Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Bildinājums Ziemassvētkos vai Vecgada vakarā

Bildinājums Ziemassvētkos vai Vecgada vakarā

Bildinājums Ziemassvētkos ir viens no īpašākajiem pārsteigumiem, ko vari sagādāt savai mīļotajai, savukārt saderināšanās gredzens - labākā dāvana, ko pasniegt.

Ziemassvētki un Vecgada vakars ir lielisks laiks bildinājumam. šie svētki paši par sevi ir īpaši un vienmēr gaidīti, bet bildinājums tiem piešķirs īpašu dzirksti un pārim tos padarīs vēl košākus un neaizmirstamākus. Ziemassvētkos un Jaungada svinībās vienmēr vēlam saviem tuvākajiem pašu vērtīgāko, veselību un mīlestību. šajos svētkos īpaša uzmanība tiek mīļotajiem un bildinājums būs ļoti vērtīgs uzmanības apliecinājums. Tādēļ GIVEN ik gadu decembrī piedāvā īpašu zelta rotu kolekciju ar briljantiem par īpaši izdevīgu cenu. Arī šogad šī kolekcija ir pieejama ar 40% atlaidi.

Gredzeni, rotas: GIVEN

Svētki - perfekts laiks bildinājumam

Decembrī un gada nogalē valda romantiska, silta atmosfēra un kopības sajūta. Tas ir mīlestības, pateicības un svētku laiks. Tieši tādēļ tas ir arī ideāli piemērots laiks tam, lai apliecinātu savu mīlestību un izteiktu bildinājumu. Tas ir lielisks veids, kā svētkus padarīt vēl īpašākus un nesteidzīgā brīvdienu gaisotnē nosvinēt šo notikumu. Saderināšanās gredzens var tikt pasniegt kā Ziemassvētku dāvana vai bildinājums var tikt ietverts kādās ziemas aktivitātēs.

Saderināšanās gredzens - kā izvēlēties piemērotāko?

Lai nekļūdītos ar saderināšanās gredzenu, vienmēr var izvēlēties klasiku - zelta gredzenu ar vienu akmentiņu, briljantu, kura lielumu katrs var izvēlēties atbilstoši savām finansiālajām iespējām, vai kādu citu dabīgo pusdārgakmeni. Tāpat aktuāli vienmēr ir arī sirds formas gredzeni. Lai arī kādu gredzenu esi iecerējis savai mīļotajai, GIVEN vienmēr pieejams plašs klāsts ar saderināšanās gredzeniem, no kuriem iespējams izvēlēties kādu ikvienai gaumei.

Kā šīgada jaunums GIVEN veikalos ienākušas divas kolekcijas - Stardust un Moissanite, no kurām bieži tiek izvēlēti saderināšanās gredzeni. Abas kolekcijas ir ilgtspējīgas, tajos iekļauti mākslīgi un laboratoriski veidoti briljanti. Tie ir kvalitātē un cietībā atbilstoši klasiskajiem dabā pieejamajiem briljantiem, taču iegādājami par pieejamāku cenu. Pluss šīm kolekcijām ir tāds, ka var iegādāties gredzenu ar lielāku akmentiņu par draudzīgāku cenu.

Gredzeni, rotas: GIVEN

Kā stāsta GIVEN pārstāvji, Latvijā lielākoties cilvēki izvēlas klasiskos briljantus, bet tomēr pamazām aug interese par šo jauno kolekciju mākslīgajiem briljantiem. Īpaši no jauniešiem, kas ir padzīvojuši Amerikā un citviet pasaulē, kur šāda tipa gredzeni ir populāri. Kā saderināšanās gredzeni tiek izvēlēti arī cita veida gredzeni, piemēram, zelta gredzeni ar briljantu strīpiņu vai zelta gredzeni ar vairākiem maziem briljantiem formiņā. Vēl viena cenas ziņā pieejamāka opcija ir zelta gredzeni ar cirkoniju, kas arī atgādina baltu spīdīgu actiņu, bet ir mākslīgais akmens. Protams, ir individuāli pāri, kas piedomās un iegādāsies cita tipa dabīgo akmeni, piemēram, sirds formā, tā apliecinot savu mīlestību.

GIVEN piedāvājums ir plašs, tikai jāizvēlas tas, kas atbilst mīļotās gaumei un stilam. Jebkurš saderināšanās gredzens, kurš tiks izvēlēts Ziemassvētku vai Vecgada vakara bildinājumam, skaisti iemirdzēsies un piestāvēs topošajai līgavai.

Saderināšanās gredzena izmērs un cena

Jautājums, par kuru nereti lauza galvu tie, kuri iecerējuši bildināt savas mīļotās, ir, kā noteikt saderināšanās gredzena izmēru un cik par to būtu jātērē. GIVEN pārstāvji iesaka atnākt uz juvelierizstrādājumu salonu ar kādu citu gredzenu, ko dāma velk. Tad uz vietas tas tiks izmērīts un piemeklēts īstais gredzens. Otrs variants ir nomērīt gredzena diametru un tad veikalā piemeklēt saderināšanās gredzenu pēc atbilstošā izmēra. Ja tomēr iegādātais gredzens neder perfekti, saglabājot čeku un preces kvalitātes birku, 14 dienu laikā ir iespējams to iemainīt pret citu izmēru vai, ja termiņš ir nokavēts, iespējams vērsties pie juvelieriem un izrunāt iespējas gredzena palielināšanai vai samazināšanai.

Pastāv arī iespēja izvēlēties saderināšanās gredzenu kopā. Dažkārt dāmas ir devušas mājienus par gredzena veidu un stilu. Tāpat uz GIVEN ir nākuši klienti ar zināmu modeli un izmēru, kas iepriekš noskatīts kopā.

Gredzeni, rotas: GIVEN

Runājot par budžetu, viss ir atkarīgs no finansiālajām iespējām un vēlmēm. GIVEN ir pieejami saderināšanās gredzeni plašā cenu diapazonā. Piemēram, zelta gredzeni ar cirkoniju pieejami sākot no 90 eiro. Decembra īpašajā kolekcijā iespējams iegādāties zelta gredzenu ar briljantu sākot no 216 eiro. Lai iegādātos tieši to gredzenu, kuru vēlies, saderināšanās gredzena iegādi var plānot laikus un veikt šo pirkumu tad, kad veikalos ir akcijas piedāvājumi.

Labākā Ziemassvētku dāvana - rotu komplekts

Ja vēlies savu mīļoto īpaši palutināt, GIVEN iespējams veidot arī rotu komplektus. Jebkurā privāto zīmolu kolekcijā ir iespējams saskaņot rotas. Ja arī kādai no rotām nav pieejams cits rotu veids no tās pašās sērijas, tas nekas, jo mūsdienās ir ļoti aktuāli saskaņot dažādas rotas pēc patikas.

Rotas vari pasniegt gan kopā ar saderināšanās gredzenu, gan atsevišķi, ja šim solim vēl neesi nobriedis. Jebkurā gadījumā, ikviena sieviete būs laimīga svētkos saņemt mirdzošu rotu komplektu.

Gredzeni, rotas: GIVEN

Neaizmirstams bildinājums Ziemassvētkos vai Vecgada vakarā

Kad gredzens izvēlēts, atliek izplānot bildinājumu. Par laimi, ziema piedāvā daudzus scenārijus iedvesmai - no romantiska vakara pie kamīna līdz pārsteigumam sniegā. Tāpat gredzenu var paslēpt dāvanā vai pasniegt to Ziemassvētku rītā.

Savukārt bildinājums Vecgada vakarā būs ne tikai svinīgs, bet arī simbolisks. Jaunais gads ir jauns sākums un vai gan ir kāds īpašāks veids, kā to iesākt, ja ne jaunajā statusā - kā topošajai līgavai un līgavainim. Turklāt bildinājumu gada noslēgumā var sasaistīt ar pārdomām par kopā piedzīvoto, izsakot gan pateicību un prieku par visu pagājušo, gan vēlmi arī turpmāko dzīvi pavadīt kopā.

Bildinājums svētkos tam piešķirs īpašu nozīmi un apveltīs ar skaistām atmiņām. Un, kā jau minēts, svētku laiks rada romantiskas noskaņas un piedāvā neskaitāmus īpašus brīžus, lai pasniegtu saderināšanās gredzenu un izteiktu šo svarīgo jautājumu. Pastaigājoties piesnigušā mežā, dzerot tēju aizsalušās jūras krastā vai zem nakts zvaigžņotajām debesīm - tu noteikti zināsi, kurš mirklis ir piemērotākais.

Kas jāņem vērā, plānojot bildinājumu svētkos

Lai gan svētku laikam neapšaubāmi ir daudz priekšrocību, ir pāris nianses, kuras jāapdomā. Jāsāk ar to, ka jāsaprot, kas mīļotajai varētu patikt un kas nē. Varbūt nevajag izteikt bildinājumu Ziemassvētku vakariņās visas ģimenes priekšā, ja mīļotajai nepatīk atrasties uzmanības centrā. Visbiežāk tomēr topošajām līgavām patīk, ja bildinājumu izsaka privāti, divvientulībā esot.

Gredzeni, rotas: GIVEN

Ļoti svarīgi ir ieplānot pareizo brīdi bildinājumam. Piedomā, lai brīdis būtu nesteidzīgs un jūs abi varētu netraucēti ļauties emocijām. Arī vietai ir būtiska nozīme - tai jābūt īpašai, skaistai un tādai, kurā varēsiet kādu brīdi uzturēties arī pēc satraucošā jautājuma izteikšanas. Protams, padomā arī par laikapstākļiem, ja bildinājumu plāno izteikt laukā.

Nereti pāri vēlas iemūžināt bildinājumu arī foto un video. Vari pacensties un noorganizēt fotogrāfu, kas neuzkrītoši notvers tieši bildinājuma brīdi, taču visbiežāk pāri izvēlas sarīkot saderināšanās fotosesiju pēc bildinājuma. Attiecīgi to var ieturēt svētku noskaņās, iekļaujot Ziemassvētku tematiku un rotājumus.

Izcila bildinājuma atslēga - perfektais gredzens

Nenovērtē par zemu saderināšanās gredzena nozīmi - tā nav tikai rota, tas ir simbols tavai mīlestībai. Ar skaistu un mīļotās gaumei atbilstošu gredzenu bildinājums noteikti izdosies. Dodies uz GIVEN, kur no plašā klāstā varēsi izvēlēties īsto gredzenu, kā arī uzklausīt profesionāļu ieteikumus. Neaizmirsti pārdomāt saderināšanās gredzena pasniegšanas veidu un tavs Ziemassvētku vai Vecgada vakara bildinājums noteikti paliks mīļotās atmiņā.

Raksta autore: Renāte Berga

Saderināšanās gredzeni un rotas: GIVEN

Citi Raksti