevība topošajām līgavām vienuviet apskatīt Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas, kā arī pirmajām iepazīties un par īpašu cenu iegādāties jauno Latvijā radīto 276 lappuses biezo kāzu žurnālu.

Preses tirdzniecības vietās žurnāls pieejams no 11. novembra.
“Žurnāls „LĪGAVĀM” ir kas pilnīgi jauns, līdz šim nebijis kāzu industrijā! Biezs bookazine formāts (grāmatas un žurnāla apvienojums), unikāls dizains, kvalitatīvs saturs un skaistas iedvesmas fotogrāfijas. Ar šo žurnālu esam atšķīruši jaunu lappusi Latvijas kāzu industrijā!,” stāsta LĪGAVĀM īpašniece Iveta Rikmane.

Kāzu modes šovā vienviet bija iespēja skatīt jaunākās kāzu kleitu kolekcijas no modes dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, Līga Banga, Dace Bahmann, EFL fashion, Ingrida bridal, Agnese Eiduka, Inta Grase, ZZ fashion. Jaunākās kolekcijas prezentēja arī kāzu kleitu dizaina studija „AMELIA” un  kāzu saloni „6. Septembris”, „Jūlija”, savukārt jaunākās tendences kāzu aksesuāriem prezentēja Alexander Pavlov kažoki, Lace to Love mežģīnes, Wilde rotas un Brigitas Strodas kroņi.

Kāzu šova organizatori tā apmeklētājiem bija sarūpējuši arī vairākus pārsteigumus. Kā pasākuma īpašie muzikālie viesi uzstājās Lietuvas uzlecošā mūzikas zvaigzne „Daddy Was A Milkman”, kura dziesma „Breathe In” ilgstoši noturējās Latvijas un kaimiņvalstu mūzikas topu virsotnēs. Šova apmeklētājiem bija ekskluzīva iespēja izbaudīt talantīgo mūziķu uzstāšanos pirms viņu oficiālā koncerta Rīgā, kas notiks 1. decembrī.

Savukārt par vakara intriģējošākais brīdi izvērtās momentloterijas uzvarētājas noskaidrošana – Madara Sviķe Svitiņa balvā ieguva pasaules līmeņa zīmola Katya Katya Shehurina kāzu kleitu 1500 eiro vērtībā. Balvu vēl iekārojamāku radīja fakts, ka kleitas dizains tiks radīts individuāli tās ieguvējai.

Modes šovu apmeklēja arī sabiedrībā pazīstamas personas, kuru vidū bija kāzu rīkotājas Gundega Skudriņa, Sindija Vilde, Alise Kolosova, žurnāliste Una Ulme, Riga Fashion Week vadītāja Jeļena Strahova, The Sound Poets solists Jānis Aišpurs ar kundzi, dekoratore Baiba Prindule, fotogrāfi Aiga Rēdmane un Ģirts Raģelis, modes žurnālista Anita Sedliņa un citi.

Modes šova afterparty tikai īpaši lūgtajiem viesiem notika viesnīcas Gutenbergs jumta terases restorānā.
Kāzu modes šovu organizē LĪGAVĀM.LV. Atbalsta: Pullman Old Town hotel, SHISHI Home Of Beauty, Mionetto, Latvijas mūzikas menedžmenta aģentūra, Diana sveces, Baltic Wedding, Caps! un viesnīca Gutenbergs.

Citi Raksti