Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kādas ir mūsdienīgas un elegantas kāzas 2024. gadā?

Kādas ir mūsdienīgas un elegantas kāzas 2024. gadā?

Kāzas 2024. gadā būs individualitātes un klasisku vērtību piesātinātas. Pāri nebaidīsies iekļaut personiskus elementus un uzsvērt kāzu simbolisko nozīmi.

Kāzu koncepts un laulību ceremonija

No kāzām divvientulībā līdz grandiozām kāzām ar daudz viesiem, no kāzām, kur ceremonija un svinības noris dažādās dienās, līdz kāzām ārzemēs, kas pārvēršas medusmēnesī, - pāri nebaidīsies eksperimentēt ar kāzu formātu un meklēt sev piemērotāko, neuztraucoties par to, ka tas neatbildīs kāda priekšstatam par to, kādām jābūt kāzām.

Foto: CHLOE IRELAND

Arī attiecībā uz laulību ceremoniju pāri nebaidīsies būt radoši, izvēloties gan neparastas ceremoniju vietas, gan to formātus un ceremoniju tekstus. Pāri kāzās arvien vairāk uzsvērs šī rituāla dziļo nozīmi. Kāzas nav ballīte, bet gan nozīmīgs un simboliski spēcīgs notikums, kurā savienojas divas dzīves, divas dvēseles, divas enerģijas.

Pāri arvien apzinātāk domā par to, lai kāzās ieliktu spēcīgu un mīlestības pilnu pamatu savai turpmākai kopdzīvei, nevis, lai iespaidīgi nosvinētu. Līdz ar to pieskaņojas arī viss pārējais - kāzu dekorācijas veido tikai jēgpilni un pārdomāti elementi, līgavas kāzu kleita tiek izvēlēta tāda, kas atspoguļo viņas dziļāko būtību un sajūtu par sievišķību, dzērienu klāstu arvien biežāk veido bezalkoholiski dzērieni un tā tālāk.

Kāzu modes aktualitātes

Gan līgavas, gan līgavaiņa kāzu tērpos, kā arī laulību gredzenos šogad vērosim klasikas atdzimšanu mūsdienīgā veidolā. Tāpat iemirdzēsies arī vēsturiski un vintāžas elementi.

Foto: CAMERA SHI PHOTOGRAPHY

Līgavas šogad izcels savu sievišķību - no trausli romantiskas līdz karaliski pašpārliecinātai. Romantika atspoguļosies pasakainajos ziedu motīvos, bet karaliskais - tajā, ka līgavas uzdrīkstēsies būt pašas. Tāpat arī tiks atklāti jauni apvāršņi tam, ko nozīmē līgavas tērps. Arvien biežāk līgavas izvēlas ceremoniju un saviesīgo daļu pavadīt dažādos tērpos. Mūsdienās jau vairs nerunājam tikai par kāzu kleitu, bet gan līgavas garderobi, kas tiek rūpīgi kombinēta.

Vairāk par kāzu kleitu tendencēm lasi šeit.

Dizains: ELIE SAAB BRIDAL

Līgavaiņi pieskaņosies savām izsmalcināti elegantajām līgavām un izvēlēsies klasiski brīva piegriezuma kāzu uzvalkus ar laika pārbaudītu svītru rakstu un vīrišķīgo tēlu akcentējošām divrindu pogām. Arī viņi nebaidīsies no savas emocionāli romantiskās puses, tas atspoguļosies zīda kreklos, kas šogad būs īpaši aktuāli.

Vairāk par kāzu uzvalku tendencēm lasi šeit.

Foto: THE DAISIES (kreisajā pusē) | OLIVIA CLARK (labajā pusē)

Laulību gredzeni pasvītro līgavas un līgavaiņa tēlu ne tikai kāzu dienā, bet arī turpmāk, tādēļ tie ir jāizvēlas rūpīgi. Bieži pāri vēlas, lai viņu laulību gredzeni būtu unikāli, taču arī saprot, ka tie nevar būt pārāk ekstravaganti, lai tie neapniktu un iederētos viņu ikdienas stilā. Tam ir atrasts risinājums - popularitāti gūstošie kombinējamie gredzeni. Arvien biežāk pāri izvēlas šaurus un smalkus gredzenus, kuriem var laika gaitā pievienot, piemēram, kāzu jubilejās dāvātus gredzenus, tos sasvstarpēji kombinējot. Nemainīgi aktuāli ir individuāli radīti laulību gredzeni, kā arī tajos ienāk arvien vairāk dažādu dārgakmeņu.

Vairāk par laulību gredzenu tendencēm lasi šeit.

Kāzu grims un frizūras

Arī 2024. gadā aktualitāti saglabās dabiskais skaistums un nude meikaps dažādās variācijās. Līgavas uzdrīkstēsies izcelt savas īpašās iezīmes un gaumi arī grima izvēlē. Neuzkrītošo grimu papildinās romantiski mirdzumi uz acīm un sulīgi ogu toņi uz lūpām. Arvien vairāk līgavu apzinās, ka viņu mirdzumu kāzu dienā veidos ne tikai profesionāli uzklāts kāzu grims, bet arī savlaicīgas rūpes par ādu, konsultēšanās ar speciālistiem un skaistumkopšanas procedūru apmeklēšana.

Aktuālās kāzu frizūras šogad pieskaņojas ikvienai gaumei - tās būs gan romantiski plīvojošas, gan minimālistiski nogludinātas. Romantiska līgavas tēla radīšanai joprojām ir aktuālas gan dabīgas lokas, gan rūpīgi ieveidotas Holivudas lokas. Līgavas izvēlēsies arī savāktus matu sakārtojumus, piemēram zirgastes, bizes un copes. šī frizūras tiks veidotas dažādos izpildījumos - no brīviem līdz nogludinātiem sakārtojumiem.

Vairāk pār kāzu grima un frizūru tendencēm lasi šeit.

Aktuālais kāzu noformējumā

Nav pārsteigums, ka, līdzīgi kā kāzu modē, arī stilistikā un dekorācijās redzēsim klasiku un mūsdienīgu retro. šogad kāzu nozare atgriežas pie pārbaudītām vērtībām, kas apspēlētas mūsdienām un katra pāra individualitātei atbilstoši. Klasikas atdzimšana sasaucas ar vēlmi kāzas padarīt par dziļi personisku un nozīmīgu pasākumu, nevis ballīti, kuras mērķis ir pārsteigt viesus. Tāpēc ikviena detaļa, dekorācijas un ziedu kārtojumi būs pārdomāti un tajos atspoguļosies unikalitāte un kvalitāte, nevis kvantitāte. Ēteriski gaisīgu noskaņu kāzām piešķirs šogad tik aktuālās griestu dekorācijas.

Deko: PETITE PEARL EVENTS (kreisajā pusē) | MONI JUNCO (labajā pusē)

Tāpat nemainīgi būtiska kāzu plānošanas sastāvdaļa ir ilgtspēja. Arvien paplašinās izpratne par to, kas ir ilgtspējīgas kāzas un kādi ir iespējamie dabai draudzīgie risinājumi.

Ilgtspēja ienāk visdažādākajos kāzu aspektos - no veģetāras kāzu maltītes izvēles līdz dabai draudzīgām dekorācijām un pat kāzu ielūgumiem no ekoloģiski sertificēta papīra.

Vairāk par kāzu tendencēm lasi šeit.

Kāzu foto aktualitātes

šogad kāzu fotogrāfijās pārākumu gūs dabiski un nepozēti kadri. Tā kā kāzas pāri plānos arvien personiskākas un brīvā stilā, ļaujot vaļu savām individuālajām izpausmēm un emocijām, tas viss atspoguļosies arī kāzu fotogrāfijās. Runājot par klasikas atdzimšanu, šī tendence neizpaliks arī kāzu fotogrāfijās. Klasika atgriezīsies analogā foto veidā. Tas lieliski sasaucas ar dabiskumu kāzu fotogrāfijās - vairs nav būtiskas nopulētas, iestudētas kāzu fotogrāfijas, bet gan autentiski mirkļi.

Foto: KAYLEYD PHOTOGRAPHY

Kāzu foto un video nozare pēdējā laikā piedzīvo straujas transformācijas. Lai gan klasiskais foto un video formāts joprojām ir un turpinās būt aktuāls, ienāk arī sociālajiem tīkliem piemērots saturs. Kāzu nozarē ienāk tādi profesionāļi kā kāzu digitālā satura radītājs, kas atspoguļo dienas notikumus pāra sociālajos tīklos.

Raksta autore: Renāte Berga

Fotogrāfi: Chloe Ireland, Camera Shi photography, The Daisies, Olivia Clark, Petite pearl events, Moni Junco, Kayleyd Photography

Dizains: Elie Saab Bridal

Citi Raksti