ROYAL ROUGE MACAROON

Mīlestības stāsts - īpašiem svētkiem
ROYAL ROUGE MACAROON>
  • +371 29464384
    +371 2946****
Valodas:   LV    RU    EN

Es dievinu svētkus un mīlu mākslu. Un makarūni ir svētki un arī māksla! Bet lai nonāktu līdz šai svētku sajūtai un iespējai baudīt šo mākslu, bija jāveic rūpīgs izziņas ceļš, jāziedo garas pacietības un precizitātes mācībstundas, jāslīpē meistarība, un sekmīgi, uz visiem 100% jāiegūst šo makarūnu darināšanas pieredzi.

Tā bija baudpilna un krāšņa pieredze, kas veidota kā meistarīgi un perfekti izsmalcināti makarūni, kā arī brīnumains, aizraujošs un priekpilns ceļojums, kas nejauši aizsākās pirms daudziem gadiem Parīzē, kad burvīgajā Laduree kafejnīcā- makarūnu paradīzē, aizvērtām acīm, klusējot, sēdēju un, mīlestības pārņemta, baudīju savu pirmo makarūnu. Man gribējās palikt tur un nekustēties…

Šādi mirkļi ir īsts dārgums!

royal-rouge-macaroon

Un tad apņēmos iemācīties gatavot šo brīnumu, lai varētu to baudītu pati un, vēl vairāk – dāvāt to saviem draugiem un ģimenei. Šķiet, šis bijis ceļš, kā tuvoties diženajam nodomam, kāds Visumam par mani ir radies, lai sasniegtu labāko, ko spēju, piepildītu savus pārdrošākos sapņus, lai tagad savā priekā un makarūnu mākslā dalītos ar jums – jauno makarūnu zīmolu – Royal Rouge Macaroon.

Royal Rouge Macaroon ir kā mazi, skaisti mākslas darbi, sniedzot īpašu garšu baudījumu.


Sortimentā

Pieejami gan ikoniskie – citronu, laimu, aveņu, marakujas, apelsīnu, šokolādes, kafijas, sāļās karameles, pistāciju makarūni, gan sezonālas aktualitātes, kas ir izteiksmīgas krāsu un garšu buķetē – rabarberu, zemeņu, rožu, macha tējas, mojito, ananāsu-kokospiena, šokolādes-ruma ķiršu, šokolādes-apelsīnu liķiera Cointreau, karamelizētu lazdu riekstu, zaļo ābolu u.c. ar gadu gaitā izkoptām garšu niansēm, izmantojot kvalitatīvus un augstvērtīgus produktus.

Tāpat arī makarūni var tikt pieskaņoti svētku tematikai dažādās krāsu tonalitātēs vai delikātu garšu notīs, kļūstot par skaistu svētku galda rotu.

Royal Rouge Macaroon ir brīnišķīgs veids kā palutināt sevi un savus mīļos, perfekta dāvana, lai parādītu mīlestību saviem tuvajiem, vai izteiktu atzinību klientiem un partneriem.


Iegāde

Par piedāvājuma sortimentu un noformējumu īpašajiem pasūtījumiem, lai piemeklētu to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, sazināties FB, IG (RoyalRougeMacaroon) vai rakstot WhatsApp: +371 29464384.


Cena

Par vienu makarūnu – EUR 1.80. Par katra pasūtījuma saņemšanu un piegādi vienosimies individuāli.DĀVANAS SVĒTKIEM

Līgavām iesaka