Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Apskatīsim piemērotākos laulību datumus 2021. gadam. Kuri tad īsti ir labākie kāzu datumi 2021. gadā? Kā izvēlēties pareizo datumu? Daži lūkojas pēc numeroloģijas vai vienkārši saskanīgiem skaitļiem laulības apliecībā. Īstā datuma izvēli var noteikt daudz un dažādi kritēriji.

Piedāvājam apskatīt labākos datumus kāzām no astroloģiskā viedokļa.

Labākie kāzu datumi 2021. gadā

Laulība astroloģijā ieņem īpašu un specifisku pozīciju. Ar astroloģiskās kartes izveidi var noteikt precīzas prognozes, kas ir ļoti vērtīgs dzīves gids un padomdevējs ne tikai mīlnieku romantisko attiecību sākumpunktā, bet arī jau precētu pāru attiecībās un dzīves ritumā pēc laulībām.

Mīlestība, laulība, saderība un pieķeršanās ir elementi, kas rada vissvarīgākās saites katra cilvēka dzīvē, un rada visspēcīgākās jūtas, ko katrs meklē. Vai zināt, ka šīs būtiskās cilvēka dzīves sastāvdaļas ietver arī astroloģisko aspektu? Astrologi apgalvo, ka horoskopi arī ir sastāvdaļa no cilvēka dzīves rituma, un, ka tie pāri, kas jau vairākus mēnešus piedzīvo saspīlētus mirkļus attiecībās, drīzumā piedzīvos satuvināšanos. Tas nav attiecināms tikai uz nākamajiem mēnešiem, bet uz visu nākamo gadu. Kas mūs sagaida 2021. gada horoskopā laulībā un mīlas dzīvē? Apkopojām astrologu domas par 2021. gada horoskopiem laulības jomā un 2021. gada horoskopiem mīlas dzīvē.

astroloģiski labākie kāzu datumi 2021

Astrologi stāsta, ka veiksmīgākās 2020. gada kāzas bija laika posmā no 8. augusta līdz 10. septembrim un no 16. novembra līdz 2. decembrim.

Attiecībā uz 2021. gadu, janvārī un februārī nav manāmu šķēršļu, kas raisītu kādu negatīvu aspektu kāzu datumos. Tomēr, tāpēc, ka šie ziemas mēneši šķiet neitrāli, tie gluži nebūs labākie 2021. gada laulību datumi.

Astrologi norāda, ka labākie kāzu datumi 2021 ir šajos periodos:

  1. No 20. aprīļa – 4. maijam
  2. No 20. oktobra – 6. Novembrim
astroloģiski labākie kāzu datumi 2021
Foto: JURĢIS RIKVEILIS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Kuras zodiaka zīmes iemīlēsies 2021. gadā?

Auns – Vērsis – Jaunava – Ūdensvīrs – Vēzis – Lauva

Ja ticat tam, ka astroloģija spēj ietekmēt laulātu pāru attiecības un emocionālo dzīvi, un tai ir diezgan liela nozīme, tad šīs būs labas ziņas jums. Kā saka dažādi astrologi, šis gads ir visu zodiaka zīmju attiecību jauninājumu gads. Iespējams, dažiem būs jāveic pasākumi, kas mainīs dzīves ritumu, bet lielākoties šis gads solās būt pozitīvs mīlas dzīvē.

astroloģiski labākie kāzu datumi 2021
Foto: THE JOHNSONS PHOTO

2021. gada horoskopi laulībā un mīlestībā

AUNS

2021. gadā laulības dzīvē ir vērojama liela attīstība. Auniem, kuriem ir romantiska un emocionāla personība, laulībā šogad nāksies saskarties ar dažām grūtībām, taču ir skaidrs, ka būs ļoti stabilas un plūstošas partneru attiecības!

VĒRSIS

Šis būs gads, kurā Vērsim būs nepieciešams komunicēt un paaugstināt socializēšanās līmeni ar laulāto partneri, lai tas vainagotos ar veiksmīgu laulības gadu.

DVĪŅI

Šis gads būs gads, kurā Dvīnim jādalās savās jūtās un arī nepatikšanās ar savu laulāto dzīvesbiedru. Astrologi nešaubās, ka šī savstarpējā komunikācija stiprinās to laulību!

VĒZIS

Vēzim jābūt gatavam ļoti emocionālam gadam! Visapņēmīgāko vēžu brīnišķīgās attiecības 2021. gads vainagos ar laulību.

astroloģiski labākie kāzu datumi 2021
Foto: THE JOHNSONS PHOTO

LAUVA

2021. gada astroloģiskās zīmes rāda, ka Lauvas dzīvē valdīs optimisms un pozitīvas domas. Izsakot savu viedokli, Lauva ātri vien atbrīvosies no problēmām, kas satricinājušas stabilitāti laulībā.

JAUNAVA

Pat, ja Jaunavai ir nesakārtota attiecību dzīve līdz 2021. gada martam un tajā būs jārisina dažādi konflikti, pēc pavasara tiem nebūs nekādas nozīmes un attiecībās ieplūdīs pilnīgi pozitīva gaisotne.

SVARI

Astrologu 2021. gada zīmju interpretācijas mīlestības dzīvē stāsta, ka Svaru zīmēm laulībā tiks pavērtas jaunas durvis. Šajā jomā tie bieži jutīs apkārtējo cilvēku atbalstu.

SKORPIONS

2021. gads laulībā esošajiem Skorpiona zīmē dzimušajiem var būt diezgan grūts, taču viņu pašu ziņā to ir vērst uz pozitīvo! Astrologi apgalvo, ka 2021. gada horoskopā viņiem vajadzētu koncentrēties uz pozitīvo.

astroloģiski labākie kāzu datumi 2021
Foto: THE JOHNSONS PHOTO

STRĒLNIEKS

Lai arī šī gada sākumā Strēlniekam būs vāja saikne ar savu dzīvesbiedru, 2021. gada horoskopi un laulības prognozes norāda, ka Strēlnieks savās attiecībās nonāks arī ārkārtīgi svarīgā un jūtu pārpilnā periodā.

MEŽĀZIS

Mežāzis, kas ir viena no zodiaka zīmēm, kas laulību 2021. gadā var pārtraukt, sapratīs, ka vēlas redzēt sev blakus ideālo dzīvesbiedru, ar kuru pavadīt kopā savu dzīvi. Mežāzim būs labs gads visos emocionālo attiecību aspektos!

ŪDENSVĪRS

2021. gads būs pozitīvs gads Ūdensvīra zīmei gan laulības dzīvē, gan meklējot mīlestību, gan sperot soli laulības ostā.

ZIVIS

2021. gads var nebūt piemērots laiks, lai Zivis iesaistītos nopietnās attiecībās. Neskatoties uz to, Zivīm, kuras tomēr spers šo nopietno soli laulību virzienā, jābūt ļoti uzmanīgām.

astroloģiski labākie kāzu datumi 2021

Foto: JURĢIS RIKVEILIS, THE JOHNSONS PHOTO

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: ĪSTAIS GREDZENS – ATBILSTOŠI ZODIAKA ZĪMEI

MŪSU ĪPAŠIE KĀZU DATUMI – GARANTIJA VEIKSMEI UN ILGAI LAULĪBAI?

Citi Raksti