Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

RANDIŅI LAULĪBĀ – VITĀLA NEPIECIEŠAMĪBA!

RANDIŅI LAULĪBĀ – VITĀLA NEPIECIEŠAMĪBA!

Iknedēļas randiņi laulībā nešķiet grūti izpildāms mērķis, tomēr, ikdienas rūpju un daudzo pienākumu nogurdināti, pāri nereti aizmirst veltīt pienācīgi daudz laika tikai sev un savai kopā būšanai, kā rezultātā pēc ilgāka laika var rasties atsvešinātība un sajūta, ka viens otru vairs nepazīstat. Tieši tādēļ randiņi ir ne vien must have pirms kāzām, bet jau esot sievai un vīram!

Līgavām.lv piedāvā dažas randiņu idejas lieliskai kopābūšanai.

ATRODI LAIKU RANDIŅAM!

Laiks nekam šajā dzīvē nerodas pašsaprotami – tas ir jāatvēl lietām, kas patiešām nozīmīgas, tādēļ katru nedēļu atrodiet laiku un jau laicīgi ieplānojiet vienu vakaru, kas būs paredzēts tikai jums abiem. Long Story Short kāzu filmētāja Marta Logina atzīst, ka katru nedēļu ar vīru cenšas atrast laiku, ko pavadīt tikai divatā, bez abām brīnišķīgajām meitām. “Tad, kad mums vēl nebija bērnu un kad bija vēl tikai viens bērns, bija daudz vieglāk ieplānot reizi nedēļā laiku tikai sev. Laiks divatā ir ļoti svarīgs – būt prom no bērniem un tikai divatā parunāties. Vēl nesen bijām kafejnīcā un divas stundas runājām. Iekāpu mašīnā un teicu vīram: paldies, ka mēs varējām parunāties. Kad esat mamma un tētis, jums jābūt arī sievai un vīram. Tas jāmāca arī saviem bērniem – kopt savas attiecības, lai viņi redzētu, cik tas ir forši, ka tētis var aizvest mammu uz randiņu. Zinu, ka manam vīram ik pirmdienu telefonā ir uzlikts atgādinājums – izdomāt, kur vest sievu randiņā,” pieredzē dalās Marta.

Arī mācītājs Krists Kalniņš ir pārliecināts, ka iknedēļas randiņi palīdz atjaunot mīlestības intimitāti attiecībās. “Kad mēs ar sievu Lindu sākām vadīt laulību kursus, bijām precējušies jau 15 gadus un mums arī tā bija ne visai patīkama atklāsme, ka, atņemot sarunu tematus, kas saistīti ar bērniem, darbu, sadzīvi, nav vairs par ko sarunāties. Tagad, protams, novērtējam, cik ļoti īpašs ir šis randiņiem atvēlētais laiks.”

RANDIŅI NEMAKSĀ BAGĀTĪBU!

Neapšaubāmi, randiņi var būt daudz un dažādi – tradicionālie kino apmeklējumi vai vakariņas ārpus mājas. Tomēr iknedēļas randiņi var būt arī lielisks veids, kā sevi izaicināt un kopā apgūt ko jaunu vai tieši otrādi – atcerēties jau piedzīvoto. Jāsaprot, ka randiņš nenozīmē uzreiz, ka tas prasīs lielu finansiālu ieguldījumu. Var kopā būt arī, neatstājot vairākus desmitus eiro restorānā. Iespējas ir dažādas – var atcerēties bērnību un rāpties kokos, doties barot pīles kanāla malā, vērot lidmašīnas paceļoties un nolaižamies vai doties divu dienu pārgājienā – vien ar mugursomu un telti, kur pārnakšņot. Dodieties makšķerēt, kas ļaus jums ne vien baudīt dabu, bet arī daudz sarunāties savā starpā. Dzīvnieku mīļotāji var izvest pastaigā patversmes suņus, bet ziemas cienītāji, uzsniegot pirmajam sniegam, var krist tajā un taisīt sniega eņģeļus. Bet pāri ar ceļotāju garu var sajusties tūristi paši savā pilsētā, dodoties ekskursijā pa Vecrīgu un iepazīsot pilsētu tūrista acīm. Neviens no šiem variantiem neprasīs arī lielas finanses, bet toties atalgos ar brīnišķīgu kopā būšanas sajūtu.

RANDIŅI MĀJĀS!

Randiņš automātiski nenozīmē došanos ārpus mājām. Laiku var kopā pavadīt arī esot mājās. Bērnus var uzticēt auklītei vai vecvecākiem un paši pavadīt nesteidzīgu vakaru diviem vien. Cepot savu iecienītāko picu, pārbaudot viens otra erudīciju galda spēlēs vai kopīgi lasot grāmatas. Grūti iedomāties, ka senākos laikos tieši tas bija viens no biežākajiem laika pavadīšanas veidiem – kad cilvēki viens otram lasīja priekšā savas mīļākās grāmatas. Protams, vienmēr var kopā noskatīties kādu no romantisko filmu klasikām, piemēram, Kasablanka, tomēr, kādēļ gan nenoraust putekļus no savas mīļākās grāmatas un nepalasīt to?

Citi Raksti