Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Karmiskās attiecības, dvēseļu radinieki vai dvīņu liesmas – kuras ir tavas attiecības?

Karmiskās attiecības, dvēseļu radinieki vai dvīņu liesmas – kuras ir tavas attiecības?

Mūsu dzīves svarīgākie cilvēki tiek plānoti dvēseļu līmenī, stipri pirms vēl ķermeņi satiek viens otru. / Paulu Koelju

Attiecības ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kādu piedzīvojam. Pieredze un savstarpēja mijiedarbība, caur kuru augam, attīstāmies un vienmēr, vienmēr iegūstam, ko paņemt sev tālākajā dzīves ceļā. Bet attiecības mēdz būt dažādas. Kaislīgas un mierpilnas. Sarežģītas un vieglas. Tādas, no kurām vēlamies atsacīties un tādas, bez kurām nevēlamies savu dzīvi iztēloties. Karmiskās attiecības, dvēseļu radinieki un dvīņu liesmas - kādas ir šīs attiecības un kā tās atšķiras?

Karmiskās attiecības

Vārdam karma mēdzam piešķirt negatīvu pieskaņu. Tomēr tas nav gluži pareizi. Karma nav nekas tāds, kas būtu jācieš visu mūžu vai jāvelk līdzi kā smaga nasta - karma ir jāapzinās, ieraugot, kas ir tās lietas, ar kurām mums jāstrādā. Uzdevums ir pamanīt - kas ir tas, kas mani attiecībās kaitina, par ko es uzvelkos, ko es nevaru pieņemt - tieši šie jautājumi ir tie, kas kopā un caur attiecībām ar otro pusīti ir jārisina. Dvēseliskā līmenī tas nozīmē, ka kopā ar šo cilvēku esat jau šo to sastrādājuši iepriekšējā dzīvē vai pat vairākās no tām.

Tad kāpēc gan uz to neraudzīties pozitīvi - jums ir iespēja beidzot sastrādāto sakārtot!

karmiskas-attiecibas-dveselu-radinieki-vai-dvinu-liesmas-kuras-ir-tavas-attiecibas
Foto: ERIKA BROOKE

Kad attiecībās atkārtojas viena un tā pati problēmsituācija, tā ir skaidra norāde, ka šeit ir jārok dziļāk - kaut ko jūs darāt vienādi un nemainīgi, kas noved pie tā paša rezultāta. Apstājoties, pavērojot, ieklausoties sevī, paskatoties uz situāciju, savām emocijām un reakciju no malas, un pieņemot lēmumu - turpmāk es rīkošos citādi, - situāciju un karmisko samezglojumu sākam risināt.

Uz savām attiecībām gan katram jāraugās individuāli, ņemot talkā savu intuīciju - dažkārt, lai pabeigtu karmu, pietiek pārstāt risināt domstarpības, tā vietā - pieņemt otru pusīti tieši tādu, kāda tā ir un no sirds piedot. Piedot nevis tikai vārdos, bet patiesi - sajūtās. Tomēr dažkārt jāpastrādā dziļāk.

Mūsu ķermenim ir dota tikai viena dzīve. Tomēr dvēselei, kas mīt ķermenī, šī nav ne pirmā, ne pēdējā dzīve, bet viena no ļoti daudzām skaistām un vērtīgām pieredzēm. Un katrā no šīm dzīvēm jeb pieredzēm mēs nākam apgūt kādu mācību. Ja tev ir karmiskās attiecības ar savu mīļoto, tas nenozīmē, ka par šo apstākli ir jāsaskumst vai jāuzskata, ka neesat viens otram pietiekami tuvi. Labā ziņa par karmiskajām attiecībām, kas atgādina, ka no tām nevajag bēgt - pašreizējā laikā mēs paātrinātā tempā apgūstam savas mācībstundas jeb dzīves uzdevumus, līdz ar ko arī atbrīvojamies no ilgā laikā uzkrātās karmas. Dažu gadu laikā varam paveikt un patiesi paveicam to, kam agrāk būtu nepieciešamas vairākas dzīves. Tieši tādēļ mēdzam piedzīvot intensīvas, pat smagas attiecības, caur kuru pieredzi varam iznākt kā no kūniņas izkļuvis skaists taurenis. Ja no šīm attiecībām izdomāsim aiziet, neizpildījuši uzdevumu vai neapguvuši mācību, iekāpsim tajās pašās kurpēs vēl vienu reizi - citās attiecībās ar precīzi to pašu problemātiku. Karmas pabeigšanai milzu spēku dod mīlestība, pieņemšana un piedošana. Vai mainīsies otrs cilvēks - tā ir viņa izvēle. Un bieži, tieši jūtot jūsu attieksmes maiņu, izmainās arī otrā pusīte, un attiecības ar it kā to pašu cilvēku ieiet pilnīgi jaunā un citādā gultnē. Tieši tajā rodas skaistums - iziet caur uguni kopā, abiem pārī mainoties, augot un attīstoties, lai pēcāk piedzīvotu patiesi skaistu kopābūšanu.

Foto: ERIKA BROOKE

Dvēseļu radinieki

Veidojot partnerattiecības, mēs alkstam sastapt savu dvēseles radinieku, ar kuru justies uz viena viļņa dažādos dzīves aspektos. Ja ar karmisko partneri jūti, ka ir aspekti, kuros ir bremzēšanas vai pretestības sajūta, un daudz kas nenākas viegli, bet gan ar lielu piepūli, tad ar dvēseles radinieku attiecības ir harmoniskas. Sastopot dvēseles radinieku, sajūtu un pārliecību, ka tā ir tuva dvēsele, nav iespējams sajaukt, lai gan arī karmiskajās attiecībās piedzīvojam mīlestību, cieņu, prieku un ļoti patīkamus mirkļus. Ja šaubies, vai tavas attiecības ir ar dvēseles radinieku vai karmiskas, tad dvēseles radinieks vēl nav sastapts. Mēdz gadīties, ka cilvēku satiekam pirmo reizi, bet sajūta ir tāda, ka esam pazīstami jau sen. Satikšanās ar dvēseles radinieku notiek pilnīgi negaidīti un pēkšņi un to piedzīvot var arī tad, kad par attiecību veidošanu nedomājam vispār. Sastopot savu dvēseles radinieku, laiks un ārējie apstākļi zaudē nozīmi - pārņem pilnīga pārliecība un intuitīvas zināšanas, ka viss ir pareizi un tā kā tam jābūt. Saikne, ko jūtam ar mīļoto, ir nesalīdzināma ar jebkurām citām partnerattiecībām, ko esam piedzīvojuši. Ar dvēseles radinieku ir vienkārši labi, beidzot ir sajūta, ka vari būt pats - īsts, brīvs un autentisks, bez jebkādiem ego uzspiestiem nosacījumiem.

karmiskas-attiecibas-dveselu-radinieki-vai-dvinu-liesmas-kuras-ir-tavas-attiecibas-dvinu-liesmas
Foto: ERIKA BROOKE

Attiecībās ar dvēseļu radinieku mēdz uzplaiksnīt dežavū sajūta - un kā nu ne, ja esat jau viens otru sastapuši un piedzīvojuši. Vēl viena viegli pamanāma pazīme - saprotaties no pusvārda un varat pabeigt viens otra teikumus, lai arī tehniski esat tikai nesen iepazinušies.

Dvēseliskās attiecības ir dziedinošas, tantriska sevis dāvāšana mīļotajam cilvēkam, nevis toksiskā kaislē balstītas attiecības. Atšķirībā no karmiskajām attiecībām, kurās par dažādiem “trūkumiem” un “nepilnībām” izskan pārmetumi un pieprasījumi mainīties, dvēseļu radinieki viens otra trūkumus iemīl.
Tomēr, lai piedzīvotu brīnumu sastapt savu dvēseles radinieku, jāpastrādā pašam ar sevi - patiesi jāiemīl un jāmīl sevi, jāiepazīst un jāpieņem. Cilvēks, kurš sevi mīl, izstaro mīlestību. Mīlestība pievelk mīlestību kā magnēts.

Dvīņu liesmas

Kas ir dvīņu liesmas? Un vai iespējams justies vēl tuvāk nekā ar dvēseļu radinieku? Izrādās, ka ir! Ja esi to saticis - esi piedzīvojis vienu no netveramākajiem brīnumiem, kādi pastāv, esot šeit, uz zemes. Satiekot savu dvīņu liesmu, aizsākas intensīva dvēseles attīstība, nonākot pie sava patiesā kodola - atceroties, kas un kādi mēs patiesībā esam. Atšķirībā no dvēseļu radinieku attiecībām, lai gan dvīņu liesmas dvēseliskajā kontekstā ir vēl tuvākas, attiecības nav tik harmoniskas - tās iziet bangojošus līku ločus, līdz nonāk harmonijā.

karmiskas-attiecibas-dveselu-radinieki-vai-dvinu-liesmas-kuras-ir-tavas-attiecibas-dvinu-liesmas
Foto: ERIKA BROOKE

Dvēseliskajā kontekstā dvīņu liesmas ir viena dvēsele, kas sadalījusies divās enerģētiski identiskās un pilnvērtīgās dvēselēs. Ne vienmēr otra puse arī iemiesojas uz zemes. Ja esat iemiesojušās abas, tad attiecības satiekoties, mēdz būt spriedzes pilnas un intensīvas, atspoguļojot viens otrā savus trūkumus, lai tos varētu pārstrādāt, vienlaikus pārliecinoši izjūtot, ka esat pārnākuši mājās un visu mūžu gaidījāt tieši šo cilvēku. Dvīņu liesmu bieži vien sastop, esot citās attiecībās, kad esam šķietami nepieejami. Turklāt dvīņu liesmai var būt kāda īpašība, ieradums vai apstākļi, kas jebkurās citās attiecībās būtu spēcīgs traucēklis. Bet šo dvīņu liesmas nepilnību jūs neņemat vērā.

Dvīņu liesmas var pārstāvēt dažādas kultūras un reliģijas, tomēr tās vieno neticama vienotības sajūta. Sākotnēji vienu no liesmām šī saikne un vilkme var nobiedēt un tā var no attiecībām vairīties. Var pat paiet vairāki gadi, līdz apvienojaties “reālās” attiecībās. Var šķirties neskaitāmas reizes, tomēr jūs ar spēku atkal tiekat savienoti atpakaļ. Saikne ir tik dziļa, ka vīrietis un sieviete, kuri ir dvīņu liesmas, izjūt viens otra fiziskās sajūtas un emocijas, arī neesot viens otram fiziski līdzās, pat neesot viens otra tuvumā un fiziski nekontaktējoties. No malas jūsu attiecības var izskatīties kā neizprotama drāma, kurā ir daudz kaislības un sirdssāpju. Tomēr jūs zināt un jūtat, ka tāda spektra, ātruma un jaudas mācībstundas, kā šajās attiecībās, jūs nepiedzīvosiet nekur citur. Atkalapvienoties dvīņu liesmas var tikai tad, ja katra no dvēseles daļām ir kļuvusi pati par sevi pilnīga.

Esot kopā pāra attiecībās un beznosacījuma mīlestībā, jūs ne vien jūtaties, bet tiešām kļūstat jaudīgāki un spēcīgāki kā jebkad agrāk.

karmiskas-attiecibas-dveselu-radinieki-vai-dvinu-liesmas-kuras-ir-tavas-attiecibas-dvinu-liesmas
Foto: ERIKA BROOKE

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: ERIKA BROOKE


Lasi arī: PATEICĪBAS SPĒKS ATTIECĪBĀS

Citi Raksti