Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Joprojām centies atrast piemērotāko kāzu frizūru? Katram līgavas izskata elementam ir jāatspoguļo tava personība un stils, un mati nav izņēmums. šogad mēs sagaidām, ka atgriezīsies daudzas iemīļotas kāzu frizūru tendences, piemēram, bez piepūles veidoti viļņaini mati un gludas copītes, taču pie apvāršņa ir redzami arī daži jauni, neparasti stili. Nesenais kāzu bums pierādīja, ka stilam nav noteikumu, un tas joprojām ir spēkā 2023. gadā.

Kad atrasta iedvesma sapņu frizūrai, nepieciešams sazināties ar stilistu, kurš sapni var padarīt par realitāti. Turpini lasīt, lai iepazītu sešas aktuālākās frizūras, kas tev tūlīt jāpievieno savai iedvesmas izlasei.

1. Augstā cope

Kur matu sakārtojums redzēts: gan slavenības, gan līgavas nesen ir pieņēmušas ikonisko 90. gadu stilu, ko kādreiz valkāja tādas slavenības kā Sindija Kroforda un Alisija Silverstouna. Tendence aizsākās 2022. gada beigās, kad Kima Kardašjana sāka ieveidot matus šajā Pamelas Andersones iedvesmotajā frizūrā. Kimas frizieris Kriss Epltons bieži veido viņas un citu savu slavenu klientu izskatu.

Kam tā ir piemērota: piestāvēs līgavai, kura vēlas justies jutekliska un spilgta savā kāzu dienā. Lai gan šis stils ir ideāli piemērots gariem matiem, tas var darboties ar dažādām matu tekstūrām, sākot no lokainiem un taisniem, līdz smalkiem un bieziem. Mēģiniet savienot augstu matu sakārtojumu ar zīda slip kleitu ar slēgtu kakla izgriezumu. Vai kleitu ar V veida kakla izgriezumu ar izteiksmīgu kaklarotu, lai iegūtu harmonisku izskatu, kas noteikti pievērsīs uzmanību.

Iegūsti vēlamo izskatu: palūdziet savam stilistam augsto copi ar nekārtīgām cirtām, kas saņemtas galvas augšdaļā, taču priekšējās šķipsnas, pieres matu daļa frizūrā nesaņemta. Kriss Epltons ir dalījies ar daudzām pamācībām par to, kā viegli iegūt vēlamo izskatu. Apjomīgu tekstūru un mazāk koncentrēties uz perfekciju ir galvenais, lai izveidotu augstu matu sakārtojumu, kurš ir ļoti autentisks un brīvs. Ja vēlies izveidot šādu frizūru pati, noteikti noliec pa rokai lokšķēres, karstos rullīšus un apjomu veidojošu matu laku.

Meklē savu kāzu stilistu šeit: KĀZU STILISTS

2. Pieglaustā cope

Kur matu sakārtojums redzēts: šis “model off duty” tēls joprojām ir uz modes pjedestāliem un turpinās iekarot līgavu matu sakārtojumu tendences 2023. gadā. No Heilijas Bīberes līdz Parisai Hiltonei. Un mēs turpinām vērot, ka šis gludais un izsmalcinātais stils joprojām ir viena no līgavu iecienītākajām frizūrām kāzu dienā.

Kam tas ir piemērots: ja tavs stils ir izsmalcināta elegance, gluda un arhitektoniska copīte ir tieši tas, ko meklē. Izskata vienkāršība izturēs laika pārbaudi un būs viegli izveidojama gan ar vidējiem, gan gariem matiem. Turklāt tas izskatīsies īpaši eleganti ar dažādām kāzu kleitām un dažādās norises vietās, neatkarīgi no tā, vai tev mugurā pieguļoša kleita mūsdienīgā lauku sētā vai balles kleita Parīzes pilī. Gribētos pieminēt, ka šis matu sakārtojums ir burvīgs arī puķu meitenītēm, ja kāzās plāno iesaistīt arī bērnus.

Iegūsti vēlamo izskatu: saglabā gludo copīti minimālistisku vai pievieno izteiksmīgu šinjonu. Līgavas aksesuāri var pilnībā pārveidot un izcelt viņas izskatu — gluda copīte bez piepūles ir piemērota matu aksesuāriem, jo tā darbojas kā audekls stīpiņai, ķemmei vai pat dramatiskam plīvuram.

3. Uz sānu novietotas lokas

Kur matu sakārtojums redzēts: sānu lokas ir mūžīgas sarkanā paklāja pamatelements; visas, sākot no Riannas līdz Džesikai Čestainai, vismaz vienā pasākumā ir piedalījušās šādā izskatā. Mums patīk šī frizūra divu iemeslu dēļ: tā ir viegli izveidojama un veidojas īpaši noslīpēts tēls. Lai piešķirtu šai tendencei 2023. gada jauninājumu, pievieno pērļu vai mākslīgā dimanta klipsi cirtām pretējā pusē. Iegūsi īpaši krāšņu efektu.

Kam tas ir piemērots: biezi mati ir ideāli piemēroti sānu cirtām, jo tie rada bagātīgus viļņus. Ja tavi mati ir plānāki - neuztraucies. Apsver iespēju lūgt stilistam veikt matu pieaudzēšanu, lai palielinātu apjomu. Turklāt atkarībā no tava matu garuma un blīvuma, iespējams, būs jāpievieno matadatas, lai palīdzētu noturēt matus vienā pusē. Gala rezultāts? Viens sarkanā paklāja cienīgs iznāciens.

Iegūsti vēlamo izskatu: Izmanto matu veidošanas līdzekļus, lai pieglaustu sānus, un kuplumu veidojošu matu laku lokām. Pārliecinies, ka matu spraudītes vai matadatas ir noslēptas zem matu cirtām.

4. Matu celiņš pa vidu ar aiz auss aizspraustām priekšējām šķipsnām

Kur matu sakārtojums redzēts: akcentēta centrālā matu daļa vienmēr ir bijusi populāra līgavu stila izvēle, jo tā rada skaistu līdzsvaru un sejas simetriju. 2023. gadā šī kāzu matu tendence iegūs vecās Holivudas pieskārienu. Tā akcentē acis un vēl vairāk izceļ tavus vaibstus.

Kam tas ir piemērots: šī klasiskā frizūra kalpo labās meitenes tēlam. Matu sakārtojums ir ne tikai neticami izsmalcināts, bet arī praktisks, glaimojot tavai sejai. šis stils labi izskatās uz gandrīz visiem matu tipiem un faktūrām, neatkarīgi no tā, vai esi viesis, līgavas māsa vai līgava. Iegūsti vēlamo izskatu: palūdz savam stilistam glancētu matu sakārtojumu, akcentējot centrālo daļu un priekšējiem matiem atrodoties aiz auss. Vari izmantot piederumus, lai mati saglabātos vietā. Sprādzītes piešķir saldu un sievišķīgu pieskārienu jebkurai frizūrai. Tās ir ideāli piemērotas līgavai, kura vēlas būt ar izlaistiem matiem, vienlaikus paturot tos prom no sejas. Tādā veidā mazāk pieskarsies sejai ar rokām un neriskēsi sabojāt meikapu. Mums arī šķiet, ka tā rada nostalģisku sajūtu un liek atgriezties jaunu meiteņu tēlā. Izmantojot sprādzītes, varam šo efektu vēl paspilgtināt.

5. Cope ar vaļējām priekšējām šķipsnām

Kur matu sakārtojums redzēts: lai gan pēdējos gados dominē garie curtain bangs, mēs sākam pamanīt, ka vienkārši, seju ierāmējoši elementi atkal nonāk uzmanības centrā. Aktrises Sāras Hailendas Kalifornijas vīna darītavas kāzām slavenību frizieris Raiens Ričmens izveidoja teksturētas priekšējās šķipsnas un vaļīgu augsto matu sakārtojumu — arī tu to noteikti vari pievienot savu iedvesmas frizūru izlasei.

Kam tas ir piemērots: ja vēlies savai kāzu frizūrai piešķirt nedaudz personības, šī ir paredzēta tev. Tā vietā, lai izvēlētos curtain bangs vai vienkāršu ponija griezumu, kas, iespējams, izmēģināts vidusskolā, šis viegli teksturētais matu sakārtojums ir stratēģisks griezums, veidojot pakāpju dimensiju. šī tendence izskatīsies lieliski gan ar augstu matu sakārtojumu, gan zemu vai izlaistiem matiem.

Iegūsti izskatu: Tekstūru veidojošie aerosoli ir līgavas labākie draugi, lai radītu nedaudz izspūrušo matu efektu. Vienkārši izsmidzini, pielāgo un dodies!

6. Bezrūpīgas lokas

Kur matu sakārtojums redzēts: dabiskais skaistums turpina valdīt 2023. gadā, un lokas šķietami bez piepūles nav izņēmums. Tā ir definīcija izcilajam un vienkāršajam — nav nepieciešams sarežģīts stils!

Kam tas ir piemērots: ja esi minimāliste, tad vieglās lokas ir tev. Tās var būt glābiņš ikvienai, kura nevēlas izmantot daudz produktu savos matos vai pavadīt savu kāzu nakti, atbrīvojot frizūru no spraudītēm un saspraudēm. Mēs esam pārliecināti, ka tā izskatīsies tikpat satriecoši kā jebkurš cits sarežģīts matu sakārtojums.

Iegūsti vēlamo izskatu: profesionāls frizieris var palīdzēt tev izveidot šīs vieglās lokas, taču, ja plāno to izdarīt pati, izmanto liela diametra matu lokšķēres. Lai saglabātu dabisku iznākumu, maini loku veidošanas virzienu. Pēc tam maigi izķemmē lokas un gatavs!

Meklē savu kāzu frizieri šeit: SKAISTUMKOPšANA

Raksta autors: Imidža Klase

Citi Raksti