Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Medusmēnesis Latvijā – kādēļ gan ne? Ja arī ir ceļošanas ierobežojumi vai aizliegumi, tas neliedz izbaudīt burvīgi romantisku pēckāzu laiku divatā, atrodot neskaitāmas atpūtas iespējas.

Idejas medusmēnesim

Kur doties medusmēnesī? Medusmēnesis Latvijā būs tikpat laba iespēja, kur pavadīt medusmēnesi, kā dodoties ārpus valsts robežām. LĪGAVĀM apkopoja dažādas idejas, kas noderēs, ja kāzas ieplānotas Covid noteikto ierobežojumu laikā, kad robežas uz siltākām zemēm ir aizvērtas.

Romantisks lidojums ar gaisa balonu

Starp citu, gaisa balonā var arī apprecēties! Bet, ja esat izvēlējušies šo kā vienu no medusmēneša piedzīvojumiem, satriecoši skati uz Latvijas ainavām, katra gadalaika īpaši gleznainie krāsu toņi un elpu aizraujoša piedzīvojuma sajūta garantēta!

idejas medusmēnesim aizliegumu laikā covid
Foto: LINDA LAUVA / www.lindalauva.com

Pirms lidot ar gaisa balonu, jāņem vērā daži būtiski nosacījumi –

  • jāizvēlas laikapstākļiem atbilstošs apģērbs; ja rokas salīgas – jāņem līdzi cimdi ar pretslīdēšanas pārklājumu, lai no rokām augstu debesīs neizslīdētu telefons – tā mēdz gadīties;
  • punktuāli jāievēro noteiktais sagatavošanās un lidojuma laiks – to piloti uzsver kā ļoti būtisku punktu, jo lidojuma gaitu diktē laikapstākļi un pareizs vēja virziens. Šajā gadījumā labāk ierasties krietni ātrāk, nekā mazliet kavēt;
  • tā kā balons paceļas vairāku simtu metru augstumā virs zemes, svarīgi būt lidojumam garīgi sagatavotiem.

Ekstrēmas izklaides – lēciens ar gumiju, lidojums ar zērgli Siguldā vai ziemas peldes

Izbrauciens pār Gauju ar zērgli, sen plānots lēciens ar gumiju vai citas ekstrēmas izklaides būs īsts piedzīvojums, kopdzīvi uzsākot. Lidojums ar zērgli realizējams no pavasara līdz vēlam rudenim – atkarībā no laikapstākļiem.

idejas medusmēnesim aizliegumu laikā covid
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Pat nebraucot nekur, iespējams gūt jaunus iespaidus, ko piedzīvot, ar kuriem dalīties un pat pārvarēt sevi. Viens no šādiem piedzīvojumiem, paliekot mājās, var būt kopīgas ziemas peldes jeb roņošana! Tomēr jāievēro, ka vispirms ieteicams pakāpeniski rūdīties, sākot ar kontrastdušu un regulāru peldēšanos siltajos gadalaikos, un peldes uzsākt pavasarī, līdz ziemas roņošanai nonākot pamazām.

Glempings – glamūrs pie dabas

Eleganta, komfortabla atpūta pie dabas, mitinoties labiekārtotās teltīs ar elektrību, dušu un ērtu gultu, vai dizaina namiņos – tas ir glempings! Savrupo atpūtu un relaksāciju varat papildināt ar kultūras vēsmām – beidzot ņemt līdzi un ķerties pie must read jeb sen izlasīt gribētām grāmatām vai mazu pārnēsājumu ceļojumu projektoru un filmām, kuras mierpilnā un relaksētā atmosfērā baudīt kopā ar mīļoto cilvēku.

idejas medusmēnesim aizliegumu laikā covid
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
idejas medusmēnesim aizliegumu laikā covid
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Pārgājieni gar jūru un mazpilsētu šarms

Varbūt sen jau esat domājuši – kad man būs laiks, iešu pāris nedēļu pārgājienā gar jūru! Vai braukšu ar velosipēdu… Laiks, kad izceļot tāpat nevaram, būs tam ideāli piemērots! Svaigs gaiss, fiziskas aktivitātes un praktiski pilnīga izolācija no sabiedrības, tikai jūs divi vien! Ideāli!

Pārgājieni, laivošana, ekskursijas pa Latvijas šarmantākajām mazpilsētām un visām līdz šim neapskatītajām vai no bērnības piemirstajām brīnumainajām vietām būs ļoti jauki pavadīts medusmēnesis. Turklāt tā ir iespēja atbalstīt vietējos ražotājus, muižas, pilis, viesnīcas, viesu namus, kempingus, spa pakalpojumu sniedzējus un restorānus.

idejas medusmēnesim aizliegumu laikā covid
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Foto: LINDA LAUVA

Teksta autore: IEVA KRASTIŅA


Lasiet arī: IETEIKUMI KĀZĀM ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Citi Raksti