Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ZANE OZOLIŅA & ATTIECĪBU MENTORE

ZANE OZOLIŅA & ATTIECĪBU MENTORE

3 gadus ar mums

+371 27022756

zaneozolina.company.site

LV, EN, RU

Sazināties ar ZANE OZOLIŅA & ATTIECĪBU MENTORE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Attiecības - tā ir pietiekami sarežģīta divu cilvēku - vīrieša un sievetes mijiedarbības forma. Tajā pašā laikā - to var padarīt vienkāršu, vieglu un mīlošu, izprotot sievietes un vīrieša atšķirīgās dabas un saprotot pašiem sevi. No pieredzes varu teikt, ka viena no lielākajām mākslām attiecībās ir pasme tās veidot, nepazaudējot sevi. Attiecības - tā ir lieliska vide, kur iepazīt sevi, augt un attīstīties. Taču tas iespējams vien tad, kad atveram acis uz patiesību sevī un noņemam ilūzijas par otru cilvēku.

Lai arī lielākajā daļā gadījumu klienti pie manis vēršas vien tad, kad laulībā vai attiecībās ir radušies saasinājumi, kas nerisinās ilgtermiņā, no sirds iesaku sevi sagatavot kopdzīvei vēl pirms laulību noslēgšanas.

Konsultācijās izmantoju mūsdienīgas, pārbaudītas metodes, kas ļauj ieraudzīt cēloņus un sekas esošajā dzīves situācijā, izprast savus domāšanas un darbību modeļus. Mans uzdevums ir iedot klientiem instrumentus, kas palīdz paplašināt redzējumu un pieņemt jaunus, efektīvus lēmumus - gan attiecībās, gan savā personīgajā dzīvē. Pieteikšanās individuālai konsultācijai saitē uz mājas lapu.

Organizēju arī online seminārus par aktuālām tēmām attiecībās, kur aicinu piedalīties ne tikai individuāli, bet arī pāros.


Pakalpojuma veids

Individuālas konsultācijas. Attiecību psiholoģija. Kas pārim jāzina vēl pirms laulībām. Lomas, pienākumi attiecībās, lai veidotos veiksmīga ilgtermiņa savienība. Vairāku mēnešu individuālas konsultācijas programmas veidā, ar mērķi sakārtot vēlmes, prioritātes, vērtības un iegūt iekšēju mieru un pārliecību. Semināri par aktuālām tēmām attiecībās. Konfliktu risināšanas tehnikas.


Vecuma grupas

Neierobežoti


Izmaksas

Izmaksas tiek noteiktas individuāli, vienojoties par sadarbības plānu.


Vieta

Online, Zoom platforma - no jebkuras vietas pasaulē


Lasi:

Kas nogalina vīrieša pašvērtējumu

Paklupt, bet nesasisties, jeb par grūtībām attiecībās

Kā uzvarēt greizsirdību un neuzticēšanos attiecībās

Beznosacījuma mīlestība attiecībās - vēlama realitāte vai mīts

Kā būvēt un attīstīt attiecības ar vīrieti

Kā atgriezt kaisli un atsvaidzināt pāra attiecības

Mīlestības “pelnīšana”. Kādas tai ir sekas attiecībās?

Iznākusi Zanes Ozoliņas e-grāmata “Attiecību piramīda. Kā būvēt attiecības no iepazīšanās līdz laulībai."

Sievietes pašvērtējums

Veselīgais egoisms

Problēma, par kuru klusē - bērniņš nenāk pie pāra

Uzticēšanās, prasme neuzbrukt un vienošanās attiecībās