Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ATSAUKSMES PAR JAUNO KĀZU GRĀMATŽURNĀLU “LĪGAVĀM”

ATSAUKSMES PAR JAUNO KĀZU GRĀMATŽURNĀLU “LĪGAVĀM”

“LĪGAVĀM žurnāls ir kā grāmata, ko es varētu nēsāt līdzi, kā atbildes uz neskaitāmajiem līgavu jautājumiem, kas man tiek uzdoti, esot tikai kā kāzu dekoratorei. Nereti nākas atbildēt uz jautājumiem par ēdinātājiem, protams, fotogrāfiem, svinību vietām, floristiem, kleitām un kūku meistariem. Man ne tikai prasa, ko es ieteiktu, bet arī, ko es domāju par kādiem konkrētiem variantiem.

Tagad LĪGAVĀM žurnālā viss atrodams vienkopus. Tas ir kā kāzu enciklopēdijas pirmais sējums.

Esmu arī lepna par to, ka mūsu kāzas ir šī pirmā grāmatžurnāla lapaspusēs. Un ne tikai mūsu, bet ļoti daudzi mani vasaras darbi tur ir sarindojušies pārdomātos maketos. Es esmu žurnālu frīks, nenoliedzami daudzi no tiem pozē manos projektos un LĪGAVĀM būs viens no tiem.”

Baiba Prindule - dekoratore, TV raidījuma “Jaunā telpa” vadītāja

“Cik gan satriecoši skaists un iedvesmojošs ir LĪGAVĀM jaunais grāmatžurnāls!

Īsts atradums topošajām līgavām

- vienuviet apkopots viss labākais ap un par kāzām - saraksts ar kāzu pakalpojumu sniedzējiem, ekskluzīvas intervijas un noderīgi padomi! Un vizuālais noformējums ir tīra iedvesma! Bija prieks un bauda redzēt sevi starp citiem brīnumainiem Latvijas kāzu stāstiem! Paldies!”

Katrīne Diķe - duets “Dvīnes”

“LĪGAVĀM ir apkopots pilnīgi viss nepieciešamais kāzām un informācija ir ne tikai gaumīgi noformēta, bet arī ļoti pārdomāti pasniegta,

tā, lai katrs viegli atrastu “savu” fotogrāfu, kāzu svinību lokāciju vai kāzu rīkotāju aģentūru. Ja plānojot kāzas jūs nepamet sajūta, ka kaut kas ir piemirsies, tad izlasot šo žurnālu un redzot visus aģentūru padomus un knifiņus, jūs garām neko nepalaidīsiet. Ir patīkami redzēt, ka LĪGAVĀM iedvesmo pārus nebaidīties svinēt kāzas visos gadalaikos, uzsverot, ka galvenais ir spēt uzburt svētku sajūtu un noskaņu”.

Evita & Jānis Gribusti - jaunlaulātie

Citi Raksti