VĒLIES PAMĒĢINĀT KO JAUNU? PĀRU VIBRATORS ABU PARTNERU BAUDAI

VĒLIES PAMĒĢINĀT KO JAUNU? PĀRU VIBRATORS ABU PARTNERU BAUDAI
Foto: ERIKA BROOKE

Dažkārt joprojām var saskarties ar uzskatu, ka seksa rotaļlietas ir paredzētas cilvēkiem, kuriem nav partnera. Šādam uzskatam mūsdienu pasaulē vairs īsti nav vietas, jo seksa rotaļlietu mērķis jau sen ir daudz visaptverošāks. To galvenais uzdevums ir baudas sniegšana! Un kā gan bauda varētu būtu attiecināma tikai uz kādu daļu sabiedrības? Baudu ir pelnījuši visi, un tā ir neatņemama daļa no mūsu visu labsajūtas. Seksa rotaļlietas ir lieliski palīgi gan solo rotaļās, gan partnerseksā. Tās palīdz iepazīt jaunas izjūtas, attīstīt savu juteklismu, spilgtināt orgasmu un pat uzlabot intīmo veselību!

Jebkuru seksa rotaļlietu var izmantot kopā ar partneri

Ne vienmēr mantiņai tīri tehniskā veidā ir vienlaicīgi jāstimulē abi partneru ķermeņi. Arī ja rotaļlietu tur rokās viens partneris, un otrs no tās gūst fizisku baudu, tas ir patīkami abiem, nevis tikai fizisko sajūtu saņēmējam. Tādā veidā rotaļlieta ir kā palīgrīks, ar kuru vienam otru lutināt.

vibrators sekss
Foto: ERIKA BROOKE

Tomēr, ja ir vēlme izbaudīt abu partneru jutīgāko ķermeņa zonu stimulāciju vienlaicīgi, tad vislabākais palīgs būs pāru vibrators.

Pāru vibratorus mēdz saukt par pakaviņiem, jo tiem ir ‘’U’’ burta forma. Tie ir paredzēti, lai vienlaicīgi stimulētu klitoru un G-zonu, un vēl arī paralēli būtu iespējama vaginālā penetrācija.

Viens no “pakaviņa” atzariem tiek ievietots makstī un otrs paliek ārpusē pāri kaunuma lūpām. Iekšējā daļa ir gana plakana, lai tā netraucētu partnerim ar locekli pievienoties. Atrodot sev patīkamākos vibrorežīmus un pozas, pāru vibrators var kalpot kā fantastisks papildinājums sajūtu spilgtināšanai un dažādošanai.

Vibrators: SEXYSTYLE
Vibrators: SEXYSTYLE

Advancētākajos modeļos ir iespējams kontrolēt katras daļas motoriņu atsevišķi ar aplikāciju telefonā, lai iegūtu savu personalizēto, visbaudāmāko režīmu kombināciju. Piemēram, vaginālajā rotaļlietas daļā iespējams uzstādīt režīmu, kas sniedz vibrācijas telpā skanošās mūzikas ritmā, bet klitors saņems dažādas intensitātes vibrācijas, vadoties pēc abu partneru balss skaļuma. Varat izvēlēties jebkādas citas aizraujošas režīmu kompozīcijas, ko var arī saglabāt mīļākajos pleilistēs, lai bauda vienmēr ir pa rokai!

vibrators sekss
Foto: АЛЁНА ПАНЕВИНА

Vai tas derēs visiem pāriem?

Dažiem pāriem šī rotaļlieta ir īsts pārbaudījums!

Tā reti kuram sniedz maksimālās patīkamās izjūtas jau pirmajās lietošanas reizēs. Pie tās lietošanas ir nevis vienkārši jāpierod, bet gan jāatrod visērtākās pozas un patīkamākie vibrāciju režīmi, paralēli visu laiku uzturot savstarpēju komunikāciju ar partneri. Šī seksa rotaļlieta veicina komunikāciju, liekot pāriem vairāk runāt par savām sajūtām. Tomēr tā var būt arī īsts izaicinājums, ja komunikācija abiem nav stiprā puse.

vibrators sekss
Foto: ERIKA BROOKE

Atsevišķiem modeļiem ir iespēja rotaļlietai divās vietās mainīt izliekuma leņķi. Tas nodrošina bezgalīgas sajūtu kombinācijas ar vibratora formas variācijām, partneru pozu daudzveidību un režīmu veidiem.

Garlaicīgi noteikti nebūs!

vibrators sekss
Foto: АЛЁНА ПАНЕВИНА

Arī ja partneris nav blakus, vai ir blakus, bet akts nenotiek, tad šie “pakaviņi” kalpos kā multifunkcionālie vibratori, jo tie sniedz stimulāciju divām vietām vienlaicīgi. Ja modelis ir ar telefona aplikācijas piesaisti, tad partneris varēs rotaļlietu kontrolēt pat no citas valsts. Videočati nekad iepriekš nebūs bijuši tik karsti!

Izcils piemērs ar maksimāli anatomijai pielāgojamu formu ir We-Vibe Chorus.  Šo pāru vibratoru var kontrolēt ar pogu uz pašas rotaļlietas, vadības pulti vai mobilo aplikāciju. Mobilā aplikācija dāvās iespēju izbaudīt visus iespējamos vibrāciju režīmus, to bezgalīgās kombinācijas, un ļaus komponēt savas unikālās baudas režīmu kompozīcijas. We-Vibe Chorus vadības pults ir nodrošināta ne tikai ar kontroles pogām, bet tā ir jutīga uz spiedienu. Saspiežot pulti plaukstā, rotaļlieta sāks jaudīgāk vibrēt. Tā var ļauties pilnīgi izbaudīt tuvību ar partneri, nemaz nedomājot par tehnisko vibratora kontrolēšanas daļu.

Vibrators: SEXYSTYLE
Vibrators: SEXYSTYLE

Labākais materiāls šāda veida rotaļlietām, protams, ir silikons. Izmantošana tikai ar ūdens bāzes lubrikantiem, kas rada nepieciešamo slīdību, un arī nebojā rotaļlietas materiālu. Šajā gadījumā lubrikantu, iespējams, vajadzēs ik pa brīdim atjaunot, lai nevienā brīdī nerastos nepatīkama berze sausuma dēļ. Ieteicams izvēlēties biezākas konsistences lubrikantu, kas no vibratora nenotecēs un ilgāk saglabās slīdību.

vibrators sekss
Foto: ERIKA BROOKE

Iegādājies intīmās rotaļlietas savai un jūsu labsajūtai šeit: SEXYSTYLE


Raksta autors: SEXYSTYLE

Foto: ERIKA BROOKE, АЛЁНА ПАНЕВИНА


Lasi arī: INTĪMĀ KOSMĒTIKA MAKSIMĀLAI BAUDAI UN KOMFORTAM