Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ATJAUNOŠANĀS MEŽA SPA PĀRIM UN ĢIMENEI

ATJAUNOŠANĀS MEŽA SPA PĀRIM UN ĢIMENEI

Klusums, dabas tieša klātesamība, un vienlaikus patiess prieks – to visu atradīsiet mežu ieskautā brīnumainā vietā, kas radīta, lai tu atjaunotos, relaksētos un restartētos jaunai dienai, nedēļai, mēnesim, – jaunam gadam! Meža SPA Jūrkalnē piedāvā gan individuālus SPA un pirts rituālus, gan atpūtu divatā ar mīļoto, draudzeni vai kopā ar ģimeni.

Meža SPA ir vieta, kur sakārtot savas domas un emocijas, vieta, kur pabūt klusumā un mierā, un ieklausīties sevī. Baudīt romantiskus mirkļus vai atpūsties kopā ar bērniem. Te var piedzīvot mirkli sev pirtī zinoša pirtnieka gādībā un baudīt dabas varenību un spēcinošo mieru mājiņās, kas uzbūvētas tā, lai viesi nejustu citu klātbūtni.

Klātesoši un kopā tieši šajā mirklī

Meža SPA pirtnieks un rituālu vadītājs Mareks Liepa stāsta par ieguvumiem, pavadot laiku Meža SPA divatā: “Mērķis ir izbaudīt kopīgo laiku divatā, bet no cilvēkiem nošķirtā vidē, kur nav blakus traucēkļu un lieku vibrāciju. Šis laiks tiek kvalitatīvi veltīts viens otram. Pēc pirts iestājas iekšējs miers, un, šajā stāvoklī esot, mēs pilnīgi citā līmenī veltām laiku sev un viens otram. Nav pat svarīgi, cik daudz viens otram pasakām vai darām. Galvenais, ka esam klātesoši, kopā, un – ir labi.”

meza spa

Sveču gaisma un SPA pelde burbuļvannā zem zvaigžņotas debess

Pāru atpūtu Meža SPA darīt vēl romantiskāku varat, vakaros uz terases iededzot sveču gaismu, pēc pirts baudot burbuļvannu (starp citu – pie katra namiņa ir sava burbuļvanna) zem zvaigžņotas debess, iekurinot ugunskuru un grilu ar fonā iedegtiem lukturīšiem, izbraucot ar velosipēdiem pa apkārtni, mežu vai jūras piekrasti. Meža SPA viesi teic, ka tik daudz zvaigžņu, kā šeit, nav nekur redzējuši! Maģija? Atbrauciet, un piedzīvojiet!

Foto: SANDIS LAZDA

Namiņi, kur pavadīt nakti, ir izbūvēti pļavā pietiekamā attālumā viens no otra, lai saglabātu savrupības sajūtu un individuālo telpu. Arī dodoties uz Meža SPA divatā, iespējams, piedzīvot un izbaudīt laiku, kas veltīts tikai un vienīgi sevi – pirts rituālā uz masāžās.

Foto: MONTA BLĀZE

Īpašie piedāvājumi pārim un ģimenei

ATPŪTA PĀRIM

Meža SPA piedāvā piedzīvot pirts rituālus pārim, vai arī, ja vēlaties atpūsties kopā, bet rituālus realizēt individuāli – viss ir iespējams! Attīroša augu tēja, izsildīšanās ar pirts slotām īstā meža pirtī, lina dvieļi, meditatīva vide – izklausās vilinoši, vai ne? Kontrastpelžu cienītājiem uzreiz pēc pirts pieejams dīķis.

ATPŪTA ĢIMENĒM AR BĒRNIEM

Ģimenei ir piedāvājumā ģimenes pirts kūre ar pirtsslotām un silta ūdens vannu. Dienā varēsiet baudīt svaigo meža gaisu un mijiedarbību ar ūdeni, savukārt vakarā kopīgi pasēdēt pie ugunskura.

Aktīvākiem dienas priekiem ir divi dīķi ar ierīkotām peldvietām. Tepat arī priecīgi astes luncina draudzīgi suņi, kas ļoti patīk bērniem.

ATPŪTA JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

Pirms un pēc dzemdībām ir emocionāli smaga stāvokļu maiņa, kas paņem daudz enerģijas. Tad ir vitāli svarīga atjaunojoša atpūtas terapija. Lai atjaunotu spēkus, pietiek ar trim dienām. Tas dod jaunu jaudu, iedvesmu un enerģiju, ko dāvāt citam. Mareks Liepa saka: “Varu otram dot tad, ja man ir ko dot. Ja esmu izpumpējies, tukšs, neviens no manis neko nevar paņemt,” un jaunās māmiņas īpaši aicina veltīt laiku sev.

Foto: SANDIS LAZDA

Par individuālo restartu lasi šeit: MEŽA SPA PIRTS RITUĀLI MEŽA IELOKĀ

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: MONTA BLĀZE, SANDIS LAZDA

Citi Raksti