Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sievietes un vīrieša mijiedarbība jaunajā laikmetā. Artūrs Ķirps par attiecībām

Sievietes un vīrieša mijiedarbība jaunajā laikmetā. Artūrs Ķirps par attiecībām

Ja sevi jādefinē, Artūrs Ķirps izvēlas ar sevi iepazīstināt kā gaišjutīgu cilvēku. Vīrieti. Ciešā savienojumā ar sevi un dabu Artūrs atklāj savu sajūtu pasauli par sievietes un vīrieša attiecībām.


Evolūcija nav iespējama bez attiecībām. Būt bez attiecībām ir tāpat kā vienam pašam sēdēt meža alā. Ir vajadzīgs gan laiks dzīvei alā, gan kopdzīvei. Bet būtiski, ka attiecības ir vajadzīgas cilvēka attīstībai. Sēdēt alā ir kā sēdēt pieturā, dzīves vilciens iet uz priekšu. Ja attiecību nav, rodas jautājums - kāpēc nekas nenotiek? Bieži vienkārši ir bail iekāpt vilcienā.

Cilvēkiem, kas piedzīvojuši šķiršanās pieredzi, tas ir bijis sāpīgi un vairs nekad negribas tā justies, ir vilšanās, šķiet, ka man ir labi pašam ar sevi. Un tā, kamēr jau desmit gadi pagājuši. Daudzi izvēlas vairs attiecības neuzsākt, jo sāp. Tomēr dzīves foršās garšas slēpjas mūsu jūtu pasaulē. Kad sastopamies ar pretestību, emocionālu situāciju, tad parasti tur slēpjas izaugsmes dāvana.

Foto: MIKS šĒLS

Viens ir būt fiziski kopā, bet otrs - radīt un sajust intimitāti. Intimitāte nav tikai sekss. Tā ir jebkura mijiedarbība, kur ir smalkā, garīgā, atklātā, jutīgā, patiesā būtība, kas daudziem tiek aizvērta jau bērnībā caur pārdzīvojumiem, bailēm un traumām. Lielākajai daļai ir bail no intimitātes - no patiesām laimes garšām. Tāpēc rodas strīdi un nepieņemšana, aizvainojums, naids, kas vienkārši ir mīlestības trūkums.


Reti ģimene un ģimeniskums atrodas vienā un tajā pašā mājā. Tagad ir laiks, kad visas attiecības ir uz jautājuma zīmes, jo pa vecam turpināt ir grūti. Patiesums spiež ārā neīsto un nepatieso.

Foto: MIKS šĒLS

Daba un tās tradīcijas ir vienīgais, ko nav radījis cilvēks. Mēs ļoti labi redzam, ka attīstība, ziedēšana un paplašināšanās dabā ir tur, kur ir auglība. Daba - Dievs - vienmēr atbalsta auglību. Kas ir auglība attiecībās? Tā ir iespējama tikai un vienīgi starp sievieti un vīrieti, kur radīšanas un mijdiedarbības process ir balstīts uz tīru un patiesu sirds mīlestību.


Viens no attiecību pamatiem ir labsirdība, kad otram vēlam tikai labo, kad katra mūsu darbība ar ārējo pasauli ir piesātināta ar labestību. Nākamais aspekts ir pieņemšana. Vai spējam pieņemt otru tādu, kāds tas ir? Vai tomēr ir vēlme otru pielāgot savām ilūzijām un rozā gaidām? Labestība un pieņemšana ir beznosacījuma sirds mīlestības būtiska izpausme.

Tieši tā, kā to dara Māte daba, pieņem visus.

Foto: MIKS šĒLS

šis laikmets ir par to, ka es kā vīrietis esmu priecīgs, drosmīgs, piepildīts un laimīgs, un man tam nav vajadzīga sieviete kā resurss, kas aizpilda manus trūkumus. Tas laikmets ir beidzies. Mūsos katrā ir viss - gan sievišķais, gan vīrišķais vektors, bet, atnākot uz šo zemi, Daba mums iedod noteiktu pieredzes izpausmi ķermenī. Mums katram būtu veselīgi iepazīt sevī abas enerģijas izpausmes - to, kas sajūt un rada impulsus, un to, kas iet un dara. Arī sieviete var aiziet pastrādāt, nopelnīt naudu, uzcelt māju, bet svarīgi apzināties to, ka viņa ir sieviete, un nekad to neaizmirst. Kad sieviete un vīrietis viens otru satiek, vīrietis beidzot var atlaist vaļā savu sievišķo daļu un uzticēt to viņai. Tāpat arī sieviete - viņa ierauga vīrišķo aspektu vīrietī un var to atlaist, un tad kopā rodas Kosmoss.

Par Dabas iedoto vīrieša vai sievietes lomu ir jārūpējas. Vīriešiem ir jāmācās rūpēties par vīrišķību un ļauties savai sievišķajai enerģijai, radošumam, asarām un jutīgumam, tajā pašā laikā vajadzības gadījumā būt gladiatoram ar zobenu. Kur tam rasties? Ja vīrietis aizies uz svaru zāli un sāks cilāt svarus vai sāks vadīt dejās, tad celsies testosterona līmenis, un viss sāks notikt. Mūsu ķermenī visu nosaka hormoni.

Foto: MIKS šĒLS

Sievietei un vīrietim savienībā jāienāk kā diviem veselumiem. Mēs kļūstam par veselumu tad, kad vairs nevajag otru cilvēku ne drošībai, ne kā resursu, ne priekiem vai tikai seksam. Kad satiekas divi apzināti, pašpietiekami, dzīvespriecīgi partneri, tad attiecības kļūst par baudu, kur ir vieglums un brīvība.


Lai dzīve būtu harmoniska, jāapzina sevī trīs lietas - pieņemoša mīlestība, gudrība - viedums un drosme darīt. Tas ir fundamentāli svarīgi gan sievietēm, gan vīriešiem. Cilvēki, kas meklē garīgumu, veselību un prieku, reizēm nesaprot, ka tas ir dabisks stāvoklis, kas nav jāmeklē, ka, vienkārši sakārtojot savu fizisko ķermeni, hormonus un orgānu sistēmu, viss notiek pats no sevis. Dievišķo kodu apmānīt nevar, ja tikai nesāk eksperimentēt ar DNS. Fiziskā ķermeņa tīrība ir garīguma pamats. Sakārtojiet fizisko ķermeni, vingrojiet, elpojiet dziļi, ejiet dabā, kārtīgi pamīlējieties un ēdiet vairāk tauku. Saknes veidojas zemē, nevis debesīs.

Foto: MIKS šĒLS

Patiesā sirds mīlestībā otrs nevienam nepieder, ir spēja jebkurā brīdī palaist vaļā. Ja attiecību pamatā ir drošība, pieķeršanās, tad tā īsti nav mīlestība. Mēs tikai to saucam par mīlestību un melojam paši sev. Patiesi mīl tad, ja šķiroties spējam otram novēlēt labāku partneri par mums pašiem. Kad spējam drosmīgi pieņemt to, ka ir laiks katram iet savu ceļu, un to atbalstīt. Tādas attiecības mūsdienās ir retums.


Ir cilvēki, kuri dodas vientuļnieka ceļu, bet jebkuram tomēr novēlētu savā dzīvē atrast piepildījumu un dzīvesprieku, lai nav tāda upura un cietušā eksistēšana, jo ar tādiem draudzēties neviens negrib. Tas ir katra paša iekšējais izvēles uzdevums - piepildīt sevi, darīt to, kas patīk, nepazaudēt savu brīvību. Ja esmu dzīvespriecīgs pats ar sevi, ar mani arī citam būs forši! Tam ir jābūt kā uzdevumam - lai man ir forši ar sevi, un, ja es kādu satieku, lai ir forši kopā.

Kad satiekas divi šādi cilvēki, rodas brīnumi.

Foto: MIKS šĒLS

Kā viens no apzinātas sievietes veselības izpausmēm ir orgasms, kas ir kā sekas sakārtota ķermeņa un prāta harmoniskai mijiedarbībai. Tas, ka sievietei līdz orgasmam jānonāk lēnām, ir novecojis uzskats. Pats intimiātes process kļūst par baudas un apziņas paplašinājumu. Ja sieviete ļaujas, ir savienota ar zemi, prāts sakārtots, abiem dzimumiem pie orgasma jānonāk kopā, kas vienmēr ir skaisti.


Dzīve kļūst jēgpilna, kad cilvēks atbild uz svarīgiem jautājumiem: Kas es esmu? Kas man patīk? Ko es gribu? Vai esmu laimīgs? Laimīga cilvēka noslēpums ir atrast savu radošo izpausmi, atrast savu piepildījumu un unikalitātes vektoru. Cilvēks kādā brīdī saprot, ka mentalitāte, kas ir veidojusies līdz šim, tā pat nav manējā - tā neļauj dzīvot piepildītu dzīvi, bet uz visu skatīties caur baiļu prizmu. Tā ir vides, skolas, sabiedrības, vecāku veidota, lai mēs izaugtu par paklausīgiem sistēmas patērētājiem. Kas es esmu patiesībā? Vai manas vērtības ir tādas pašas, kā man ieprogrammēja?

Vai tiešām pasaule ir tāda, kādu man parādīja? Vai es spēju visu veco palaist vaļā? Bieži vēlamies, lai dzīvē ienāk jaunais, bet neatlaižam veco. Bet mēs taču 15 gadus esam kopā. Bet mums ir bērni. Man bail iet prom no darba, jo tur ir drošība. Rādītājs ir mūsu ķermenis - ja tas slimo, tad dzīve prasa pārmaiņas.

Foto: MIKS šĒLS

Iesaku pāriem - taisiet piecminūtes, runājiet. Apsēdieties pie galda uz piecām minūtēm un izstāstiet viens otram, kā jūtaties. Par sevi, par otru, par bērniem, par visu pārējo. Negaidot atbildi. Pietiks kaut reizi nedēļā tam veltīt laiku un izstāstīt visu, kas šajā nedēļas laikā ir sakrājies. Kad tu pasaki otram, ka vēlies, lai tevi pirms miega apskauj, bet tev bija grūti to pajautāt, otrs atbildēs, ka viņš gaida, ka tu pajautāsi. Tādējādi izrunājoties lietas atrisinās un var izrādīties, ka no desmit problēmām nav nevienas.


Uzdot jautājumus ir ļoti veselīgi. Pajautājiet viens otram: Vai tu esi laimīgs? Vai tu esi laimīga? Kā es tev varu palīdzēt, lai tev mirdzētu acis? Vai tev iedot laiku vienam?


Ir svarīgs abpusējs atbalsts un pieņemšana. Vīrietim ir bauda, ja var par sievieti rūpēties, bet tikpat svarīgi būtu, lai sieviete kļūst pašpietiekama, kur nepieciešams partnera atbalsts. Kāpēc? Tāpēc, ka sievietei ir jājūtas droši. Dzīve nav paredzama. Ja kādu dienu sieviete sapratīs, ka vēlas doties tālāk, lai būtu iespēja to realizēt. Tā ir ļoti bieža situācija mūsdienās, ka sieviete jau desmit gadus nevar aiziet no vīrieša, jo viņai nav naudas un drošības un galu galā vēl ginekoloģija jau jāoperē. Kad gadiem ir sakosti zobi! Vairāk jautāt otram: Kas tev patīk, kas tev sagādā prieku? Pastāsti, un es tev palīdzēšu. Es tevi atbalstīšu.

Vīrietim ir vajadzīgs iziet no mājām uz savu alu, garāžu, ezeru. Ja sieviete ik pa laikam atgādinās savam vīrietim, ka jādodas uz savu askēzi, tad viņš pie šīs sievietes vienmēr pievilksies. Klausies, vīrs, kur tavi draugi palikuši? Kāpēc tu nemakšķerē?

Foto: MIKS šĒLS

Intimitāte un seksuālās attiecības pārim ir fundaments. Iesaku pāriem iet dejot. Dejās vīrietis dod impulsu, vada, plāno, sieviete ļaujas. Padejojiet un sapratīsiet, saderat vai ne. Dejošana ir sava veida garīgā prakse, kur enerģija tiek kustināta visos līmeņos. Tas ir lielisks instruments, lai iepazītu vienam otru tuvāk un pieslīpētos.


Viss, kas ir vecākos, ir jūsos. Kad jūs pieņemsiet vecākus, pieņemsiet sevi. Kamēr vecāki ir dzīvi, ir jāsakārto attiecības. Kad ietriecos traktorā un sapratu, ka nomiršu (Artūrs ir piedzīvojis smagu autoavāriju. aut.), domāju - jāpiezvana mammai, jo neesmu sakārtojis visu, ko vēlējos sakārtot. Sakārtojiet savas attiecības šodien, jo dzīvē gadās visādi.

Katram vajadzīgs pamodināt savu iekšējo gladiatoru, un tāds ir katrā no mums. Iekšējais zvērs vajadzīgs tādēļ, lai prastu pateikt stop. Lai varam jebkurā vidē justies mierīgi un brīvi, lai varam otram ieskatīties acīs un izteikt sakāmo, pateikt stop. Attīsti savu iekšējo monstru tik tālu, ka tavs miers ir visur. Tu nebēdz prom no strīda, no problēmas, ne no kā. Tas ir tas, ko sievietei vajadzētu redzēt savā vīrietī. Ka viņā ir gladiators, kurš neaizbēgs ne no vienas problēmas.

Foto: MIKS šĒLS

Beznosacījuma mīlestība ir skaista, reta parādība. Ticu, ka ir iespējama patiesa, tīra, vērtīga līdzās pastāvēšana bez pieprasījuma, bez parazitēšanas. Kopā ir vienkārši labi - tas ir daudz. Vari būt patiess ar otru, nav jāizliekas. Cilvēki ir vienkārši pārguruši būt par to, kas viņi nav.


Pārim pirms kāzām ir jāpiedzīvo pārbaudījums. Es ieteiktu iet pārgājienā. Bez telefoniem, bez viedierīcēm. Labu pāru terapiju var piedzīvot mežā. Mežā tu vienmēr vari doties pēc atbildēm. Kad pāris dodas mežā, kur viņiem ir jāklusē, viņi sāk pamanīt otru cilvēku citādāk. Mežā sieviete ieraudzīs, kā vīrietis spēj uzņemties atbildību.


Cilvēki šķiras, jo tiem nav līdzīgs pasaules redzējums. Tādēļ svarīgi otra redzējumu iepazīt jau pirms kāzām. Ja redzējums atšķiras, tad padomāt, kā to var izlīdzināt, piestrādāt pie tā. Viens no foršiem veidiem, kā iepazīt sevi, ir katram no pāra uztaisīt vision board, tajā iekļaujot savas prasmes, spējas, talantus; kas man patīk, kas nepatīk, kāds ēdiens garšo, kā es rūpējos par savu ķermeni, ko es vēlos attiecībās, kad bērniņam būtu jānāk pasaulē, kā mēs audzinātu bērnus.


Kā saprast, vai esat viens otram īstie? Jābūt kopējām vērtībām, vaļaspriekam un skatījumam uz dzīvi. Ja cilvēki guļ atsevišķi katrs savā gultā un viņiem nav nekā kopīga, tad kāpēc jūs esat kopā? Būšanai kopā ir jābūt priecīgai.

Artūrs Ķirps

Raksta autore: Ieva Krastiņa

Foto: Miks šēls

Citi Raksti