EREKCIJAS GREDZENI – KULMINĀCIJAS MIRKĻU SINHRONIZĒŠANAI

EREKCIJAS GREDZENI – KULMINĀCIJAS MIRKĻU SINHRONIZĒŠANAI
Foto: JULIA RALLE

Erekcijas gredzeni ir populārākā pāru rotaļlieta un parasti arī pirmā, ko izvēlas pāri. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, tos ir viegli lietot un otrkārt, gredzena efektu var izbaudīt gan vīrietis, gan sieviete vienlaicīgi. Lai gan erekcijas gredzeni paredzēti vilkšanai uz locekļa, tos jautros veidos var izmantot arī sievietes rotaļās, neiesaistot vīrieti. Iespējams, erekcijas gredzeni ir visdaudzfunkcionālākā pieaugušo rotaļlieta!

Kas ir erekcijas gredzens?

Erekcijas jeb locekļa gredzenu galvenā funkcija ir erekcijas stiprināšana un akta paildzināšana. To uzvelk loceklim pilnā erekcijas stāvoklī un atstāj pie pašas locekļa pamatnes. Tas radīs nospiedošu sajūtu un asinīm nebūs tik viegli atgriezties atpakaļ ķermenī – tās paliks loceklī, saglabājot vēlamo locekļa stingrību.

erekcijas gredzens
Foto: JULIA RALLE / SEXYSTYLE

Otrs labums no gredzena radītā spiediena ir vīrieša spēja vieglāk kontrolēt ejakulāciju, jo tā nenotiek tik strauji un neplānoti, pateicoties ar gredzenu nospiestajam izvadkanālam. Ar rotaļlietu nav iespējams pilnībā nobloķēt iespēju sēklai izšļākties, bet tās spiediens palīdz vīrietim, jūtot kulminācijas tuvošanos, paspēt veikt konkrētas aktivitātes, lai paildzinātu baudu. Piemēram, samazināt tempu, mainīt pozu vai vienkārši uztaisīt nelielu pauzīti. Tas arī rada iespēju ilgāk izbaudīt orgasma tuvošanās sajūtu (plato stadiju), kas lielākoties ir pat patīkamāka par pašu ejakulāciju.

erekcijas gredzens
Foto: SEXYSTYLE / JULIA RALLE

Rotaļlieta abpusējai baudai

Pirmajās lietošanas reizēs gredzenu labāk uzvilkt tikai pāris minūtes, lai ķermenis pierastu pie jaunās sajūtas un vīrietis iemācītos no tā gūt maksimālu efektu. Nākošajās reizēs rotaļlietu var atstāt uz 5-15 minūtēm. Gredzenu noteikti nevajadzētu lietot ilgāk par pusstundu. Tas ir jāņem nost nekavējoties, ja rodas diskomforts vai loceklis maina krāsu.

Lielāka jautrība garantēta, ja gredzenam ir arī vibrējošā daļa, kas paredzēta partneres klitora stimulācijai penetrācijas laikā. Gredzeni ar vibroelementu locekli padara multifunkcionālu un, tas nozīmē, ka vairākas baudas zonas tiek stimulētas vienlaicīgi!

erekcijas gredzens
Foto: JULIA RALLE / SEXYSTYLE

Svarīgi zināt

  1. Gredzena malām, kas ieskauj locekli, jābūt pēc iespējas platākām – vismaz 0.5 cm. Jo platākas un resnākas ir gredzena malas, jo patīkamāk tas ieskaus locekli. Ja gredzens ir pārāk plāns, tad ir risks, ka tas iegriezīsies ādā vai vispār neradīs vēlamo spiedienu;
  2. Gredzena izmēru nav iespējams precīzi saskaņot ar locekļa izmēru, balstoties tikai uz gredzena diametru, jo radītās sajūtas un efektu ietekmē arī daudzi citi faktori, nevis tikai diametrs vai apkārtmērs. Vislabāk ir gredzenu pirms iegādāšanās pastaipīt un vadīties pēc atmiņas un iztēles. Tādējādi gredzena parametrus teorētiski saskaņojot ar dzimumlocekļa parametriem un vēlamo efektu. Iespējams, nāksies izmēģināt vismaz dažus variantus, lai nonāktu pie īstā;
  3. Ja ir nepieciešamība pēc vibrējoša gredzena, tad jāseko līdzi, lai vibroelements būtu pietiekoši garš. Ja tas būs pārāk īss, tad vibrācija koncentrēsies pie locekļa pamatnes un maksts ieejas un nespēs aizsniegties līdz klitoram. Arī platāks vibroelements radīs vairāk stimulācijas, jo tas masēs ne tikai klitora ārējo daļu, bet arī kaunuma lūpas un zonu ap tām;
  4. Vibrējošam gredzenam vislabākais materiāls ir silikons, jo tas būs hipoalerģisks, izturīgs, viegli kopjams un patīkams taustei. Ja gredzenam nav vibroelementa, tad tas var būt ražots arī no TPE un silikona maisījuma;
  5. Lādējamie modeļi vienmēr būs jaudīgāki un ar plašāku režīmu spektru nekā modeļi, kas darbojas uz baterijām. Lādējamie varianti būs arī ūdensizturīgi, kas tos ļaus izmantot vannā, dušā un viegli mazgāt zem tekoša ūdens;
  6. Jebkuru erekcijas gredzenu jāizmanto kopā ar ūdens bāzes lubrikantu, lai radītu nepieciešamo slīdamību, patīkamākas sajūtas un nebojātu rotaļlietas materiālu.
erekcijas gredzens
Foto: SEXYSTYLE / JULIA RALLE

Izvēlies sev piemērotāko

Vieni no iecienītākajiem gredzeniem ar vibroelementu ir Tenga Smart Vibe Ring un Fun Factory NŌS. Tie sevī apvieno visus labākos parametrus:

  • plats un elastīgs gredzens,
  • garš un jaudīgs vibroelements,
  • patīkams silikona materiāls,
  • lādējams, tātad ūdensizturīgs.
erekcijas gredzens
Foto: SEXYSTYLE

Šos gredzenus var ērti izmantot arī kā klitorālo rotaļlietu vai citu erogēno zonu stimulatoru, jo rotaļlietas gredzenu var viegli uzvietot uz diviem vai trim pirkstiem. Vibroelements tādā veidā tiek nofiksēts plaukstā un ir ērti izmantojams mīlas rotaļu laikā pat G-punkta stimulācijai.

Labāko erekcijas gredzenu izlase: sexystyle.eu/lv/labakie-erekcijas-gredzeni

Foto: SEXYSTYLE / JULIA RALLE

Raksta autors: SEXYSTYLE

Foto: SEXYSTYLE, JULIA RALLE


Lasi arī: EFEKTĪVĀKĀ SIEVIEŠU SEKSA ROTAĻLIETA