Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu fotogrāfijas ataino jūsu īpašo dienu - mīlas stāsta nākamo nodaļu. Tas ir veids, kā izdzīvot savu kāzu dienu atkārtoti, atgādinot par emocijām un sajūtām. Saņemt gatavas fotogrāfijas ir aizraujošs mirklis, un ir svarīgi saprast nākamo soli -  kur un kā tās izvietot. Lai gan daudzi steidz ieviest kāzu albumu, ir vēl citas radošas un skaistas iespējas, kā godināt vienu no brīnišķīgākajām dienām jūsu dzīvē.

LĪGAVĀM apkopoja interesantākās idejas gatavu kāzu foto noformēšanai un uzglabāšanai.

Kanva

Mūsdienās jebkuru fotogrāfiju iespējams pārvērst kanvā. Vislabāk izskatīsies liela izmēra kanvas, tāpēc izvēlieties savu mīļāko kāzu mirkli un pārvērtiet to par sava interjera papildinājumu. Lieliski, ja fotogrāfijas toņi un izceltās krāsas saskan ar interjerā esošajām. Tas radīs pārdomātu un māksliniecisku iespaidu. Ja šķiet, ka ar vienu kanvu ir par maz, iespējams gan izvietot vienu attēlu pa divām kanvām, vai dekorēt sienu ar vairākām.

kazu fotografiju albumi ramji un idejas
Dāvanas: CANVASWAY

Kolāža

Ja labāko kāzu fotogrāfiju izvēle sagādā grūtības, bilžu kolāža ir viens no veidiem, kā izcelt vairākus kāzu dienas skaistākos mirkļus. Tā ir iespēja spēlēties ar dažāda izmēra fotogrāfijām, tuvplāniem, tālplāniem un svētku ainām.

kazu fotografiju albumi ramji un idejas
Papīrlietas/dāvanas: CLOUDBERRY DESIGN

Sienas galerija

Viena no pēdējo gadu tendencēm interjera dizainā ir tā saucamās sienas galerijas. Attīsti skaistākās kāzu fotogrāfijas, ierāmē tās un izvieto pie sienas. Tās visas var būt vienā izmērā vai dažādos, taču pats galvenais - tām atvēlēta sava siena, kur neatrodas citi dekori, kas novērš uzmanību.

Fotodekors

Taustāmās fotogrāfijas vari piestiprināt pie lentes vai lampiņu virtenes, kas piekārta pie sienas. šim nolūkam parasti izmanto mazas piespraudītes vai dekoratīvus knaģīšus. šādi varēsi izvēlētās fotogrāfijas viegli nomainīt un ik pa laikam atsvaidzināt ar jauniem īpašās dienas mirkļiem. Tāpat iespējams izveidot apaļu vai kantainu sienas dekoru - rāmi, kurā iekārt mīļākās kāzu fotogrāfijas. Rāmi rotā ar sausiem ziediem, kristāliem, spalvām vai citiem materiāliem. Idejas šādiem foto dekoriem vari smelties Pinterest.

Atmiņu logs

Ja vēlies ko pavisam oriģinālu, izmanto neierastus priekšmetus, piemēram, senatnīgu loga rāmi. Piestiprini lielu fotogrāfiju pie sienas, virs tās uzliec loga rāmi. šādi varēsi gremdēties atmiņām ik reizi paskatoties pa “logu”. šāds dekors īpaši labi piestāvēs lauku mājai, vai mājoklim ar senatnīgi romantisku interjeru.

kazu fotografiju albumi ramji un idejas kolaza

12 fotomirkļi

Kalendāra izveide ar savām mīļākajām fotogrāfijām vairs nav nekas sarežģīts.

Atrodi pakalpojuma sniedzēju, izvēlies dizainu, augšupielādē 12 savas mīļākās kāzu fotogrāfijas un gaidi izgatavošanu. šāds kalendārs var būt arī skaista dāvana vecākiem un vecvecākiem, kas ik mēnesi varēs priecāties par jūsu īpašās dienas mirkļiem.

kazu fotografiju albumi ramji un idejas kolaza
Papīrlietas/dāvanas: CLOUDBERRY DESIGN

Kāzu foto grāmata

Ja neesat no tiem pāriem, kas vēlas savas kāzu fotogrāfijas izvietot citu apskatei, vienmēr var izveidot foto albumu. Modernāka iespēja ir foto grāmata. Tas nozīmē, ka jūsu izvēlētās kāzu dienas fotogrāfijas tiek drukātas bilžu grāmatas lappusēs. Iespējams pievienot arī tekstus un citātus, kas padarīs to vēl personiskāku. šis būs lielisks risinājums tiem, kam ir ļoti daudz kāzu fotogrāfiju un ir vēlme tās izveidot taustāmā formātā.

kazu fotografiju albumi ramji un idejas
Papīrlietas/dāvanas: CLOUDBERRY DESIGN

Meklē kāzu foto noformēšanas idejas un dāvanas šeit: KĀZU DĀVANAS, DĀVANAS SVĒTKIEM, DĀVANAS

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: KĀDAS IR PIEMĒROTĀKĀS KĀZU DĀVANAS JAUNLAULĀTAJIEM?

Citi Raksti