Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu tendences nekad nav piedzīvojušas tik daudz izmaiņu, kā pēdējā gada laikā. Dažādu apstākļu dēļ daudzi pāri meklējuši arvien jaunas pieejas, lai īstenotu savu kāzu dienu. Mīlestība vienmēr atrod savu ceļu, tāpēc pat dažādu ierobežojumu un kovid laikā kāzas notiek. Viens no veidiem, kā viesiem dot iespēju būt klāt īpašajā brīdī vismaz virtuāli, ir Zoom kāzas jeb kāzas online. Tās lieliski der gan gadījumos, kad ir pulcēšanās ierobežojumi, gan tad, ja kādi no viesiem dzīvo tālu, taču vēlaties, lai viņi var būt liecinieki skaistajam mirklim. Ir kāda tendence, kas Zoom kāzas var padarīt vēl īpašākas tieši viesiem, un tā ir – kāzu svinību dāvanu kastes! LĪGAVĀM apkopoja visu nepieciešamo informāciju par to izmantošanu un kāzu viesu iesaisti Zoom kāzās, lai tavi viesi būtu vēl lielākā sajūsmā par gaidāmo notikumu.

Kas ir kāzu svinību dāvanu kastes?

Šī nelielā dāvana ir veids, kā kāzās iepriecināt tos, kas notiekošo vēro otrpus ekrāniem. Tā ir iespēja virtuālos viesus noskaņot jūsu kāzu svinībām, vienlaikus liekot sajust, cik ļoti viņu virtuālais apmeklējums tiek novērtēts pat no tālienes. Mūsu ikdienas jau tā ir piepildītas ar Zoom sapulcēm, apmācībām un vienkāršām sarunām, tāpēc ir svarīgi padarīt Zoom kāzas īpašas un atšķirīgas. Tieši tāds arī ir šīs svinību dāvanu kastes mērķis.

zoom kāzas un dāvanu kaste
Foto: ALENA PLAKS

Kad nosūtīt Zoom svinību dāvanu kasti?

Īstā brīža noteikšanu, kad nosūtīt dāvanu kasti saņēmējam, var ietekmēt vairāki faktori. Pirmkārt, galamērķis. Ja viesi dzīvo ārzemēs, ieteicams kasti izsūtīt laikus, lai tā sasniegtu mērķi vismaz dienu pirms kāzām. Tuvāk dzīvojošajiem viesiem dāvanu kasti varat nogādāt paši vai nosūtīt to ar kurjeru vai pakomātu, kas parasti aizņem līdz trīs dienām, sūtot uz jebkuru vietu Latvijā, vai nedaudz ilgāk, ja saņēmējs dzīvo citur Baltijā.

Otra lieta, kas ietekmēs izsūtīšanas brīdi, ir kastes saturs. Labāk tajā nelikt lietas, kas var ātri sabojāties, viegli saplīst vai zaudēt formu sūtīšanas laikā. Tomēr, ja izvēlaties nosūtīt viesiem kādu gardumu, kurš var sabojāties, vislabāk kasti nogādāt viesiem kāzu dienā, to darot pašiem, vai izmantojot vedēju palīdzību.

zoom kāzas un dāvanu kaste
Foto: ALENA PLAKS

Ko likt kāzu svinību dāvanu kastē?

Dāvanai ir jāatspoguļo tas, kāds pāris jūs esat, un tajā var būt ietverti elementi, ko iespējams atrast īstās kāzās, piemēram, kokteiļi vai mini šampanieši, nelielas kūciņas, personalizētas vai kāzu tematikai atbilstošas salvetes, sveces un sērkociņu kastītes. Tāpat iespējams iekļaut dekorus, karodziņus, konfeti un citus niekus, lai viesi varētu noskaņoties svinībām.

Kastes saturam noteikti jāatspoguļo gan kāzu būtība, gan pāra raksturs.

Foto: ALENA PLAKS

Ja jūs aizrauj radošas nodarbes, iekļaujiet kādu nelielu uzdevumu, piemēram, puzli, kur esat kopā ar šiem viesiem, vai sastāvdaļu komplektu, kur kokteiļi jāuzjauc pašiem, vai dekorus, brilles, diadēmas un citus aksesuārus, kuros ietērpjoties, viesi var justies kā daļa no svinībām. Apsveriet kāzu svinību dāvanu kastē ievietot arī noderīgus ikdienas priekšmetus, kas veicina zaļo dzīvesveidu un atbalsta vietējos uzņēmējus.

Foto: ALENA PLAKS

Zoom kāzu svinību viesu dāvanu plānošana

Svarīgi šo uzdevumu neatstāt uz pēdējo brīdi. Ja esat izvēlējušies kastes saturā iekļaut personalizētas vai radošas dāvanas, to sagatavošana aizņems ilgāku laiku, nekā visu nopērkot gatavu veikalā. Tāpat nepieciešams saprast, cik šādas kastes izveidot, un kāds būs tām atvēlētais budžets. Ja tradicionāli, gatavojoties kāzām, domājam par kāzu banketu, ēdināšanu un viesu izklaidi svinību vietā, tad Zoom kāzās šī enerģija un resursi jānovirza cita veida svinībām. Šajā gadījumā – kāzu viesu iesaistei attālināti.

Foto: ALENA PLAKS

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: ALENA PLAKS


Atrpdi savu dāvanu kastes saturu šeit: KĀZU DĀVANAS, DĀVANAS SVĒTKIEM, DĀVANAS


Lasi arī: ONLINE KĀZAS – APPRECĒTIES NEATKARĪGI NO IEROBEŽOJUMIEM

Citi Raksti