Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kā Valentīndienā kvalitatīvi kopā pavadīt laiku

Kā Valentīndienā kvalitatīvi kopā pavadīt laiku

Mierpilnajam un pelēkajam februārim cauri vijas liega maiguma un mīļuma stīga, jo tieši šajā mēnesī tiek atzīmēta visu mīlētāju diena, kurā cilvēki īpaši pievēršas savām jūtām un to izpausmēm. Valentīndiena tiek svinēta arī Latvijā, turklāt ne mazums atpūtas vietu un restorānu ir sarūpējuši Valentīndienas piedāvājumus. Taču, pirms plānot, kurp doties un ko darīt Valentīndienā, ir vērts pakavēties pie tā, kas šajos svētkos ir būtiskākais - romantiskās jūtas, mīlestība un kopā pavadīts laiks.

Apliecināt mīlestību

Valentīndienas fenomena pamatā ir mums visiem piemītošā nepieciešamība izrādīt savu mīlestību un saņemt pretmīlestības apliecinājumu. Un, neskatoties uz to, ka tā ir ārkārtīgi komercializēta, Valentīndiena piedāvā nepārprotamus simbolus un paņēmienus savas mīlestības izpaušanai. Lai gan savam mīļotajam cilvēkam nedalītu uzmanību vajadzētu izrādīt ik dienas, Valentīndiena ir tie svētki, kuros atmest runas par, to ikdienas skrējienā neatrodas laiks īpašiem mirkļiem, un sarūpēt savai otrajai pusītei kādu pārsteigumu. No šokolādes konfektēm sirds formā līdz mīlestības vēstulēm - līdzekļu jūtu apliecināšanai ir daudz, taču svarīgi, lai aiz ārējām izpausmēm tik tiešām slēptos apzinātas un patiesas attiecības.

Svētki divatā

Valentīndienas svinības attiecībām piešķir vēl vienu skaistu šķautni. Tikai ar noteikumu, ka šajā dienā patiesi un apzināti tiek svinēta abpusēja mīlestība, nevis tā, starp citu, pasniegta kāda virspusēja dāvana. Kopīgi svētki ir atmiņā paliekoši attiecību pieturpunkti, tomēr tie zaudē savu nozīmi, ja ikdiena ir tukša. Jo ne jau lielie notikumi, bet gan ikdiena veido attiecības. Tādēļ ir vērts padomāt par to, vai attiecības ir apzinātas un pilnvērtīgas arī ikdienā. Kā arī, oriģinālu aktivitāšu un apsveikumu sarūpēšana var sagādāt ne mazums stresa. Droša un jēgpilna pieeja vienmēr ir atgriezties pie pamatvērtībām, piemēram, nesteidzīgām pastaigām un patiesām sarunām.

Dāvana: AROMĀTS

Dāvanas meklē šeit: DĀVANAS

Kvalitatīvi kopā pavadīts laiks

Attiecības veido divi cilvēki, kuri nolēmuši veltīt lielu daļu savas dzīves viens otram, tādēļ nevar par zemu novērtēt lomu, ko attiecībās spēlē divvientulība un romantika. Pietiek ar īsiem, taču vērtīgiem mirkļiem, kas izrotā ikdienu. Lai apjautātos, kā otram klājas vai ieplānotu kopīgas pusdienas darba dienas vidū, nav nepieciešams daudz pūļu.

Vienmēr var atgriezties pie pārbaudītām vērtībām - kinoteātra apmeklējuma divatā. Rīgā viskrāšņāko kino skatīšanās pieredzi nodrošina kinoteātris Splendid Palace. Tajā 14. februārī norisināsies īpašs franču kinoklasikas šedevra “Vīrietis un sieviete” seanss. Arī kinoteātrī Forum Cinemas Valentīndiena tiks pavadīta franču kino noskaņās, tur tiks demonstrēta sapņainā “Amēlija”. Citā zālē uz ekrāna būs vērojama kino dīva Merilina Monro filmā “Džezā tikai meitenes”.

Filma: A MAN AND A WOMAN

Ļauties romantiskai atmosfērai

Valentīndienā noteikti nevajag laist garām izdevību pavakariņot divatā mīlestības pilnā gaisotnē. Rīgā īpašu garšas baudījumu Valentīndienā ieplānojuši restorānu Whitehouse un Laivu centrs šefpavāri.

Restorāns: WHITEHOUSE

Restorāns: LAIVU CENTRS

Izcils ēdiens un džezs - tas ir savienojums, kas liek ikvienai sirdij ietrīcēties smalkāk. šādu elegantu vakaru varēs baudīt restorānā OSTA.

Restorāns: OSTA

Ja gribas Valentīndienu pavadīt īpaši krāšņi, var ne tikai doties elegantās vakariņās Dome Hotel, bet arī izmantot Romantiskā februāra piedāvājumu un nakti pavadīt viesnīcas numuriņā, kura cenā iekļautas arī brokastis A’la carte, privāta sauna un šampanietis.

Restorāns: DOME

Īsts piedzīvojums pieczvaigžņu stilā no 10. līdz 19. februārim baudāms Baltic Beach Hotel & SPA, kura ietvaros iespējams baudīt gan gardu maltīti, gan SPA procedūras.

Restorāns: BALTIC BEACH HOTEL & SPA

Divatā doties izbraukumā

Vienmēr ir patīkami kopā doties ceļā. Izvēlēties galamērķi, fonā uzlikt savu mīļāko mūziku, ļauties sarunām un baudīt garām skrienošās Latvijas ainavas.

Var apciemot vēju pilsētu Liepāju, doties pastaigā pa pludmali un pēc tam sasildīties un pavakariņot restorānā MO Liepāja, kur Valentīndienā gaidīs ēdienkarte ar vilinošu nosaukumu - Satiku / sajutu / iemīlējos / mīlu.

Restorāns: MO LIEPĀJA

Īpašs Valentīndienas piedāvājums Liepājā sarūpēts arī MAESTRO Dizaina viesnīcas restorānā.

Restorāns: MAESTRO DESIGN HOTEL AND RESTAURANT

Piena muižā Berghof pieejams divu dienu atpūtas piedāvājums Mirkļa pieskāriens, kas ļaus kopā sasniegt patiesu mieru. Piedāvājumā iekļautas vannu peldes divvientulībā, romantiskas vakariņas, nakšņošana un vieglas brokastis. Otro dienu varēs pavadīt svaigā gaisā, nesteidzīgā pastaigā pa muižas apkārtni.

Restorāns: PIENA MUIŽA BERGHOF

Vēl Kurzemes pusē var paviesoties Jaunmoku pilī, kur no 10. līdz 14. februārim sastādīta īpaša izglītojoša un izklaidējoša mīlestības svētku programma.

Restorāns: JAUNMOKU PILS

Toties atpūtas vietā Losbergi 14. februārim iespējams rezervēt Saules Apartamentus par īpaši pievilcīgu cenu.

Restorāns: LOSBERGI

Zemgales pusē restorānā Rožmalas būs īpaša svētku ēdienkarte, bet restorānā Zoltners gaidīs īpaša ēdienkarte un iespēja rezervēt numuriņu diviem ar īpašu atlaidi.

Restorāns: ROŽMALAS

Restorāns: ZOLTNERS

Abgunstes muiža izsludinājusi romantisko nedēļu no 14. līdz 19. februārim, kurā tiks svinēta mīlestība. Muižas virtuve parūpēsies par austrumniecisku virtuvi jaunu garšu iepazīšanai.

Restorāns: ABGUNSTES MUIŽA

Ja nevilina dzestrie jūras vēji, var doties arī uz Vidzemes pusi. Mīlestības svētkiem gatavojas H. E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns Cēsīs un pārus gaidīs ar īpašu piedāvājumu baudīšanai divatā.

Restorāns: H.E. VANADZIŅš. ZIEMEĻU RESTORĀNS

Toties Valmierā, restorānā Akustika, var vakariņas apvienot ar muzikālu baudījumu restorāna 2. stāvā izveidotajā kultūrtelpā, kur 14. februārī uzstāsies Mārcis Auziņš.

Restorāns: RESTORĀNS AKUSTIKA

Par īpašu baudījumu Valentīndienā parūpējusies Liepupes muiža ar Romantisko rožu piedāvājumu diviem, kurā ietilpst SPA rituāls, nakšņošana muižas numurā, bagātīgas brokastis, svinīgas vakariņas un dzirkstošais vīns numurā.

Restorāns: LIEPUPES MUIŽA

Silene Resort & SPA visas Sv. Valentīna nedēļas garumā piedāvās procedūras gan viņai, gan viņam par īpašām cenām.

Restorāns: SILENE RESORT

Neaizmirtams piedzīvojums būs izbraukums uz kādu no RAGNAR GLAMP viesnīcām, kurās, esot dabas ielokā, baudīt luksusa ērtības. RAGNAR GLAMP aicina mīļoto cilvēku iepriecināt ar īpašu kakao rituālu.

Kāzu kleita: RAGNAR GLAMP

Skati svinību un atpūtas vietas šeit:

ATPŪTA

SVINĪBU VIETAS

RESTORĀNI


Raksta autore: RENĀTE BERGA

Foto: DARIA FILIPPOVA

Citi Raksti