Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Dažkārt var šķist, ka kāzas ir stāsts par un ap līgavu. Tomēr līgavainis ir tieši tikpat svarīgs galvenais kāzu varonis, kā līgava, jo stāsts jau ir par pāra mīlestību un kopīga turpmākā ceļa nostiprināšanu laulības saitēm. Turklāt aizvien vairāk vīriešu aktīvi iesaistās kāzu plānošanā un organizēšanā, kas rada topošajai sievai nesalīdzināmi lielāku prieku un entuziasmu, jo - mēs darām kopā!

Mums abiem rūp. Un - šis vienkārši ir fantastisks pasākums, kuru piedzīvot kopā!

Kāzu ideja

Tā kā kāzas ir stāsts par jums, kāzu stila un koncepta autoriem jābūt jums abiem. Tas var būt romantisks vakars pie garda dzēriena glāzes, kad taps jūsu kāzu stāsts. Ņemiet talkā LĪGAVĀM kāzu plānotāju, kurā atradīsiet uzvedinošus jautājumus, lai nonāktu pie perfektā kāzu plāna!

ligavainis kazu planosana
Foto: OLIVIA STROHM

Iegādājies kāzu plānotāju šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS

Laulību gredzeni

Izvēle, kas izdarāma kopā. Laulību gredzenus varat izvēlēties gan pilnīgi vienādus, gan niansēti atšķirīgus, bet dažkārt pāri nolemj izvēlēties gredzenus pilnīgi atšķirīgus, pieskaņotus individuālajai gaumei. Bet varbūt līgavainis vēlas radīt gredzena raksta dizainu?

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Meklē savu īsto gredzenu šeit: LAULĪBU GREDZENI

Finanses

Lai līgavai vairāk laika nodarboties ar radošiem jautājumiem, līgavainis var būt tas, kurš organizē kopīgi sastādīto budžetu un veic maksājumus pakalpojumu sniedzējiem.

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Viesu saraksta sastādīšana

Uzdevums, kas nekad nevar būt pildāms un izlemjams vienpersoniski.

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Dekorāciju nogādāšana

Ja esat izvēlējušies kāzām grūti piekļūstamu vietu, piemēram, purvu, līdz kuram dekorācijas nogādāt ir apgrūtinoši, līgavainis var būt tieši tā persona, kas palīdzēs dekoratoram tās nogādāt ceremonijas vai svinību vietā, ja vēlas būt īpaši iesaistīts tehniskajā organizēšanā.

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Skaņas un gaismas tehnika

Kāzās ir arī liela daļa tehnisku jautājumu, kurus organizēt var uzņemties tieši līgavainis. Tā ir skaņas tehnika un gaismas tehnika, kā arī elektrības jaudas izpēte izvēlētajā svinību vietā - iespējams, jāgādā papildaprīkojums, kā tumbas vai ģenerators, lai nodrošinātu nepieciešamo elektrības jaudu.

ligavainis kazu planosana
Foto: OLIVIA STROHM

Līgavaiņa stils un tēls

Par līgavaiņa vizuālo tēlu vajadzētu parūpēties bez līgavas iesaistes, jo arī līgava vēlas piedzīvot šo satraucošo pirmās atkalsatikšanās mirkli. Kas gan svarīgi - jāvienojas par kopīgo stilu un krāsu toņiem, vienotiem aksesuāriem, arī uzvalka auduma izvēli, ja kāzas notiek, piemēram, pludmalē, kur klasisks uzvalks nebūs piemērots, tā vietā dodot priekšroku lina tērpam. Ja līgavas kleita ir kādā no baltajiem vai krēmkrāsas toņiem, līgavainim noteikti jāiedod kleitas auduma paraudziņš, kuru līgava būs saņēmusi kāzu kleitu salonā, lai līgavainis varētu piemeklēt tam precīzi atbilstošu krekla toni. Nesaderīgi baltie vai krēmkrāsas toņi viens uz otra fona var radīt netīra auduma iespaidu.

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Līgavas pušķa sagāde

Līgavas ir dažādas - vienas vēlas pārzināt ikvienu dekoratīvo kāzu niansi, tostarp ziedus savā līgavas pušķī, citas gluži pretēji - priecāsies, ja pušķi gadās līgavainis.

ligavainis kazu planosana
Foto: OLIVIA STROHM

Kāzu bārs

Ja izvēlaties pakalpojumu “kāzu bārs”, tad līgavainis var kopīgi ar bārmeni, ņemot vērā līgavas vēlmes un gaumi, sastādīt īpašo dzērienu sarakstu un veikt nepieciešamā dzērienu daudzuma aprēķinu.

ligavainis kazu planosana
Foto: KATI NICOLE

Rūpes par līgavas labsajūtu

Kāzas ir satraucošs notikums abiem no pāra, tomēr biežāk tieši līgavas kļūst pastiprināti emocionālas pirmskāzu dienā. Pazīstot savu mīļoto sievieti, līgavainis var parūpēties, lai līgava pirmskāzu dienā vairs nav skrejošā pēdējo darbu ritenī, bet gan izbauda laiku relaksētā un atjaunojošā atmosfērā.

ligavainis kazu planosana
Foto: OLIVIA STROHM

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: OLIVIA STROHM, KATI NICOLE


Lasi arī: KĀZU UZVALKS LĪGAVAINIM. KĀ TO IZVĒLĒTIES?

Citi Raksti