CRYSTAL BOUTIQUE

Lieliskas dāvanas ar leģendu
CRYSTAL BOUTIQUE>
Valodas:   LV    RU    EN

crystal-boutique
Greznas dāvanas ikdienai un īpašiem mirkļiem!

Mēs, Crystal Boutique, esam franču šika, elegances, tradīciju un «mākslas dzīvot» vēstneši.

Vairāk nekā 10. gadus ekskluzīvi pārstāvam pasaules izcilos Franču zīmolus – Baccarat, Christofle, Bernardaud un Lalique. Mūsu piedāvājuma klāstā atradīsiet viskārdinošākās dāvanas: izsmalcinātus galda piederumus no nerūsējošā tērauda un sudraba, žilbinoši mirdzošus kristāla šampanieša kausus un citas elegantas glāzes, kristāla vāzes – īpaši skaistiem ziediem, limožas porcelāna krūzītes un traukus, ekskluzīvas aromātiskās sveces, un acu skatienu vilinošus interjera priekšmetus, kā arī maģiska kristāla gaismekļus.

Gadsimtiem, mūsu pārstāvētos zīmolus, ir izvēlējušies pasaulē slaveni cilvēki, prezidenti, cari, šeihi, karaļnami un citi dzīves mākslas piekritēji!

Baudīsim arī mēs katru dzīves mirkli kopā!


crystal boutique


Pakalpojuma veids

Dāvanas, kas neatstās vienaldzīgu! Neaptverams īpašu dāvanu klāsts – kristāla, sudraba, porcelāna izstrādājumi – ikdienai un svētkiem, jebkurai gaumei!


Izgatavošanas veids

Mūsu pārstāvētie zīmoli ir slaveni ar izcilu kvalitāti, kuru panāk TIKAI ar meistaru roku darbu, kas gadsimtiem tiek nodots no paaudzes paaudzē! Dzidrākais kristāls, kuram pievienots dārgmetāls, panākot ekskluzīvu krāsu. Patentēta galda piederumu tehnika, īpašas kristāla apstrādes tehnikas, meistaru apgleznoti porcelāna izstrādājumi – vērtības, kuras mēs nododam mantojumā saviem bērniem un dāvinam mīļotajiem.


Piegādes laiks un veids

Dāvanas ir iespējams iegādāties mūsu salonā vai pasūtīt internetveikalā, ar opciju saņemt salonā vai piegādi pēc adreses.

Ērti var pasūtīt dāvanas mūsu sociālo tīklu profilos, rakstot ziņu. Jā kārotā dāvana nav pieejama veikalā uzreiz, mēs pasūtīsim to pie ražotāja, jūsu noteiktajā termiņā.

Svarīgi atcerēties, ka mūsu piedāvātās dāvanas ir meistaru roku radītas, tas prasa zināmu laiku, tāpēc sirsnīgi iesakam padomāt par skaistāko dāvanu izgatavošanu jau laicīgi.


Cenas

“Es neesmu tik bagāts, lai pirku lētas lietas!” – tā ir teicis barons Rotšilds, kurš noteikti ir lieliski izpratis vienkāršu patiesību.

Kvalitatīvas un greznas lietas nav nepieejamas! Mēs palīdzēsim izvēlēties visskaistākās dāvanas jūsu gaumei un iespējām!


Citi piedāvājumi

Katra dāvana ar mīlestību tiek iesaiņota ārkārtīgi skaistajās ražotāju kastēs, pārsietas ar zīmola apdrukātām lentēm un pasniegtas ļoti greznos papīra maisiņos.

Citreiz gadās, ka ir tik grūti izvelēties dāvanu – šim gadījumam piedāvājam dāvanu kartes, kuru vērtību nosaka pats dāvātājs.


Vairāk informācijas arī: CRYSTAL BOUTIQUE


KĀZU DĀVANAS

Līgavām iesaka