Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

“6. SEPTEMBRIS” TIEK NODĒVĒTS PAR LABĀKO KĀZU SALONU BALTIJĀ

“6. SEPTEMBRIS” TIEK NODĒVĒTS PAR LABĀKO KĀZU SALONU BALTIJĀ

Rīgas kāzu salons 6. Septembris ir atzīts par labāko Baltijā, saskaņā ar starptautisko projektu Baltic Wedding Experts, kas izvērtē kāzu industrijas dalībnieku pakalpojumu kvalitāti Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Tika izziņots, ka Rīgas kāzu un vakartērpu modes salons “6. Septembris” ir ieguvis titulu “Labākais kāzu salons Baltijā 2018. gadā”, ko piešķīra projekts “Baltic Wedding Experts” (weddingexperts.eu), ko izveidojuši kāzu industrijas eksperti Baltijas valstīs, lai novērtētu uzņēmumu un privātpersonu sniegumu kāzu pakalpojumu tirgū.

Šī balva tiek piešķirta, pamatojoties uz vairākiem kritērijiem, tostarp sniegto produktu vai pakalpojumu aktualitāti, sociālās aktivitātes līmeni informāciju tehnoloģiju vidē, apkalpošanas līmeni un saziņu ar klientiem, atbilstību cenai un kvalitātei, kā arī citus rādītājus. Labāko titulus saņēma arī citi kāzu industrijas dalībnieki dažādās kategorijās, piemēram, Labākais kāzu fotogrāfs, Labākais kāzu plānotājs, Labākais kāzu florists.

“Mēs esam ļoti pagodināti, ka esam saņēmuši tik augstu ekspertu novērtējumu par salona darbību. Interesanti, ka par labākajiem citās kategorijās tika atzīti kāzu industrijas profesionāļi galvenokārt no Lietuvas, kur kāzu pakalpojumu nozare patiešām ir attīstījusies ļoti augstā līmenī. Tas lika mums domāt par starptautiskas sadarbības attīstību nākotnē, lai saglabātu labākā kāzu salona statusu Baltijas valstīs un piedāvātu mūsu līgavām to pašu labāko, kas ir pieejams kāzu tirgū,” stāsta kāzu salona “6. Septembris” dibinātāja Aija Nagle.

Uzsākot savu darbību vien 2016. gadā, kāzu salons 6. Septembris jau ir pārliecinoši ieņēmis līderpozīciju kāzu industrijas profesionāļu vidū Baltijas valstīs, kas apvieno vienuviet visu labāko un aktuālāko no kāzu modes pasaules. Salona piedāvājumā ir ekskluzīva kāzu un vakartērpu izvēle no latviešu zīmola Katya Katya London un holandiešu zīmola Modeca, kā arī plašs izsmalcinātu aksesuāru klāsts.

Vairāk informācijas par kāzu salonu 6. Septembris lasiet mājas lapā www.septembris.lv un oficiālajā Facebook lapā septembris.lv.

Citi Raksti