Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Neatkarīgi no tā, kāda ir vecmeitu ballītes tēma, neaizmirstamam pasākumam ir vajadzīgas dažas svarīgas lietas: skaisti dekori, gardi kokteiļi, fotosesija un, protams, jautras spēles. Rīkojot ballīti, svarīgi pajautāt līgavas vēlmes un sekot norādījumiem. Lai gan vecmeitu ballīte ir pasākums visām iesaistītajām dāmām, tomēr svētku galvenais iemesls ir tieši līgava, tāpēc viņas vēlmes ir primāras. Ja tavs pienākums ir sarīkot vecmeitu ballīti, taču idejas spēlēm aptrūkušās, neuztraucies, LĪGAVĀM apkopoja jautras un pārdomātas spēles, kas būs ideāli piemērotas vecmeitu ballītei, turklāt viegli pielāgojamas dažādām vietām un tematikām.

Atmiņu spēle

Ja vēlaties vecmeitu ballīšu spēli, kurai ir sentimentāla vērtība, šī būs īstā izvēle. Tā vienlaikus darbojas arī kā lielisks ledlauzis gadījumos, kad ne visi grupā pazīst viens otru. Katra ballītes dalībniece uz lapas apraksta kādu atmiņu vai kopīgu piedzīvojumu ar līgavu, neminot savu vārdu. Kad visas ir pabeigušas, līgava skaļi nolasa katru atmiņu un uzmin, kas to uzrakstījis, papildinot un daloties ar kopīgo stāstu. Tā ir lieliska saistoša aktivitāte,  kas garantē smieklus un pat sentimentālas asaras, turklāt ļaus jums labāk iepazīties un uzzināt, kāda ir katras saistība ar līgavu.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Cik labi tu pazīsti vecmeitu?

šī spēle prasa nelielu sagatavošanos. Uz spēles kartītes tiek sarakstīti jautājumi ar diviem atbilžu variantiem; jāizdomā, kuru atbildi izvēlētos līgava. Piemēram, vai viņa labprātāk gatavotu vakariņas vai mazgātu traukus? Dotos garā pastaigā vai braucienā ar velosipēdu? Jautājumi var būt visdažādākie. Arī līgava aizpilda jautājumu kartīti un, kad visi to aizpildījuši, nolasa savas izvēles. Uzvar tā, kurai ir visvairāk pareizo atbilžu.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Patiesība vai risks

šī visiem zināmā spēle var tikt pielāgota arī vecmeitu ballītei. Arī šajā gadījumā vēlams sagatavot jautājumu un riska kartītes jau iepriekš, lai izvairītos no spontāniem un varbūt pat nepiedienīgiem jautājumiem un uzdevumiem. Katra dalībniece pēc kārtas izvēlas patiesības vai riska kartīti, kas saliktas divās kaudzītēs ar tekstu uz leju. šādi varēsiet daudz uzzināt gan par līgavu, gan viena par otru, vai jautri izsmieties, pildot uzdevumus.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

20 jautājumi

šī ir jautra vecmeitu ballīšu spēles ideja, kurā iesaistīts arī līgavas partneris. Pirms ballītes palūdz topošo vīru atbildēt uz 20 iepriekš sagatavotiem jautājumiem par viņu, piemēram, “Kāda ir viņa mīļākā filma?”, “Kāda ir viņa mīļākā atmiņa kopā ar savu mīļoto?”, “Kāds ir viņa sapņu auto?” utt. Ballītes laikā sapulciniet meitenes un lūdziet līgavai atbildēt uz tiem pašiem jautājumiem, lai redzētu, cik labi viņa pazīst savu topošo vīru. Par katru nepareizi atbildētu jautājumu varat izveidot kādu papildu uzdevumu.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Aktīvā orientēšanās

Tām līgavām, kam ierastās vecmeitu ballītes, sapošanās un vīna malkošana, nešķiet interesanta, noteikti var sarīkot kādu sportiska stila aktivitāti. Ballītes organizatore var iepriekš sagatavot orientēšanās pieturas punktus pilsētā,  un katrā no tiem līgavu var sagaidīt kāda no ballītes dalībniecēm, lai nodotu nākamo uzdevumu. Otra iespēja ir iegādāties kādu no gatavām orientēšanās spēlēm un visām kopā doties aizraujošā izbraucienā, meklējot pieturas punktus, savukārt vakaru pabeigt ar relaksējošu SPA un vakariņām.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Vīna degustācija

šī nav tipiska vecmeitu ballīšu spēle, taču tā noteikti ir iespēja uzzināt daudz jauna, un nogaršot dažādus gardus vīnus. Pēc ekskursijas pa vīna darītavu, līgavai var uzdot uzdevumu atpazīt vīnus, ko viņa degustē, vai arī visas var kopīgi minēt. Paralēli degustācijai varat spēlēt kādu no iepriekš minētajām jautājumu un atbilžu spēlēm vai izvēlēties kādu no darītavu piedāvātajām programmām, kā piemēram, ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA piedāvājumu.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Vīns: ABAVAS VĪNA DARĪTAVA / Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Līgavu šarādes

šarādes  jeb mēmais šovs vienmēr garantē smieklus, bet vēl jo vairāk, kad esat kopā ar labākajām draudzenēm. Papildu azartam sadalieties divās komandās un pārbaudiet savas aktiermeistarības spējas, cenšoties parādīt vārdus vai frāzes, kas saistītas ar kāzu tēmu.

spēļu idejas vecmeitu ballītei
Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY

Noskūpsti mīļoto

Noteikti esi dzirdējusi par bērnu spēli - piespraud asti, kur ar aizsietām acīm jācenšas piespraust asti ēzeļa attēlam. šajā gadījumā ieteicams izprintēt lielformāta attēlu ar topošā vīra vai kāda cita izskatīga vīrieša foto, kas liek līgavas sirdij pukstēt straujāk. Kā būtu ar Raienu Goslingu vai Bredliju Kūperu, vai Deividu Bekhemu? Līgavai, neparādot attēlu, aizsien acis un uzkrāso koši sarkanas lūpas. Uzdevums pavisam vienkāršs - jānoskūpsta izredzētais uz lūpām. Pārējās meitenes var dot norādes.

Meklē savu īsto vecmeitu ballītes ideju šeit: VECMEITU UN VECPUIšU BALLĪTES

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: BAI & ELLE WEDDING PHOTOGRAPHY


Lasi arī: GRANDIOZA VECMEITU LAUPĪšANAS BALLĪTE SERIĀLA “MONEY HEIST” STILĀ

Citi Raksti