Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu svinību vietas

Kur svinēt kāzas? Kāzu svinību vietas Vidzemē, Latgalē, Zemgalē, Kurzemē, Rīgā un Pierīgā piedāvā mājīgas telpas un pievilcīgu āra teritoriju kāzu organizēšanai. Ienāc, daudzveidība pārsteigs ikvienu!

Profesionāla palīdzība kāzu rīkošanā

LĪGAVĀM komanda zina, ka gatavošanās kāzām aizņem laiku, tāpēc vēlamies atvieglot atbilstošas kāzu vietas meklēšanu. Mēs ik dienu atlasām labākās kāzu svinību vietas un sekojam līdzi jaunumiem kāzu rīkošanas nozarē. Ligavam.lv jūs atradīsiet skaistas un neierastas kāzu vietas pilsētās un laukos. Gan augstākās klases restorāni, gan muižas var kļūt par lieliskām kāzu ceremoniju un kāzu svinību vietām. Atliek vien izvēlēties!

Lasīt vairāk

Kāzu svinību vietas pie jūras

Mums ir tā paveicies ar neticami skaisto piejūras zonu! Kāzu svinības pie jūras varat padarīt ārkārtīgi dažādas, izvēloties gan elegantus piejūras restorānus, gan viesu namus un glempingus ar dabas elpu. No smalkām, baltām smiltīm glancētām sapņu kāzām, līdz akmeņainām pludmalēm skarbam romantismam.

Kāzu svinību vietas ziemā

Mājīgi restorāni, muižas, pilis un viesu nami ar lampiņu dekorācijām un bagātīgu sveču apgaismojumu uzburs īstu ziemas kāzu pasaku, kamēr aiz loga klaudzina lauskis.

Kāzu svinību vietas vasarā

Izvēles bagātība! Meži, pļavas, muižu un pils dārzi un nojumes, oranžērijas un vīnogu dārzi, ezeri, purva takas un pludmales. Vasaras kāzu vietas izvēlē ierobežojumu nav!

Kāzu svinību vietas Covid apstākļos

Pandēmija kāzas neatcels! Tā ir iespēja nosvinēt vienu no dzīves nozīmīgākajiem mirkļiem mazās un intīmās kāzās. Tas ir laiks, kad kāzu organizētāji, muižas, viesu nami un restorāni jums būs sagatavojuši ekskluzīvus un izdevīgus piedāvājumus. Laiks jūsu oriģinālajam piedzīvojumam!

Viesnīcas, restorāni, muižas – labākās kāzu svinību vietas

Svinību vietas var palīdzēt noteikt, kādas kāzas jums iet pie sirds. Ja vēl neesat pārliecināti, kādā stilā vēlaties veidot savus svētkus, aplūkojiet kāzu vietu piedāvājumu:

  • klasiskas kāzas var svinēt ne tikai restorānā, bet arī kādā no daudzajām Latvijas muižām. Grezna atmosfēra ar romantisku pieskaņu radīs brīnumainu gaisotni, kur ikviena līgava jutīsies kā princese;
  • neformālas kāzas var sarīkot jebkurā vietā, bet īpaši izteiksmīgi tās izskatīsies koka celtnē, atpūtas kompleksā ezera vai upes krastā. Dekorēti viesu nami, šķūņi un senatnīgi savrupnami ir ideālas kāzu vietas oriģināliem svētkiem;
  • latviskās kāzas vislabāk svinēt pie dabas, lai izdzīvotu senču svētku rituālus. Viesu nami, dzirnavas, koka muižas rada senatnes atmosfēru. Pēc izpriecām un sātīga ēdiena atslābināties un atpūsties palīdzēs pirtis un zāļu tējas..

Par ko nedrīkst aizmirst, rīkojot kāzas?

Izvēloties vietu kāzām, iepazīstieties ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Lai svētki izdotos nevainojami, pievērsiet uzmanību:

  • Telpu platībai. Ja vēl nezināt precīzu viesu skaitu, atlasiet tādas kāzu vietas, kas ir domātas vidējā un lielā izmēra kompānijām;
  • Ēdināšanai. Parasti viesnīcas, muižas un viesu nami piedāvā ne tikai telpas svinībām, bet arī restorāna pakalpojumus, bet dažviet telpu dekorēšanu un viesu ēdināšanu ir jāpasūta papildus;
  • Papildu servisam. Svinot kāzas laukos, parasti var izmantot dažādus pakalpojumus kāzu otrajā dienā, piemēram, pirtis, laivu nomu, izjādi ar zirgiem.

Atlasiet saistošus svinību vietu piedāvājumus un sarīkojiet savas sapņu kāzas ar Līgavām.lv palīdzību! Lai neaizmirstama un laimes piepildīta jūsu kāzu diena!