Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Rudens mēneši ir īstais laiks lāzerepilācijai. SKIN PRO īpašais piedāvājums

Rudens mēneši ir īstais laiks lāzerepilācijai. SKIN PRO īpašais piedāvājums

Brīdī, kad vasaras mēneši lēnām pārtop skaistās atmiņās, ir īstais laiks aktīvi pievērsties dažādām skaistumkopšanas procedūrām, parūpējoties par skaistu un koptu ādu. Lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centrs SKIN PRO septembrī saviem klientiem dāvā 30% atlaidi lāzerepilācijas procedūrām. Svarīgi, ka atlaide saglabājas uz visu kursu.

Kas ir lāzerepilācija un vai šī procedūra ir droša?

Mūsdienās lāzerepilācija kļuvusi par vienu no efektīvākajiem un arī drošākajiem veidiem, kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma dažādās ķermeņa vietās. Procedūra ir populāra gan sieviešu, gan vīriešu vidū visā pasaulē, neatkarīgi no klimatiskajiem apstākļiem. Lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centrā SKIN PRO tiek izmantots MeDioStar Monolith Vācijā ražots aprīkojums, kas ļauj pirmos rezultātus pamanīt jau pēc pirmās procedūras. Lāzera stars iedarbojas tieši uz mata folikulu, nekaitējot ādai, tāpēc procedūra ir pilnīgi droša veselībai.

Svarīgi, ka SKIN PRO centrā izmantotie aparāti ir aprīkoti ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, piemēram, nodrošinot 360 grādu dzesēšanas sistēmu pa perimetru un spēja radīt līdz 20 impulsiem sekundē ar ekskluzīvu divu viļņu garumu tehnoloģiju , kas palīdz mazināt diskomforta sajūtu procedūras laikā.

Tas viss padara MeDioStar Monolith par ātrāko, ērtāko un drošāko lāzerepilācijas iekārtu pasaulē. Lāzerepilācija palīdz ne tikai atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, bet aizkavē un apstādina matiņu ieaugšanu, padarot matiņu pavisam trauslu un smalku līdz brīdim, kad tas pārstāj augt pavisam.

Cik bieži ir jāveic lāzerepilācija?

Vislabākajam efektam ir iesakāms 6 - 8 secīgu procedūru kurss. Procedūras var veikt visu gadu, ar jebkuru matu krāsu, no gaišas līdz tumšai. Nav jābaidās no saules stariem, procedūru var veikt arī vasarā, izmantojot SPF krēmus. Svarīgi ir izvairīties no tiešajiem saules stariem trīs dienas pirms un pēc lāzerepilācijas seansa. Neviens lāzera aparāts nevar atbrīvot klientu no “liekajiem” ķermeņa matiņiem vienā reizē. Gaismas enerģija ietekmē tikai tos matiņus, kas apstrādes laikā aktīvi aug, tāpēc pēc pirmā seansa tiek noņemti aptuveni 20% no visiem matiņiem. Nākamo 10-14 dienu laikā matiņi pamazām izkritīs, bet sāks augt jauni.

Ar katru veikto procedūru nevēlamo matu daudzums samazināsies. Minimālā pauze starp procedūrām ir 4 nedēļas, bet maksimālā - 2 mēneši. Ir ļoti svarīgi ievērot šīs pauzes un nepārtraukt iesākto kursu. Pilns kurss var ilgt apmēram gadu, bet arī efekts saglabājas ilgstoši. Protams, tas, cik ātri matiņi sāk ataugt, ir individuāli, bet gluda āda noteikti priecēs mēnešiem.

Ja kāzas vai kāds cits svarīgs notikums ieplānots lāzerepilācijas kursa vidū

Protams, ir grūti ieplānot, lai lāzerepilācijas kurss noslēgtos īsi pirms lielā notikuma, tomēr bažām nav pamata. Jā, matiņi, lai arī smalkāki, var turpināt ataugt starp lāzerepilācijas kursa sesijām. šādos gadījumos ir pieļaujams tos vienkārši likvidēt izmantojot parasto skūšanās metodi, kas neietekmēs iepriekšējo lāzerepilācijas seansu efektivitāti. Kurss noteikti nebūs jāsāk no sākuma, bet to varēsiet turpināt atbilstoši iesāktajam plānam.

Visiem lāzerepilācijas pakalpojumiem centrā SkinPRO septembrī ir 30 % atlaide. Pieejami īpaši izdevīgi lāerepilācijas komplekti vairākām zonām!

Procedūru aprakstiem var iepazīties un piesakies lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centra mājas lapā: skin-pro.eu/lv

Citi Raksti