Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

BILDINĀJUMS ZIEMASSVĒTKU LAIKĀ

BILDINĀJUMS ZIEMASSVĒTKU LAIKĀ

Ziemassvētki un Vecgada vakars pavisam noteikti ir laiks, kad visā pasaulē tiek izteikti neskaitāmi daudz bildinājumi un saņemts gaidītais jāvārds. Bildinājums ne vienmēr ir mēnešiem ilgi plānots notikums, tādēļ, ja  vēl neesi izplānojis, kā uzdot tik svarīgo jautājumu, LĪGAVĀM iesaka vairākas idejas.

Gredzens zem eglītes

Iespējams, klasisks, bet ne mazāk romantisks variants ir paslēpt saderināšanās gredzenu zem eglītes un pasniegt to dāvanu izsaiņošanas laikā. Klišejiski, bet mīļi un patiesi. Lai būtu drošs, ka līgava tiešām neko nenojautīs, mazo gredzenu var paslēpt lielā kastē, to skaisti iesaiņojot, tādējādi maldinot mīļoto.

Gredzens eglītē

Ja tomēr gredzenu nevēlaties paslēpt zem eglītes, tad to pavisam noteikti var paslēpt pašā eglītē. Tas ir bildinājuma veids, kas nekad nekļūs vecs – kā romantiskās Ziemassvētku filmās, tā dzīvē šis aizvien ir viens no populārākajiem veidiem, kā lūgt mīļotās roku.

To var darīt dažādi – gredzenu var iekārt eglītē kā rotājumu vai arī sagatavot īpašu eglītes rotājumu ar uzrakstu “Vai tu kļūsi par manu sievu?”. Ja nevēlaties bildinājumu veikt mājās, bet eglītes ideja jums patīk, tad to var darīt, piemēram, arī mežā. Izrotājot eglīti ar gardumiem meža zvēriem un procesa gaitā uzliekot arī savu īpašo rotājumu ar nozīmīgo jautājumu.

Bildinājums ziemas piknikā

Cerot, ka Ziemassvētkos un Vecgada vakarā mūs pārsteigs sniegs, jāatceras, ka tieši sniegs ir šo svētku skaistākā dekorācijā. Ja tomēr dekorāciju izvēlē arī pats līgavainis vēlas pievienoties, tad jāatgādina, ka vieni no skaistākajiem bildinājumiem ziemā ir tie, kas ir pārdomāti, sarīkojot, piemēram, estētiski baudāmu ziemas pikniku. Sveces, spilveni, siltas segas un karsti dzērieni un tam visam pa vidu viens no dzīves nozīmīgākajiem jautājumiem.

Jautājums iegravēts krūzītē

Runājot par karstiem dzērieniem, tad arī tas ir viens no veidiem, kā izteikt bildinājumu. Ziemas sezonas un gada nogales svētku sezonai piestāv silts kakao, karstvīns un citi siltie dzērieni. Tieši šādam gadījumam līgavainis var izgatavot īpašu krūzi, kuru izdzerot, atklāsies vēstījums un jautājums, kas topošās līgavas sirdij liks pukstēt straujāk. Gredzenu gan krūzītē labāk nelikt, lai līgava to netīšām nenorītu.

Izbraukums uz skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem un slidotavām

Viena no romantiskākajām vietām ziemas un Ziemassvētku sezonā ir slidotava. Visskaistāk, ja tā, protams, nav iekštelpās un publiska. Bet, kamēr netiekam lutināti ar aizsalušiem dīķiem un ezeriem, tikmēr publiskās slidotas ārā ir potenciāla vieta bildinājuma izteikšanai. Eiropā ir daudzas skaistas slidotavas un Ziemassvētku tirdziņi. Varbūt jāapsver doma par nelielu brīvdienu izbraukumu ārpus Latvijas starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu?

Bildinājums pilsētā

Randiņš pilsētā pirms Ziemassvētku vakara sniedz īpašu noskaņu. Parasti šajā laikā pilsētās valda īpaša atmosfēra, gaisā ir burtiski jūtama brīnumu gaidīšanas smarža.

Tieši tādēļ tas ir arī īstais laiks izteikt bildinājumu – rezervē galdiņu izsmalcinātā restorānā, aizved mīļoto uz kādu Ziemassvētku koncertu un noīrē numuriņu labā viesnīcā. Palutini savu mīļoto un atrodi arī īsto mirkli, kad izteikt bildinājumu. Pirms Ziemassvētkiem izteikts bildinājums ļaus jums to izbaudīt arī visas nākamās svētku dienas, kā arī paziņot ģimenes locekļiem tradicionālajās Ziemassvētku svinībās.

Lampiņu virtenes

Nekas Ziemassvētku un gada nogales sezonai nepiestāv tik ļoti, kā Ziemassvētku lampiņas. Ja jūsu mīļotā ir liels Ziemassvētku fans, kas, ja to vien varētu, lampiņu virtenēs ietērptu visu māju, tad bildinājumā noteikti jābūt iekļautām gaismas virtenēm.

To var izdarīt visdažādākajos veidos – izdekorēt bildinājuma vietu vai arī izveidot nozīmīgo jautājumu no gaismiņām.

FOTO: LINDA LAUVA, PINTEREST

Citi Raksti