Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Viss, ko vari izplānot un izdarīt ziemas sezonā, gatavojoties vasaras kāzām

Viss, ko vari izplānot un izdarīt ziemas sezonā, gatavojoties vasaras kāzām

Apsveicam visus jaunos pārus, kas ir saderinājušies un sāk plānot savu kāzu dienu šai brīnišķīgajā un sniegotajā ziemā! Ziema patiesi ir maģisks gadalaiks, kad apkārt valda brīnumi un burvība, tādēļ mēs padalīsimies, kam jāpievērš uzmanība, lai kāzu plānošanas process spēj būt priekpilns un viegls.

MenuLidija Terlanova

 


Kāzu vizuālais tēls

Pirms sākt plānot kāzu norisi, ir ļoti svarīgi gūt iedvesmu kopainai un iedvesmoties no niansēm, lietām, vietām, mākslas darbiem vai pat filmām. Taču jāatzīst, ka galvenais iedvesmas avots ir jūsu stāsts. Kāds tas ir? Kas izceļ tieši jūs? Un tieši tai brīdī, kad esat iedvesmoti un saredzat kāzu dienas vizuālo ainu, ir īstais laiks veidot kāzu konceptu, piemeklēt atbilstošu kāzu stilu, toņu paleti vai pat izvirzīt kāzu tēmu.

Foto: COURTNEY ILLFIELD

Kāzu budžets

Ir būtiski jau pašā plānošanas sākumposmā pieņemt lēmumu par kāzu budžeta apjomu, kādu esat gatavi veltīt savas kāzu dienas svinībām. Svarīgi ir paturēt prātā arī neparedzētās izmaksas, kas var rasties procesa laikā, tādēļ ir nozīmīgi, lai atvēlētais budžets ir elastīgs.

Foto: HAUTE WEDDINGS / Deco: ONE FINE DAY

Kāzu ceremonija

Kāzu ceremonija ir svarīgākais mirklis kāzu dienas norisē, kur jūs viens otram teiksiet “jā”, tādēļ šim mirklim ir jābūt tieši tādam, kādu esat izsapņojuši, un kas ir tieši par jums. Pastāv vairāki iespējamie ceremonijas varianti:

Ceremonija baznīcā pie altāra. Būtiski ņemt vērā, ka šāda veida ceremonija prasa ilgāku sagatavošanās procesu un, iespējams, jāatvēl laiks jaunlaulāto kursiem. Tādēļ mēs rekomendējam izvēlēto mācītāju uzrunāt pēc iespējas laicīgāk.

Ceremonija dzimtsarakstu nodaļā/dzimtsarakstu nodaļas vadīta izbraukuma ceremonija. Slēdzot laulību dzimtsarakstu nodaļā, iesnieguma pieņemšana notiek ne ātrāk kā 6 mēnešus pirms kāzu dienas, un minimālais iesniegšanas termiņš ir viens mēnesis un viena diena pirms jūsu izvēlētā laulības noslēgšanas datuma.

Vakara vadītāja vai kādas citas personas vadīta laulības ceremonija. Jāieplāno laiks, lai sakārtotu formalitātes, līdz ar to iesakām dokumentu sakārtošanu ieplānot vai nu iepriekšējā dienā pirms kāzu dienas vai arī kāzu dienas pirmajā daļā.

Foto: COURTNEY ILLFIELD

Kāzu datuma izvēle

Datumam ir jāpatīk, un nereti datuma izvēli asociē ar kādu nozīmīgu notikumu pāra dzīvē. Taču, lai nonāktu līdz datumam, iesākumā ir jāizvēlas savu kāzu mēnesi. Pievienoju jautājumus, kas varētu izgaismot ceļu līdz jūsu kāzu datumam:

  • Vai ir kāds kopīgs, svarīgs notikums jūsu kopdzīvē, kas saistās ar kādu konkrētu skaitli? Vai šo skaitli var pārvērst datumā?
  • Kāds skaitlis jums ir vismīļākais? Vai šo skaitli var ņemt par pamatu kāzu dienas datuma izvēlei?
  • Vai ir kāds notikums, kas saistās ar konkrētu dienu? Varbūt jums abiem patīk viena konkrēta diena?
  • Vai jums ir kāda “vasaras garša”, bez kā nav iedomājama vasara, un jūs vēlētos to iekļaut kāzu dienā? Piemēram, lavanda! Izvēlaties kāzu dienu tieši tajā mēnesī, kad apkārt zied lavandu lauki, un iekļaujiet lavandu arī kāzu konceptā.
  • Vai jūs esat izlēmuši par ceremonijas veidu? Arī ceremonijas veids spēj ietekmēt datuma izvēli.

Foto: HAUTE WEDDINGS / Deco: ONE FINE DAY

Viesu saraksts

Lai veiksmīgi tiktu galā ar plānošanas procesu, ieteicams jau sākumposmā aptvert iespējamo viesu skaitu jūsu kāzu dienas svinībās. Vai tās būs lielākas kāzas, kāzas ģimenes lokā, vai kāzu diena pavadīta tikai ar vedējiem - tas viss ietekmē budžeta tāmes apjomu.

Foto: COURTNEY ILLFIELD

Save the date un jūsu kāzu mājaslapa

Save the date ir informatīvs ielūgumu priekšvēstnesis. To saņemot, jūsu viesi ieplāno jūsu kāzu dienu savos kalendāros, un turpmākā informācija kāzu ielūgumu veidolā seko aptuveni četrus līdz sešus mēnešus pirms kāzu dienas.

Jūsu kāzu mājaslapa brīnišķīgi pilda savu funkciju kā saziņas līdzeklis ar jūsu viesiem. Ar mājaslapas palīdzību iespējams padarīt jūsu saziņu ar viesiem krietni personiskāku caur fotogrāfijām un stāstiem. Izcili ir pievienot provizorisko dienas plānu, sveikšanas nianses, kā arī informāciju par jūsu kāzu komandu, ja viesiem rodas kāds jautājums.

Foto: HAUTE WEDDINGS / Deco: ONE FINE DAY

Kāzu komandas nokomplektēšana

Lai jūsu kāzu diena izdotos tieši tā, kā izsapņots punktā nr.1, mēs rekomendējam nokomplektēt kāzu komandu, kas spēs īstenot jūsu kāzu dienu pēc iespējas laicīgāk. Kā arī rekomendējam izmantot vienu papildus dienu atpūtai divvientulībā pēc kāzu svinībām, ja tas ir iespējams, jūsu izvēlētajā vietā vai citur. Pozīcijas, kas ietilpst kāzu dienas norisē:

Foto: COURTNEY ILLFIELD

Baudīt

Mēs patiesi rekomendējam šajā brīnišķīgajā ziemā izbaudīt jūsu skaisto un īpašo statusu - līgava un līgavainis. Izbaudīt to bez steigas un ļauties ziemas omulīgajai burvībai - apmeklēt kādu Ziemassvētku fotosesiju, sacept divatā savu saldāko piparkūku māju un tvert mīlestības burvību ik mirkli.

Foto: COURTNEY ILLFIELD

Stāsta: Lidija Terlanova / YOU Wedding Agency


Foto: HAUTE WEDDINGS un Deko: ONE FINE DAY, COURTNEY ILLFIELD

Citi Raksti