Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

NEPAZAUDĒT VIENAM OTRU KĀZU PLĀNOŠANAS LAIKĀ

NEPAZAUDĒT VIENAM OTRU KĀZU PLĀNOŠANAS LAIKĀ

Plānojot kāzas, pāri dažkārt ir tik ļoti nodevušies organizatoriskajiem jautājumiem, ka aizmirst ieplānot laiku regulāriem randiņiem, sarunām un vienkāršai kopā būšanai. Tomēr visas šīs lietas ir nepieciešamas līgavas un līgavaiņa kopējās emocionālās labsajūtas radīšanai. Tādēļ jautājums ir – kā vienam otru emocionāli nepazaudēt kāzu gatavošanās karstumā?

Signāli, kas parāda, ka nepieciešams pabūt divatā

  1. Pirmkārt, ir svarīgi saprast, ka gatavošanās kāzām mēdz būt stresa pilna, kas nozīmē, ka ir absolūti normāli, ja šajā laikā pāra starpā sāk veidoties zināma “spriedze”. Tas nebūt nenozīmē, ka uzreiz jāsāk domāt, vai rīkojaties pareizi precot šo cilvēku. Drīzāk šī “spriedze” var būt rādītājs, kas atklāj, ka pārim ir nepieciešams laiks tikai divatā ārpus visiem kāzu plānošanas darbiem, tā teikt, atgriežoties pie saknēm un mīlestības vienam pret otru.
  2. Otrkārt, ja nevarat teikt, ka jūsu attiecības ir kļuvušas nedaudz saspīlētākas, tomēr esat noguruši no sēdvietu plānošanas un citiem praktiskiem jautājumiem, tad jebkurā gadījumā ir vajadzīgs paņemt atelpu.

Ejiet dejot!

Izslēdziet nevajadzīgo stresu un satraukumus no savas dienas kārtības un dodieties izklaidēties – vakariņas, kāda izcila kokteiļu bāra apmeklējums un dejas līdz rītam.

Angļu valodā pastāv teiciens dance it out, kas būtībā nozīmē atstāt uz deju grīdas visu satraukumu, nemieru un rūpes. Kāzu plānošanas laikā zināma deva viegluma ir vajadzīga, tādēļ šāds vakars jums abiem būs kā malks svaiga gaisa.

Remdējieties atmiņās

Ja tomēr kāzu budžets ir paņēmis lielāko daļu jūsu finansiālo līdzekļu, tad, lai taupītu naudu, varat nedoties ārpus mājas, bet veltīt romantisku vakaru viens otram. Varat, piemēram, pārskatīt jūsu kopējās fotogrāfijas no laika, kad tikko sākāt satikties, pārrunāt, kas šo gadu laikā piedzīvots, kādēļ savulaik viens otrā iemīlējāties.

Atstājiet visu “lieko” sporta zālē

Vēl viens veids, kā atbrīvoties no visa liekā saspringuma, ir doties pavasara skrējienā vai uz sporta zāli un atstāt to visu tur. Fiziskās aktivitātes sakārto ne tikai ķermeni, bet arī prātu, tādēļ šo jomu nevajadzētu atstāt novārtā arī kāzu gatavošanās laikā. Ja esat raduši sporta klubu apmeklēt katrs atsevišķi, tad varat izmantot iespēju apmeklēt kādas nodarbības kopā.

Mini ceļojums pirms kāzām un medusmēneša

Pēdējo gadu laikā visā pasaulē pāru starpā aizvien populārāka kļūst tendence doties ne tikai medusmēnesī, bet vēl pirms kāzām “aizlaisties” no visiem.

Tas ir laiks, kad līgava un līgavainis var neuztraukties par kāzu plānošanas darbiem, iegūt vieglumu savstarpējās attiecībās un vēl stiprāk viens otrā iemīlēties, lai emocionāli būtu gatavi pavisam drīz viens otram teikt jāvārdu. Šādu mini ceļojumu var sasaistīt arī ar medusmēneša ceļojumu, piemēram, ja pēc kāzām esat nolēmuši doties uz kādu eksotisku galamērķi, tad pirms kāzām varat aizbraukt uz vietu, kur papildus paņemt sērfošanas vai cita veida nodarbības (tiesa gan, pavisam īsu laiku pirms kāzām to nevajadzētu darīt potenciālo traumu gadījumā).

Neuzlieciet savu dzīvi “uz pauzes”

Viena no lielākajām kļūdām, ko pāri mēdz pieļaut, plānojot savas kāzas, ir nospiest pauzes pogu savai līdzšinējai dzīvei. Kāzu plānošanu nevajag uztvert kā smagu darbu, bet pieiet šim procesam ar zināmu devu viegluma. Organizējot kāzas, tāpat vajag satikties ar draugiem, nodarboties ar saviem hobijiem un darīt citas lietas, ar ko aizrāvāties pirms sākāt plānot kāzas.

Tādā veidā arī izvairīsieties no tukšuma sajūtas, kas dažkārt pārņem līgavas, kad kāzas ir pagājušas un viņu dzīve šķietami vairs atkal nav tik piepildīta.

FOTO: LINDA LAUVA, UĢIS NAGLIŅŠ, VILNIS SLŪKA
Citi Raksti