PODKĀSTI PAR SEKSU. APKOPOJAM INTERESANTĀKOS!

PODKĀSTI PAR SEKSU. APKOPOJAM INTERESANTĀKOS!
Foto: BEGOGRAPHY

Seksa speciālisti un izklaides industrija negrasās snaust arī šajā mājās sēdēšanas laikā un izdomā aizvien jaunus veidus, kā izglītot un izklaidēt publiku.

Podkāsti un sekss – o, jā, tas ir savienojams! Aplūkojam, ko par jutekliskām tēmām varam paklausīties audio un paskatīties video formātā.

Seksuāli inteliģents

Pašmāju psiholoģes, seksualitātes un partnerattiecību konsultantes Kristīnes Balodes veidots izglītojoši intriģējošs podkāsts, kas skatāms un klausāms YouTube kanālā. Kristīne kopā ar simpātisko aktieri Maksimu Buselu un viesiem risina sarunas par to, kāds ir seksuāli inteliģents cilvēks, kādu nozīmi seksualitāte spēlē mūsu ikdienā, un – kāpēc par to vispār jārunā. Uz atklātām sarunām aicinātas sociāli aktīvas personības, nozaru eksperti un viedokļu līderi.

Foto: MALEY PHOTO

Podkāsts klausāms YouTube.

 

The Heart

Šis podkāsts piedāvā atšķirīgu pieredzi. Tas ir kā grāmatu, teātra, kino un mūzikas apvienojums – saldais ēdiens visiem, kas noilgojušies pēc mākslas devas. Kā tas izskatās – to gan jāskatās savas iztēles filmā. Vairākkārtēji apbalvots podkāsts, kas izceļas ar savām mākslinieciskajām kvalitātēm. Stāsti par tuvību un cilvēcību, attiecībām, ķermeņa un gara mijiedarbību, mīlestības spēku, kurus stāsta dažādu tautību un vecumu pārstāvji.

Viss, ko cilvēka dvēsele piedzīvo zemes virsū attiecībās ar citiem.

Idejas, stāstus un skaņas māksliniecisko apvienojumu rada rakstnieki, radio darboņi un mākslinieki.

Podkāsts klausāms radiotopia.fm, Apple Podcasts, theheartradio.org

Foto: DYLAN FOXTOG

All the Way With…

Podkāsts, kuru veido britu Cosmopolitan seksa un attiecību redaktore Peislija Gilmūra kopā ar pašpasludinātu seksa padomdevēju, skaistuma sadaļas redaktori Lauru Kaponi. Dāmas savā sarunu studijā aicina viesus, kurus sīki smalki izprašņā par mīlas un intīmo dzīvi, nevērtējot, nebrīnoties – ar smaidu, vieglumu un prasmi pasmieties. Pie viņām viesos ierodas ne vien tie, kas gatavi runāt par pieņemtiem standartiem, bet arī pikantākām tēmām – no vīriešu eskorta pakalpojumiem jeb pakalpojumiem tieši dāmām, līdz lēdijai, kas maksā par orgasma pilnām masāžām.

Podkāsts klausāms Spotify, Apple Podcasts

Foto: DYLAN FOXTOG

The Sexual Wellness Sessions

Attiecību un seksualitātes terapeites Keitas Moilas radītais un vadītais podkāsts, kas veltīts seksuālajai un emocionālajai veselībai. Kā terapeite Keita ir pavadījusi neskaitāmas stundas kabinetā kopā ar saviem klientiem, risinot seksuālās labsajūtas jautājumus. Problēmsituācijas un jautājumi atkārtojas – tādēļ šī terapeite ir nolēmusi aktualizēt jautājumus publiski, lai palīdzētu iespējami vairāk cilvēkiem, un atgādinātu – ar tevi viss ir kārtībā!

Podkāsts klausāms Spotify, Apple Podcasts, thesexualwellnesssessions.podbean.com

Foto: LIBKOS

Doing It! With Hannah Witton

Podkāsts par nopietniem jautājumiem jautrākā un jauneklīgākā formātā. 1992. gadā dzimušās jūtūberes Hannas Vitones podkāsts dzirkstī ar humoru, sirsnību un vieglumu.

Godīgas un atklātas sarunas.

Savukārt YouTube skatāmi Hannas padomi par intīmiem jautājumiem videoformātā. Šeit viņa dalās arī ar stāstu, kāpēc savu puisi bildināja pati, un pārspriež monogāmijas konceptu.

Podkāsts klausāms  Spotify, Apple Podcasts

Foto: DYLAN FOXTOG

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: DYLAN FOXTOG, LIBKOS, BEGOGRAPHY, MALEY PHOTO

Vizuālā satura māksliniece: KSENIJA BELCA-BESLER


Lasi arī: INTĪMĀ KOSMĒTIKA MAKSIMĀLAI BAUDAI UN KOMFORTAM