Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

LĪGAVĀM PIRMĀ KĀZU MODES ŠOVA LATVIJĀ VIDEO ATSKATS

LĪGAVĀM PIRMĀ KĀZU MODES ŠOVA LATVIJĀ VIDEO ATSKATS

10. novembrī 5 zvaigžņu viesnīcā Pullman, norisinājās PIRMAIS KĀZU MODES šOVS LATVIJĀ, kad tika atzīmēta arī TOP kāzu medija LĪGAVĀM pirmā grāmatžurnāla iznākšana! Vakara gaitā līgavām un kāzu nozares speciālistiem bija ne vien lieliska iespēja pirmajiem iepazīt LĪGAVĀM grāmatžurnāla 272 lapaspuses, bet arī aplūkot

Latvijas TOP modes dizaineru un labāko kāzu salonu jaunākās un vēl līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas.

Smalkas mežģīnes, ar rokām darināti izšuvumi, ekstravaganti kažoki un vēl un vēl - to visu varēja vērot vairāku stundu garumā. Kāzu modes šovā vienviet bija iespēja skatīt jaunākās kāzu kleitu kolekcijas no modes dizaineru zīmoliem Katya Katya Shehurina, Līga Banga, Dace Bahmann, EFL fashion, Ingrida bridal, Agnese Eiduka, Inta Grase, ZZ fashion. Jaunākās kolekcijas prezentēja arī kāzu kleitu dizaina studija „AMELIA” un  kāzu saloni „6. Septembris”, „Jūlija”, savukārt jaunākās tendences kāzu aksesuāriem prezentēja Alexander Pavlov kažoki, Lace to Love mežģīnes, Wilde rotas un Brigitas Strodas kroņi.

Skati šeit pasākuma bilžu galeriju: KĀZU MODES šOVA BILŽU GALERIJA

Citi Raksti