Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Savas kāzas vēl oriģinālākas, īpašākas un sirsnīgākas var padarīt, piešķirot tām personīguma dzirksti. Tas var būt simbols, kas jums abiem ir īpaši tuvs un svarīgs un caurvīs kāzu tematiku, tās var būt jūsu mīļākās dziesmas, stils vai aizraušanās, kas garantēs, ka jūs piedzīvosit tiešām personalizētas kāzas.

Personalizētas kāzu dāvanas, personalizēta kāzu viesu grāmata, personalizēti kāzu albumi, personalizēti kāzu dekori, personalizēti kāzu gredzeni, kāzu jakas un aksesuāri - to visu var padarīt jums īpašu. Bet - ko vēl?

Īpašais mīlestības stāsts

Personalizētas kāzas - nekas tās nepadarīs tik īpašas un personiskas, kā jūsu kopīgais stāsts. Iepazīšanās mirkļa burvība, zīmīga vieta, grāmatu citāti, kopīgi piedzīvojumi vai ikdienas rutīnas nieki, kas kļuvuši tik mīļi un sirdī silti, ka saprotat - tieši tas veido mūsu stāstu! Saprotot, kas ir šī mūsu kopīgā atslēdziņa, varam to izveidot par kāzu stāsta, stila, tematikas, dekorāciju vadlīniju. Visi tālākie plānošanas jautājumi atrisināsies viegli, jo būs iezīmēts ceļš.

personalizetas kazas
Foto: SANDA BOGOMAZOVA  / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzas ir stāsts par jums, nevis vecākiem vai viesiem

Kad sākat plānot vienu no dzīves skaistākajām dienām, sastapsities ar neskaitāmu padomdevēju viedokļiem. Īpaši, ja tie ir tik tuvi, kā vecāki, jāatceras nepazaudēt pašiem sevi. Vecākiem var būt krasi atšķirīga vīzija par to, kā ir jāsvin kāzas. Iespējams, piedzīvosit tuvinieku vai draugu neizpratni par jūsu izvēlēm. Svarīgi šajos mirkļos tomēr pieturēties pie savām vadlīnijām un atcerēties, ka šī ir jūsu diena un jums jādara laimīgiem pašiem sevi.

personalizetas kazas
Foto: SANDA BOGOMAZOVA  / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Izšuvumi uz apģērba, aproces, personalizētas salvetes un citas nianses

Savus vārdus, uzvārdu, kopīgos saukļus vai dzīves redzējuma moto, kā arī sev nozīmīgus simbolus varat gan izšūt uz kāzu apģērba vai papildināt ar tiem aksesuārus, apdrukāt ielūgumus, galda salvetes, galda kartes, plakātus un izveidot tematiskus dekorus vai savu kāzu zīmogus. Ja simbola vēl nav bet, tādu gribas ieviest, to var palienēt no kopīgā jaunā uzvārda.

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kāzu vieta un laiks

Par jūsu personīgo parakstu var liecināt arī kāzu datuma vai ceremonijas laika izvēle, piemēram, laulājoties rīta agrumā saullēktā. Savukārt vietas izvēlē arī svarīgi nepakļauties apkārtējo viedoklim vai stereotipiem, izvēloties precēties muižā vai pilī, ja jūsu sirdis viskomfortablāk jūtas brīvā un mazliet mežonīgā dabā. Laulāties un svinēt var jebkur!

Foto: KLAIDS LIELBIKSIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Ģimenes mantojums

šis ir lielisks laiks, kad kombinēt senās tradīcijas ar modernajām, kā arī kāzu estētikā brīvi varam izmantot personiskas ģimenē mantotas lietas, papildinot ar aktuālajām. Varbūt savu dienu jau gaida no vecvecmammas mantots kāzu aksesuārs vai mammas kāzu kleita.

Kāzu fotosesija godinot jūsu personību šarmu

Kāzu fotosesiju var izvērst piedzīvojumā! Ja jums ir aizraušanās, bez kuras savu ikdienu negribas ne iztēloties, neatsakāties no tās arī savā kāzu dienā! Varat sarīkot fotosesiju jums svarīgā vietā, atlasīt būtiskus un zīmīgus priekšmetus un radīt tematiski aizraujošu fotosesiju.

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: KLAIDS LIELBIKSISREINIS MELIORANSKIS, SANDA BOGOMAZOVA


Lasi arī: TOP KĀZU AKSESUĀRI šAJĀ SEZONĀ

Citi Raksti