Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Uzticies degunam – iepazīstinām ar aromātiem jutekliskai tuvībai

Uzticies degunam – iepazīstinām ar aromātiem jutekliskai tuvībai

Svaigi ceptas kanēļmaizītes, balts jasmīna krūms siltā vasaras naktī, jūras sāļums atvaļinājumā un mīļotā vīrieša parfīma nospiedums uz palaga - ir smaržas, kas atdzīvina atmiņas un acumirklī liek aizceļot laikā un telpā. Tās spēj atslābināt un uzbudināt, raisīt iekāri un padarīt esošās sajūtas vēl spilgtākas. Nereti nepietiekami novērtētā oža patiesībā ir 10 000 reizes jutīgāka nekā pārējās cilvēka maņas, tāpēc aromāts ietekmē gan to, kā izvēlamies partneri, gan to, kāda noskaņa valda guļamistabā.

Attiecības, tāpat kā dzīvi kopumā, vispilnīgāk iespējams izbaudīt, liekot lietā visas piecas maņas. Partnera augumu var apbrīnot ar acīm, izgaršot ar lūpām, klausīties viņa čukstos un elsās, pieskarties ādai, tāpēc neizbrīna arī zinātnieku atziņa - jo labāka oža, jo labāks sekss. Izpētīts, ka cilvēkiem, kuri piedzimuši bez smaržas izjūtas, dzīves laikā ir mazāk seksuālo partneru, bet tie, kuri ožu zaudējuši īslaicīgi, šajā periodā sastopas ar izaicinājumiem intīmajā dzīvē. Savukārt mīlnieki ar attīstītu jutību pret smaržām spēj piedzīvot ievērojami jutekliskākus mirkļus nekā tie, kuriem aromātu pasaule ir vienaldzīga, bet sievietes - pat gūt vairāk orgasmu.

Noslēpumainie, bet iedarbīgie afrodīziji

Lai arī neatradīsies aromāts, kas vienlīdz valdzinātu pilnīgi visus, ir smaržas, kas darbojas kā afrodīziji - uzlabo noskaņojumu, veicina dzimumtieksmi un stimulē seksuālo uzbudinājumu. Ne velti par tiem runā Kāmasūtra, klīst leģendas par valdnieces Kleopatras piena un safrāna vannām, un jau pats stimulantu nosaukums cēlies no mīlas dievietes Afrodītes vārda. Lūk, pieci iecienīti afrodīziji, kas atraisa iekāri gan sievietēs, gan vīriešos!

1. Vaniļa

Siltais un saldais vaniļas aromāts izsenis gozējas afrodīziju topu pirmajās vietās. Vaniļa izmantota, lai uzlabotu dzimumspēju vīriešiem, un tieši viņi uzskata to par īpaši pievilcīgu. Vaniļas smarža nepadara miegainu, taču atslābina, rada komforta un laimes sajūtu, ļaujot netraucēti izbaudīt īpašos mirkļus. Maigais aromāts pieejams visdažādākajās formās, tostarp Shunga masāžas svecēs, kas - divi vienā - kūstot pārvēršas siltā masāžas eļļā un uzbur telpā intīmu gaisotni.

2. Jasmīns

Bieži izmantots parfimērijā, galvu reibinošais jasmīns ir romantisks un spēcīgs vienlaikus. Tā smarža pavedina, uzlabo libido un vedina uz intimitāti. Ne velti Indijā jasmīna ziedus izmanto kāzu tradīcijās un rotā ar tiem jaunā pāra guļamistabu. Aromātam raksturīgā sievišķīgā saldme un vīrišķais mežonīgums rada ekstātiskas sajūtas, ko sola arī Swede masāžas eļļa ar jasmīnu un ilangilangu.

3. Ilangilangs

Gluži kā kārtīgam atvaļinājumam dienvidos, tropiskajam augam tiek piedēvētas garastāvokli īpaši pacilājošas īpašības. Bagātīgais ziedu aromāts atdzīvina mūsu maņas, palīdz celt pašapziņu un rada teju vai eiforiskas sajūtas, tostarp palielina vēlmi mīlēties. Brīnišķīgā kombinācijā ar persiku ilangilangu jutekliskā masāžā aicina izbaudīt pašmāju zīmols Joyful Couple.

4. Zemenes

Zemenes šokolādē, ar šampanieti vai putukrējumu - par romantikas klasiku pelnīti kļuvušās kombinācijas iespējams izbaudīt ne tikai ar garšas kārpiņām, bet ieaicināt vasaras smaržu arī guļamistabā. Saldais, sulīgais aromāts liek siekalām sariesties mutē un rada bezrūpīgu, rotaļīgu atmosfēru. Pāriem, kuri vēlas izmēģināt ko radošāku, patiks ķermeņa krāsa ar zemeņu garšu un aromātu, ar kuru gluži kā ar tinti iespējams mīlestības vēstuli uzrakstīt uz partnera ādas. Savukārt orālām izpriecām radīts īpaši aromātisks lubrikants.

5. Rozes

Skaistuma un mīlestības simbola - rozes - valdzinošā smarža gadsimtiem izmantota, lai cīnītos ar nomāktu garastāvokli, vairotu pašpārliecinātību, uzlabotu libido un pat auglību. Ajūrvēdas cienītāji pārliecinājušies, ka tā palīdz regulēt nervu sistēmu, padarot cilvēkus atvērtākus pieskārieniem. No skaista rožu pušķa līdz rozēm smaržu pudelītē - ziedu karaliene pati izklās sarkano paklāju ceļā uz baudu.

Svarīgākais par feromoniem

Stāsts par aromātiem nav iedomājams bez feromonu pieminēšanas. Tie līdzinās hormoniem, taču izplatās ārpus mūsu ķermeņa un ietekmē to, kā mūs uztver apkārtējie. Dabīgie feromoni, bez kuriem nav iespējama dzīvnieku pasaules pastāvēšana, atbild par partnera izvēli, savstarpējo pievilkšanos un signalizē par seksuālo gatavību. Vīrišķajam feromonam androstadienonam ir loma uzbudinājuma veicināšanā, savukārt sievišķais feromons androstenols pievērš pretējā dzimuma uzmanību. Tomēr jāatceras, ka nav tāda mīlas eliksīra, kura smarža potenciālos partnerus pievilinās kā mušas uz medu, un tas arī nav nepieciešams. Smaržas ar feromoniem, kurās sintētiskie savienojumi pastiprina mūsu dabīgos signālus, var radīt labvēlīgākus apstākļus tad, ja cilvēks jau ir izrādījis interesi un simpātijas, kā arī vairot patīkamāku gaisotni telpā. Kāpēc gan neizmēģināt - dubults neplīst!

Jāatceras, ka labu smaržu patiesais noslēpums ir meklējams tajā, kā tās liek mums justies.

Oža ir apbrīnojami subjektīva maņa, tajā ir kas dzīvniecisks un ļoti primitīvs, tieši tāpēc - tik valdzinošs. Asociācijas, ko raisa konkrēti aromāti, bieži vien ir grūti izskaidrot citiem, bet pazīstamais parfimērs Olivjē Krīds ir teicis: «Dāmas, vīrietis nekad neatcerēsies jūsu rokassomiņu, bet viņš atcerēsies jūsu smaržas». Tieši tāpat atmiņā paliks tas, kā smaržoja vieta, kurā notikusi īpaša tikšanās. Smaržas receptori sūta signālus uz smadzeņu zonām, kas ir atbildīgas par emocijām, tostarp seksuālo noskaņojumu, tāpēc ļausim aromātiem visdažādākajos veidos strādāt savā labā!

Raksta autors:SEXYSTYLE

Citi Raksti