Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZAS PANDĒMIJAS LAIKĀ. KĀ APPRECĒTIES TIEŠI TAGAD?

KĀZAS PANDĒMIJAS LAIKĀ. KĀ APPRECĒTIES TIEŠI TAGAD?

Šis ir laiks, kad mīlestības svinēšanu nevajag nolikt malā, bet gan izmantot brīdi, lai piepildītu savas vēlmes un sapņus par krāšņiem un skaistiem svētkiem vien sev.

Kā realizēt kāzas pandēmijas laikā, kad pulcēties nedrīkst un publiskā ēdināšana liegta, stāsta Inga Bērziņa/ BANNTÉ EVENTS.

Atļauties visu kāroto

Šī ir iespēja nosvinēt svētkus, izvēloties pakalpojumus, ko jūs nevarētu atļauties aicinot piecdesmit un vairāk viesus, bet varat sarūpēt mazos intīmos svētkos. Ir iespēja plānoto kāzu budžetu iztērēt lietās un pakalpojumos, kam citā situācijā neatliktu. Jums ir iespēja savām kāzām piesaistīt augstas klases profesionāļus, lai šo dienu padarītu neaizmirstamu – neteikšu, ka jūs ietaupīsiet uz budžetu, bet šoreiz stāsts ir par to, ka atļaujaties sev visu kāroto.

kāzas pandēmijas laikā, kāzu dekorācijas
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Varbūt vienmēr esat vēlējušies dekoratorus, par kuru darbiem esat sajūsmā, bet lielos apjomos jūs nevarat to atļauties, vai vienmēr esat mīlējuši augstas klases restorānus un šobrīd mazām svinībām jums ir iespēja baudīt kārtu vakariņas, izcilu servisu un nedalītu uzmanību jūsu privātajā pasākumā, rezervējot visu restorānu vien sev pašiem. Kāpēc gan nepieaicināt savos svētkos izcilus māksliniekus, kuri sniegs koncertu īpaši jums?

Šobrīd aktuāli ir izdabāt vien sev, nedomājot par lielu skaitu viesu komfortu.

kāzas pandēmijas laikā, kāzu dekorācijas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Mazas un kvalitatīvas svinības

Mani kā organizatoru ļoti uzrunā mazas un kvalitatīvas svinības, kad redzu vēlmju piepildījumu un pāra gandarījumu! Nesteidzīgu mirkļa baudīšanu… Tāpēc ļoti aicinu pārus par šo padomāt un izmantot šīs sezonas intīmo kāzu aktualitāti un negaidīt brīdi, kad iespējams viss beigsies, jo mēs nezinām, kad tas beigsies un cik lielā mērā beigsies.

kāzas pandēmijas laikā, kāzu dekorācijas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Būt optimistiski radošiem savās vēlmēs un izpildījumā

Praktiski ieteikumi, kā nosvinēt kāzas pandēmijas ierobežojumu laikā:

  • Kāpēc gan nesaorganizēt vietējo restorānu/ ēdinātāju piknika grozu līdzi uz mežu? Var svinēt arī mežā, kur iepriekš par visu parūpējušies radoši jomas speciālisti un jums atliek vien būt labā noskaņojumā, piemēroti apģērbtiem un izsalkušiem. Jebkurā gadījumā var rīkot pikniku mežā vai smalkas vakariņas kādā skaistā lokācijā, kas rezervētas tikai jums.
  • Ja šobrīd esam tik ierobežotā situācijā, tad uzaicinot visus vēlamos viesus, katram var sarūpēt svētku maltītes kasti uz mājām.
  • Aiciniet viesus šajā dienā virtuāli būt ar jums. Svinēt savās mājās, sapucētiem, pie skaisti klāta galda ar jūsu organizētu smalku maltīti, kas tiktu piegādāta pie katra viesa namdurvīm.
  • Kuplākā skaitā šobrīd mēs varam pulcēties virtuāli – zoom, skype vai jebkurā citā piemērotā platformā.

Kāzu organizators var arī tagad jums palīdzēt svinēt skaisti un sajūtīgi. Atliek vien apvienoties domu lidojumā un būt atvērtiem un izvērtēt, kam esat gatavi!

kāzas pandēmijas laikā, kāzu dekorācijas
Foto: LINDA LAUVA / Kāzu rīkotājs: BANNTÉ EVENTS

Raksta autore: INGA BĒRZIŅA / BANNTÉ EVENTS

Foto: LINDA LAUVA, MIKS ŠĒLS, AGNETA JONELE


Lasi arī: ONLINE KĀZAS – APPRECĒTIES NEATKARĪGI NO IEROBEŽOJUMIEM

Citi Raksti