Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU PLĀNOTĀJS & ROKASGRĀMATA, KAS ATBILDĒS UZ VISIEM TAVIEM JAUTĀJUMIEM

KĀZU PLĀNOTĀJS & ROKASGRĀMATA, KAS ATBILDĒS UZ VISIEM TAVIEM JAUTĀJUMIEM

Vai esi domājis, kā lai noorganizē kāzas saviem spēkiem, ja šī joma ir pilnīgi nepazīstama? Kam lai prasa padomu, ja nevēlies algot kāzu organizatoru vai piesaistīt kāzu plānotāju?

Tieši šim mērķim LĪGAVĀM zīmols ir radījis Kāzu plānotāju, kas ir divi vienā - gan plānotājs ar praktiskām tabulām, gan rokasgrāmata, kurā aprakstīti visi, pat tie kāzu rīkošanas aspekti no a-z, par kuriem tu līdz šim nezināji, lai burvīgajā organizēšanas procesā itin neko nepalaistu garām. Fantastiska un noderīga dāvana gan līgavai, gan līgavainim!

LĪGAVĀM Kāzu plānotājs pieejams divos dizainos - romantiski elegants ar baltu vāku un mākslinieciski elegants ar melnu vāku.

kāzu plānotājs

Unikālais 319 lappušu biezais plānotājs - kāzu rīkošanas rokasgrāmata, ir ne vien praktiskākais padomdevējs, kādu tu vari vēlēties, bet arī atmiņu grāmata, kuru pārskatīt kāzu jubilejās un dalīties ar bērniem un mazbērniem.

Kāzu plānotāju Iegādājies:

 • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  - 25 € + piegāde 3 € ;
 • Ar DPD piegādi visā Latvijā - 25 € + piegāde 3 €;
 • Klātienē to iegādājies kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1
 • Preses tirdzniecības vietās šeit

Ielūkosimies plānotāja saturā!

Rūpīgai kāzu plānošanai izstrādātas kāzu PLĀNOšANAS DARBU FORMAS. šeit tu atradīsi tabulas, kurās izpausties un atzīmēt pilnīgi visu nepieciešamo - paveiktos darbus, sastādīt kāzu dienas scenāriju, sēdvietu plānu pie galdiņiem, un daudz ko citu - un to visu tu vari izdarīt vienuviet!

Sadaļā LĪGAVAS UN LĪGAVAIŅA DZĪVESSTILS ir atgādinājums par to, ka kopā būšana, tostarp kāzu organizēšana, ir svētki, kas jāsvin. Visa dzīve ir svētki, ja vien tai ļaujamies un iemācāmies baudīt ik mirkli! Jo prieks par kāzām un attiecībām neradīsies stresa pilnā vidē; attiecības ir kopjams un lolojams zieds, un randiņi visa mūža garumā ar mīļoto cilvēku must have. Kāzu plānotājā apskatīti (un laipni atgādināti) daži no veidiem, kā attiecības un kāzu organizēšanu baudīt, lolojot un lutinot sevi un mīļoto.

kazu-planotajs-tavs-labakais-padomdevejs-cela-uz-sapnu-kazam-2022

Pildot sadaļas IEDVESMA un MOODBOARD JEB IEDVESMAS PLANšETE varēsiet veltīt kopīgu romantisku vakaru vai pat vairākus, lai izsapņotu savu kāzu vīziju un iedvesmotos, nedomājot, ko varam vai nevaram atļauties, kas patiks vai nepatiks vecākiem. Pēcāk būs krietni vien vieglāk izkristalizēt, kāds kāzu koncepts ir piemērots tieši jums.

Sadaļa BUDŽETS izvedīs jūs cauri pavisam praktiskiem organizēšanas līku ločiem, palīdzot budžetu sadalīt atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām. Budžeta plānošanas tabulā nepalaidīsiet garām nevienu izdevumu niansi.

Lielā nodaļa KĀZU PLĀNOšANA iepazīstinās ar ikvienu kāzu plānošanas soli, izskatot, kas katrā no tiem nepieciešams. Te ir informācija par visu: organizatora izvēli, ielūgumiem, laulību gredzeniem, kāzu apģērbu un apaviem, transporta izvēli, skaistumkopšanu pirms kāzām, pirmskāzu fotosesiju, pirmskāzu ballīti, būtiskāko par pirmskāzu dienu, kāzu profesionāļu apskats, lai labāk izprastu, kurš par ko ir atbildīgs (minēts arī ieteicamais saziņas laiks pirms kāzām), un pat nianses, kuras jāzina, ja plānojat kāzas ārzemēs.

Foto: LĪVA SLOKA

Nodaļā KĀZU DIENA iesiet cauri visam kāzu dienas procesam - sākot ar kāzu rītu, satikšanās mirkli jeb first look, kāzu fotosesiju un videosesiju, laulību ceremoniju, kāzu kūku - kad to labāk pasniegt - kā pirmo cienastu pēc ceremonijas vai naktī, un beidzot ar fotosesijas pieturpunktu izvēli un laika divatā ieplānošanu.

Nodaļā SAVIESĪGĀ DAĻA apkopots viss, kas jāzina par svinību vietas izvēli, ēdināšanas un dzērienu konceptu, iekļaujot apjomīgu tabulu ēdienkartes izstrādei, dekorācijām un floristiku un tādiem tehniskiem jautājumiem kā skaņa un apgaismojums. Tāpat šeit ir viss par mūziķiem, kāzu deju un kāzu vadītāju, vedēju un liecinieku lomu kāzās, latviešu kāzu tradīcijām un - kā izklaidēt viesus, dāvanu plānošana viesiem, kā arī atsevišķas sadaļas veltītas bērnu un dzīvnieku klātesamībai kāzās, nodaļu noslēdzot ar romantiskāko vakara daļu - nakts burvību un/vai mičošanu.

Foto: LĪVA SLOKA

Rokasgrāmatā lasāms arī svarīgākais par kāzu etiķeti un atvēlētas lappuses medusmēneša izplānošanai.

Arī tad, ja piesaisti savām kāzām kāzu rīkotāju vai kāzu organizētāju, dodoties uz tikšanos, ņem LĪGAVĀM kāzu plānotāju līdzi!

Līgavām kāzu plānotājs - cena un iegādes vietas:

 • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  - 25 € + piegāde 4 € ;
 • Ar DPD piegādi visā Latvijā - 25 € + piegāde 3 €;
 • Klātienē LĪGAVĀM kāzu plānotāju vari iegādāties kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1.
 • Online:

Lai pasūtītu plānotāju, sūti sekojošu informāciju uz info@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā Omniva vai DPD pakomāta adrese, tavs konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz tevis norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Tu saņemsi SMS un varēsi doties sūtījumam pakaļ.

Iegādājoties Kāzu plānotāju, dāvanā Kāzu & Kopdzīves piedāvājumu katalogs.

kazu planotaja pielikums

Iegādājies Kāzu plānotāju šeit: 

 • Ar Omniva piegādi visā Latvijā  - 25 € + piegāde 3 € ;
 • Ar DPD piegādi visā Latvijā - 25 € + piegāde 3 €;
 • Klātienē to iegādājies kāzu salonā Bride To Be Rīgā, Avotu ielā 1
 • Preses tirdzniecības vietās šeit

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: LĪVA SLOKA


Lasi arī: KĀZU PLĀNOšANAS BURVĪBA. AR KO JĀSĀK?

Citi Raksti