Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Daina Einberga | Koučs-terapeite I Pašizaugsmes trenere

Daina Einberga | Koučs-terapeite I Pašizaugsmes trenere

2 gadus ar mums

Latvija

+371 29354884

einberga.com

naudasspele.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar Daina Einberga | Koučs-terapeite I Pašizaugsmes trenere


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Esmu Daina Einberga - Pavadone, kas ved cilvēkus uz apzinātu, veselu, laimīgu, bagātu dzīvi. Mūsu ikdiena sastāv no laimes mirkļiem un dažādiem izaicinājumiem sevī, ģimenē, profesionālajā un sabiedriskajā dzīvē. Ir daudz vieglāk tam visam iziet cauri, kad ir atbalsts no malas. Pateicoties koučinga terapijai tu pārvarēsi savus kompleksus, barjeras; noticēsi saviem spēkiem un potenciālam; paaugstināsi pašvērtējumu; saņemsi enerģiju, lai virzītos uz priekšu; sasniegsi savus mērķus; sāksi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un daudz ko citu.

Atklāj enerģiju un laimi sevī, rodi laiku visam, kas dzīvē svarīgs, apzinies un aizstāj destruktīvās zemapziņas programmas, kas liedz tev izpausties un izbaudīt dzīvi uz visiem 100!

Daina.

Laimīga sieviete, Jevgenija sieva, meitiņas Milānas, dēliņu Hugo un Mateo mamma. Katru dienu daudz mācos un lasu. Iedvesmojos no klientu panākumiem. Prāta un ķermeņa veselībai nodarbojos ar jogu un meditāciju, dzīvoju veselīgu dzīvesveidu, ceļoju. Ļoti mīlu dzīvi! Esmu gatava arī tevi pavadīt tavā ceļā uz tavu Vērtību pasauli.

Mana misija.

Apmācīti 250 000 cilvēki visā pasaulē apvienot Laimi, Veselību, Bagātību un Garīgumu savā dzīvē.

Pieredze

Savā 17+ gadu ikdienas praktiskajā pieredzē koučingā, terapijā, trenēšanā esmu guvusi pieredzi, vadot un organizējot apmācības, treniņus, forumus, darbnīcas, meistarklases, nometnes, retrītus, individuālās sesijas un vēl daudzus citus vērtīgus pasākumus uzņēmumiem, pašvaldībām, izglītības iestādēm un dažādām organizācijām gan Latvijā, gan citur pasaulē. Kopš 2010. gada arī aktīvi iesaistos jauniešu karjeras izaugsmes jautājumos visā Latvijā.

20+ gadu pieredze projektu vadībā vietējo un starptautisko pasākumu organizēšanā (novadīti vairāk nekā 80 izglītības, finanšu, būvniecības projekti, no kuriem 18 - starptautiski).


Mani pakalpojumi

Vadu treniņus un konsultācijas latviešu, krievu un angļu valodās, gan grupās, gan individuālās sesijas viens pret viens. Savā praksē izmantoju koučingu, psihoterapiju, sistēmiskos izvietojumus, mākslas terapiju, metaforiskās kārtis, ķermeņa filozofiju, dziedinošas meditācijas un citas prakses.

Rezervācijas

Par individuālajām sesijām lūgums rakstīt uz e-pastu daina.einberga@gmail.com vai 29354884 (whatsapp). Vairāk informācijas šeit!

Atsauksmes

PAR SIEVIEŠU KURSU "ES ATVEROS LAIMEI"

"Šī sieviete rada brīnumus!!! Es arī biju kursā “Es atveros laimei!”. Un, godīgi sakot, mana dzīve pagriezās par 180 grādiem uz labo pusi! Ja kaut kas tevi satrauc, kaut kas dzīvē nesanāk, Daina Einberga palīdzēs to sakārtot, un kopā visu saliksiet pa plauktiņiem. Paldies Visumam par tikšanos, Daina!"

"Paldies par jaunas pasaules radīšanu! Sievišķīgas, maigas, enerģētiski spēcīgas Pasaules! Paldies par meditācijām un uzdevumiem. Par visiem tiem jautājumiem, uz kuriem ne vienmēr esmu gribējusi atbildēt. Un man tas bija jāatzīst sev. Tādējādi atklājot sevi. Paldies, ka izdabūji no manis pavisam citu sievieti, pirms tam man likās, ka “es esmu sieviete – džeks”… Bet izrādījās, ka manī ir vēl viena “viegli, dzīvespriecīgi dabiska” personība – man bija prieks viņu atklāt. Un iepazīt. Šis Kurss, īsāk sakot, MAĢISKS. Es vairs nevarēšu būt iepriekšējā es!"Lasi vairāk

Kā atbalstīt partneri, kurš iet cauri grūtībām?

Kā pārvarēt traumatisku attiecību pieredzi?

Kā saprast, kas patiešām ir mans aicinājums?

Kā attīstīt sevī sievišķību

Kā tikt galā ar zemo pašapziņu, kas ieaudzināta no bērnības?

Kas ir svarīgākais veselīgu pāru attiecībās?

Kā izvairīties no izdegšanas, ķerot savus sapņus?

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem

Kā savienot mammas un biznesa sievietes lomu?

Motivācija ēst veselīgi – konkrēts plāns par labu veselībai