ID MĒBELES

Salonveikals "Mājai un interjeram"
ID MĒBELES>
Valodas:   LV    RU    EN

 

 

ID Mēbeles ir interneta veikals ar vairāk kā desmit gadu pieredzi mēbeļu un interjera dekoru tirdzniecībā. Sadarbojamies ar mēbeļu ražotājiem no Polijas, Vācijas, Lietuvas, Latvijas un Francijas. Mūsu plašajā piedāvājumā atradīsiet visdažādākā dizaina mēbeles katrai mājokļa telpai par izdevīgām cenām.

ID MĒBELES – SALONVEIKALS

Aicinām apmeklēt mūsu salonveikalu Mājai un interjeram, kurā piedāvājam apskatīt mēbeles un aksesuārus klātienē. Salonveikalā ir iespēja personīgi pārliecināties par mēbeļu kvalitāti, kā arī saņemt noderīgu konsultāciju par izvēlētajām mēbelēm.

Piedāvājam klātienē apskatīt virtuves mēbeļu paraugus un mīksto mēbeļu audumu paraugus plašā klāstā – izvēlieties piemērotāko krāsu toni sev noskatītajām mēbelēm!

Saloveikalā iespējams apskatīt arī daļu no ID Mēbeles piedāvātā mēbeļu sortimenta – dažāda dizaina krēslus, galdus, dīvānus un citas mēbeles.

Lai atvieglotu mēbeļu iegādi, piedāvājam iespēju pasūtījumu veikt arī uz vietas. Jums tikai atliek izvēlēties piemērotākās preces – par pārējo parūpēsimies mēs!

Piedāvājam iegādāties arī dažādus gaumīgus interjera priekšmetus no Nīderlandes, Dānijas un Vācijas.

Gaidīsim ciemos!


MĀJOKLIM

Līgavām iesaka