Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu frizūra ir būtisks līgavas koptēla papildinājums. Make-up un stila māksliniece Jūlija Zolberga iesaka līgavām būt drosmīgām un nebaidīties izskatīties izteiksmīgi savā īpašajā dienā.

Kāzu frizūras izmēģinājums ir ļoti svarīgs

Iedvesmu līgavas tēlam ieteicams meklēt Pinterest un ārzemju resursos, īpaši matu aksesuāru izvēlē.

Izmēģināt frizūru kāzām ir kā pielaikot kleitu, lai sajustu, kura būs īstā.

kāzu frizūras trendi
Foto: Pinterest

Tam ir praktiska nepieciešamība – matu struktūra katrai sievietei atšķiras, līdz ar to – dažādiem matu tipiem nepieciešama individuāla pieeja veidošanā. Piemēram, loku noturību ietekmē gan matu struktūra, gan laikapstākļi un produktu izvēle. Līgava, kas kāzu frizūru jau izmēģinājusi, kāzu dienā noteikti jutīsies ievērojami mierīgāka un droša, ka koptēls atbildīs viņas iecerei.

Triumfē matu bantes

Jūlija Zolberga: “Latvijā līgaviņas pieturas pie klasikas un pārbaudītām vērtībām – plīvurs, neliela sprādze, dzīvie ziedi matos.” Mēdzot būt arī ekstravagantākas kāzu frizūras, piemēram, papildinātas ar kroni. Matu dekoros šogad triumfu piedzīvoja bantes, kas turpinās būt aktuālas arī 2021. gada kāzu sezonā. Bez tām līgavām īpaši tīk sprādzes, ķemmītes-stīpiņas un nelieli aksesuāri ar pērlītēm.

kāzu frizūras trendi aksesuāri
Foto: Pinterest

Bohēmisks vieglums vai Holivudas šiks

Tendence ir izvēlēties brīva stila frizūras, kas rada iespaidu, it kā būtu tikai viegli ieveidotas. Aktuāli turpina būt gari, izlaisti mati, gaisīgas lokas, bohēmiska stila piekritējām – pludmales tipa lokas. Gluži tāpat ar copēm – tās izskatās vieglas un gaisīgas, it kā pati līgava būtu viegli saspraudusi matus.

kāzu frizūras trendi aksesuāri
Foto: Pinterest

Vieglums un gaisīgums ir vizuāli mānīgs efekts, jo patiesībā šādas kāzu frizūras jāveido ar piemērotiem profesionāliem līdzekļiem, un tām nepieciešama stingra fiksācija, lai saglabātu noturību visas dienas garumā.

Liels šāda matu sakārtojuma pluss ir, ka tas iederēsies gan kāzās brīvā dabā, gan baznīcā, gan pilsētvidē.

Otra tendence, kas atkarīga no kāzu kopējās stilistikas, kleitas un svinību vietas, ir pilnīgi pretēja bohēmai – Holivudas zvaigznes stils. Tam raksturīgs īpašs šiks, apjoms pie saknēm un precīza Holivudas viļņa izklāšana. Jūlija Zolberga atgādina, ka Holivudas viļņi nederēs vējainā pludmalē, kur frizūra zaudēs savu glancēto šarmu. Tai derēs mierpilna ceremonija un fotosesija bez sparīgām aktivitātēm.

Iesaku labi izvērtēt visus šos faktorus pirms gala izvēles un ieklausīties pieredzējuša meistara padomos.

kāzu frizūras trendi
Foto: Pinterest

Ja izvēlies plīvuru

Būtiska lieta ideālā plīvura izvēlē ir toņa atbilstība kleitas krāsai. Baltie toņi var būt tik dažādi, ka nepareizi saskaņoti var likt plīvuram vai kleitai izskatīties netīrai. Svarīgi padomāt par stiprinājuma vietas maskēšanu. Bieži plīvurs ir piestiprināts pie plastmasas ķemmītes, kuru var un vajag maskēt.

Kāzu frizūras meistars to var izdarīt ar dzīvajiem ziediem, sprādzi vai citiem matu aksesuāriem.

kāzu frizūras trendi aksesuāri plīvurs
Foto: Pinterest

Raksts tapis sadarbībā ar stilisti, make-up un kāzu, vakara frizūru mākslinieci Jūliju ZolberguBeauty Expert Award balvas ieguvēju kategorijā “Vizāžists 2019”.

Kāzu frizūru meistaru meklē šeit: JŪLIJA ZOLBERGA

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Citi Raksti