Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀ IZKLAIDĒT KĀZU VIESUS?

KĀ IZKLAIDĒT KĀZU VIESUS?

Būsim atklāti – jo vairāk no kāzām un to svinībām sagaida jaunais pāris, jo vairāk sagaida arī kāzu viesi. Šobrīd, kad pāri aizvien biežāk savās kāzās cenšas pārsteigt ar ko vēl nebijušu, pārsteigumus gaida arī viesi. Vairs nepietiek ar dažām atrakcijām visa vakara gaitā, lai viesus izklaidētu – viņi grib atpūsties, piedzīvot, izbaudīt.

LĪGAVĀM apkopoja vairākas idejas, kas palīdzēs, plānojot viesu izklaides.

Transports no vienas vietas uz otru

Izklaidēt viesus nenozīmē tikai organizēt dažādas atrakcijas saviesīgajā vakara daļā – pārsteigumi var sākties jau daudz ātrāk.

Piemēram, transportējot viesus no kāzu ceremonijas uz svinību vietu. Viesiem noteikti būs pārsteigums, ja pie ceremonijas vietas piebrauks dzeltens ikarus autobuss vai motocikli ar blakusvāģiem, kas gatavi viesus aizvest tālāk. Pēdējā gadījumā gan ērtāk būs, ja svinību vieta neatradīsies krietnā attālumā.

Atspirdzinājumi jau pirms kāzu ceremonijas

Nereti esam pieraduši pie, savā ziņā, tradicionālas kāzu norises, aptuveni jau zinot secību, kādā kas notiks. Pārsteigums un reizē arī izklaide viesiem būs, ja kaut ko no šķietami ierastās kārtības mainīsiet, piemēram, karstā dienā, pasniedzot atspirdzinošus dzērienus – personalizētas limonādes pudelītes vai kokteiļus jau pirms kāzu ceremonijas.

Pārsteigt ar rūpēm

Neapšaubāmi – ikvienam cilvēkam patīk justies novērtētam. Viesi jutīsies ne vien novērtēti, bet arī pārsteigti, ja būsiet sagatavojuši katram personalizētu vakara komplektiņu, iekļaujot tajā, piemēram, izmēros nelielu šampanieša pudeli, kādas uzkodas, personalizētas salvetes, ja ceremonijas laikā sanāk apraudāties un konkrētajiem viesiem īpaši rakstītu kartiņu.

Viesu grāmata kā izklaide

Jūs noteikti pēc kāzām vēlēsieties saglabāt skaistās tās dienas atmiņas un sajūtas, tādēļ viesu grāmata ir must have ikvienās kāzās.

Tiesa gan, arī tās jāpadara viesiem interesantas. Ja tā patiešām ir grāmata, tad parūpējieties par kādu papildus aktivitāti, piemēram:

  • Polaroid bildēm, ko tajā ielīmēt.
  • Vai arī izvēlieties netradicionālāku risinājumu, piemēram, viesu grāmatu kā puzli ar jūsu abu attēlu, kur katram viesim ir iespēja kaut ko uzrakstīt otrā pusē puzles gabaliņam.
  • Protams, varat atkāpties no rakstisko vēlējumu formas vispār un, piemēram, ierīkot video staciju, kur katram viesim ir iespēja izteikt savu vēlējumu video formātā, kas vēlāk tiktu samontēts īsfilmā. Varat šo procesu padarīt vēl interesantāku un aicināt viesus atzīties arī kādos noslēpumos, kas saistīti ar jums vai viņiem pašiem.

Dāvanas viesiem ar izklaidējošu nozīmi

Visbiežāk kāzās visi kļūst par lieliskiem dejotājiem, tomēr, ja jūs māc bažas, vai deju grīda būs pietiekami aizpildīta, parūpējieties par to jau iepriekš.

  1. Pirmkārt, uzticot tuvākajiem draugiem aicināt citus viesus dejot un rūpēties, lai uz deju grīdas vienmēr kāds būtu.
  2. Otrkārt, ja esat nolēmuši viesiem pasniegt kādas personalizētas “Paldies” dāvaniņas, tad kādēļ gan, lai tie nebūtu paštaisīti mūzikas instrumenti, piemēram, šeikeri vai marakasi, kas iedos arī īsto ritmu?

Muzikāli pārsteigumi

Jūsu kāzu viesus noteikti iepriecinās arī dažādi pārsteigumi no jūsu pašu puses, piemēram, netradicionāli iestudēta pirmā kāzu deja, kāda zibakcija jeb flešmobs*, jau gatavošanās procesā iesaistot daļu no viesiem, dziesmā, ko abi būsiet mācījušies īpaši šim notikumam (šis variants pārsteigs tajos gadījumos, kad pārim ar dziedāšanu nav nekādas saistības).

Tāpat lielisks pārsteigums un reizē viesu izklaide ir kādi īpašie vakara viesi:

  • visiem zināma mūzikas grupa;

  • burvju mākslinieka priekšnesums;

  •  komiķa uzstāšanās;

  • improvizācijas teātra izrāde vai jebkas cits.

Kāzu tēma – masku balle

Pēdējā laikā aizvien vairāk pāru izvēlas kāzām piešķirt konkrētu tēmu, piemēram, kāzu svinības pārvēršot par masku balli, kur katram viesim ir sagatavota sava maska. Tas viennozīmīgi būs pārsteigums un izklaide viesiem, īpaši tad, ja viņi neko par to nezinās. Pie tam šādas identitātes maiņas ļaus cilvēkiem daudz vairāk atraisīties.

Dažādas atrakcijas – joprojām aktuālas

Protams, nevajag aizmirst arī par šķietami tradicionālajām viesu izklaidēm, proti, dažādām spēlēm un atrakcijām. Bet ieteikums –

centieties izdomāt ko oriģinālu, kā arī saprast, vai jūsu kāzu viesi būs gatavi iesaistīties šajās atrakcijās.

Tās nebūtu ieteicams sarežģīt un veidot pārāk garas, citādāk var sanākt, ka sākumā bija paredzēta viesu izklaide, bet beigās tā viņus pārlieku nogurdina.

Foto: AINĀRS MAZJĀNIS, BILLIJS LOCS, JĀNIS RATNIEKS, ĢIRTS RAĢELIS, PINTEREST.

*flash mob – no angļu val.
Citi Raksti