Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kopīgi svētki attiecībās ir iemesls atskatīties uz kopā noieto ceļu un vēl vairāk novērtēt vienam otra klātbūtni. Labo vārdu, žestu un mīlestības apliecinājumu nevar būt par daudz, tādēļ aicinām arī kāzu gadadienās sagādāt kaut vai mazu un simbolisku dāvanu vienam otram vai abiem kopā sev.

Papīra kāzas

Ar papīra kāzām tiek atzīmēts pirmais laulībā pavadītais gads. Lai gan tā ir emocionāli īpaša gadadiena, pāri visbiežāk to atzīmē samērā vienkārši un simboliski. Kā nekā, laiks skrien ātri un kāzas vēl ir svaigā atmiņā. Papīra kāzās, atbilstoši to nosaukumam, vari mīļoto iepriecināt ar izsmalcinātām papīrlietām, piemēram, MyDesign Pictures dabas iedvesmotajām dizaina kartītēm.

Dāvanas: MyDesign Pictures

Kokvilnas kāzas

Ja pirmais laulību gads paskrien nemanot, tajā ietilpst medusmēnesis un tas paiet vieglā eiforijā, ko izraisa apziņa par jauno attiecību statusu, tad otrajā laulību gadā jau sāk nostiprināties kopdzīves pamati. Iespējams, jau esat nopietni ķērušies klāt mājokļa iekārtošanai. Tādā gadījumā atbilstoši būs dažādi tekstila izstrādājumi, ko tradicionāli dāvina kokvilnas kāzās. Kvalitatīvi mājas tekstilizstrādājumi, piemēram, Mistee.home un Spilvenu Nams ražojumi, vienmēr ir labs ieguldījums.

Ja mājas iekārtošanai un labsajūtai tajā pievēršaties nopietni, atļaujieties piepildīt sapni par skaistu vannu relaksācijai. CasaDiVanna un Aquatica augstās kvalitātes vannas lieliski iederēsies jūsu miera ostas interjerā.

Ādas kāzas

Trešā kāzu gadadiena jeb ādas kāzas ir laiks, kad nedaudz apstāties un atgriezties vienam pie otra, no laulību ārējiem aspektiem fokusu novirzot vienam uz otru. šis ir brīdis, kad izbrīvēt laiku un kopā doties atpūtā, atgriežoties medusmēneša sajūtās.

Nebaidieties meklēt un atklāt arvien jaunus attiecību slāņus. Vēl dziļākai garīgai pieredzei dodieties ceļojumā vienam pie otra un izmēģiniet Tibetas skanošo trauku terapiju, gongu meditāciju vai kakao ceremoniju

Dāvanas: Under Bowl (pa kreisi)

Zīda kāzas

Ceturto kāzu gadadienu mēdz dēvēt gan par zīda, gan lina, gan ziedu un augļu kāzām, jo ap šo laiku kopdzīve ir nostiprinājusies un tā nes augļus, tajā ienāk pārticība. Kā gan citādi to atzīmēt, ja ne pārsteidzot mīļoto ar ziediem, piemēram, Janis Busevics Design radītajām mākslinieciskajām ziedu kompozīcijām. 

Atbilstoši kāzu gadadienas nosaukumam, vari iepriecināt mīļoto ar zīda izstrādājumiem, piemēram, Silk Secret zīda gultasveļu vai Lovin’ apakšveļu.

Dāvanas: Lovin' / Silk Secret

Koka kāzas

Piektā kāzu gadadiena pāris jau ir iesakņojies kā ģimene un tas ir nopietns atskaites punkts kopdzīvē, tādēļ to ir vērts iemūžināt ģimenes fotosesijā. 

Taču arī mazu uzmanības apliecinājumu nevar būt par daudz. Piemēram, pasniedzot mīļotajai dabīgo Adorarte vai The Bloom Botanicals kosmētiku, izrādāt, ka jums ir svarīgi, ka sieva velta laiku ne tikai jums, bet arī sev.

Dāvanas: The Bloom Botanicals

Sestā līdz devītā kāzu gadadiena

Daži izvēlas atzīmēt tikai apaļās kāzu gadadienas, bet citiem ir svarīgi atzīmēt ikvienu no tām. Sesto kāzu gadadienu dēvē par dzelzs vai cukura kāzām. šajās kāzās attiecīgi tieši laikā būs dāvināt dažādus saldumus

Septīto kāzu gadadienu dēvē par vara vai vilnas kāzām, bet astoto - par bronzas kāzām. Taču devītā kāzu gadadiena ir māla kāzas. Atbilstoši varat dāvināt keramikas izstrādājumus, piemēram, Iluta Ceramics un Ozolins Pottery burvīgos darinājumus, kas atsvaidzinās jūsu trauku krājumus.

Dāvanas: Ozolins Pottery

Rožu kāzas

Desmito kāzu gadadienu jeb rožu kāzas mēdz dēvēt arī par alvas kāzām. Ja sesto līdz devīto kāzu gadadienu pāri ne vienmēr atzīmē, tad desmitajai gadadienai gan tiek pievērsta īpaša nozīme. Tas tomēr ir būtisks atskaites punkts. Dažkārt pat tiek rīkota zvērestu atjaunošanas ceremonija un svinētas vēl vienas kāzas. Tomēr, ja izvēlaties šo gadadienu aizvadīt divatā, tad kādēļ gan neatgriezties medusmēneša sajūtā? Izbrīvējiet laiku un pāris dienas pavadiet divvientulībā, tepat Latvijā.

Skati atpūtas vietas šeit: ATPŪTA

Stikla un kristāla kāzas

Piecpadsmitā kāzu gadadiena apliecina laulības spēku un jūtu tīrību, skaidrību un dzidrumu. Arī šajās kāzās var vadīties pēc to simboliskā nosaukuma un pasniegt stikla un kristāla izstrādājumus, piemēram, Glass Point darinājumus. 

Porcelāna kāzas

Divdesmitā kāzu gadadiena ir tik tiešām nozīmīgs atskaites punkts dzīvē. No pāriem, kas to sasnieguši, būtu vērtīgi uzzināt viņu attiecību ilgstamības noslēpumu, taču nojaušam, ka viens no tiem ir nezūdoša interese vienam par otru un jūtu apliecināšana. Viens no veidiem, kā izrādīt savu mīlestību, ir pārdomātu dāvanu pasniegšana, tādu kā Aleksandr Ven rotaslietas.

Dāvanas: Aleksandr Ven

No sudraba līdz zelta kāzām

Kad pāris jau ir sasniedzis sudraba vai vēl tālāku kāzu gadadienu, viena no lielākajām dāvanām ir viņu izveidotā ģimene, tādēļ nekas nevar būt iepriecinošāks kā savu tuvāko sapulcēšana un būšana kopā.

Lai priekšā vēl daudz spožu kāzu gadadienu!

Raksta autore: Renāte Berga

Lasi arī: IEMESLS SVINĪBĀM - KĀZU GADADIENAS

Citi Raksti