Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzas ir tik grandiozs notikums, ka varam apjukt no ideju gūzmas, un tieši tādēļ ir radīts moodboard, kas kalpos kā ceļvedis ideju virpulī!

Kas ir moodboard?

Ja vēl nav bijusi nepieciešamība veidot moodboard jeb iedvesmas planšeti vai iedvesmas dēli, tad īsumā paskaidrojot tā nepieciešamību, moodboard ir ideju kopums vizuālā formātā, noskaņu kolāža. Tas nozīmē - ja plānojat kāzas vai organizējat kādu citu pasākumu, pirmais darbs vienmēr būs vīzija, redzējums par to, kā tas varētu izskatīties un kādas sajūtas raisīt. Veidojot moodboard, šīs idejas, krāsu paleti, stilu, noskaņu, interjera dizainu, dekorāciju idejas un sajūtu bildes saliekat vienuviet.

kazu-moodboard-jeb-iedvesmas-plansete (4)

Kādēļ veidot moodboard?

Veidojot moodboard, izkristalizēsies patiesās vēlmes un konkrēts redzējums par savām kāzām. Patikt var tik daudz kas! Kā lai izvēlas, kurš tieši būs mūsu kāzu stils - klasiskais, boho vai rustic? Uzliekot šo visu uz sava moodboard, ātri vien kļūs skaidrs, kas kopainā iederas un kas ne.

Kā veidot moodboard?

Tehniskais izpildījums - pēc katra personīgās izvēles. Var veidot gan moodboard online, gan izmantot moodboard aplikāciju, piemēram, pašu populārāko - Pinterest, gan radīt plakātu, gan izmantot tāfeli vai lielu rāmi, kam piestiprināt zīmējumus, fotogrāfijas, ideju pierakstus uz skaistām līmlapiņām... ierobežojumu nav!

kazu-moodboard-jeb-iedvesmas-plansete (4)

Ieteikumi moodboard veidošanā

  • Noskaņu kolāžā pilnīgi noteikti jāiekļauj kaut kas jums kā pārim īpaši nozīmīgs, piemēram, kāds simbolisks tēls vai krāsa. Tas var būt arī izejas punkts kāzu stāsta radīšanā,
  • Liekam moodboard visu to, kas mūs, domājot par kāzām, iedvesmo. Tas nekas, ja kurpes, kuras mūs ļoti uzrunā, rotā nepareizās krāsas akmentiņš. Koptēls būs tas īstais atslēgas vārds,
  • Rādiet savu ideju planšeti kāzu rīkošanā iesaistītajiem profesionāļiem! Tas palīdzēs veikli nonākt pie jūsu vīziju realizēšanas, jo florists, dekorators, kūkas cepējs vai fotogrāfs ātri vien spēs uzķert noskaņu, stilu un jūsu gaumi,
  • Moodboard varat pievienot ne vien fotogrāfijas, bet arī materiālu paraudziņus;
  • Par savu moodboard varat izvēlēties LĪGAVĀM plānotāju, kas ir ar rūpību izstrādāts praktisks rīks, lai radītu savu kāzu stāstu, sākot no idejas aizmetņa līdz pat pavisam praktiskiem organizēšanas jautājumiem (varam pačukstēt, ka LĪGAVĀM kāzu plānotājs ir kā personīgais kāzu organizators, kas atbild uz jautājumiem, kas neprofesionālim nenāks ne prātā. Plānotāju jeb personīgo kāzu organizatoru varat ielikt savā rokassomiņā un paņemt līdzi itin visur. Tajā atvēlētas lappuses, kurās rakstīt, zīmēt, līmēt, fiksēt iedvesmas mirkļus kāzu tematikai, ziediem, vietai, dekorācijām, līgavas un līgavaiņa stilam. Galu galā tā kļūs par jūsu kāzu atmiņu grāmatu, kuru pāršķirstīt kāzu jubilejās. Kāzu plānotāju var iegādāties šeit: KĀZU PLĀNOTĀJS
Foto & stils: ELĪNA UPMANE
  • Idejas var smelties it visur - reālu vietu dizainā, veikalos, internetā, grāmatās, blogos, žurnālos, Pinterest un Instagram.

kazu-moodboard-jeb-iedvesmas-plansete (4)

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ELĪNA UPMANE


Lasi arī:  GATAVOšANĀS KĀZĀM. AR KO SĀKT?

Citi Raksti