21mm / Mārcis Liepiņš

Tev piestāv dzīvot...
21mm / Mārcis Liepiņš>
  • +371 29 358 338
    +371 29 358****
Valodas:   LV    RU    EN

21mm

Kad saņēmām pirmos atzinīgos vārdus par 21mm, kāzu dienas video klipu, sapratām, ka vēlamies to darīt arī turpmāk. Tas ir liels gods un liela atbildība, jo iemūžinot vienu no dzīves svarīgākajiem notikumiem, mums tiek dota tikai viena iespēja.

Esam komanda, kas jau vairāk kā 10 gadus darbojas kinofilmu un reklāmas nozarē, tomēr pašos pirmsākumos mēs sākām savu radošo darbību tieši ar kāzu video klipu filmēšanu un montāžu. Tā šis ieradums ir saglabājies līdz pat šai baltai dienai, kad nolēmām publicēt savus darbus plašākai auditorijai.

Labās atsauksmes un cilvēku interese par mūsu darbiem, kalpoja par iedvesmu izveidot zīmolu 21mm, kas oficiāli savu darbību ir sācis ar 2020.gadu un, kā loģisks turpinājums, pēc šīs “dzimšanas dienas”, ir vēstījums visiem tiem pāriem, kuri meklē video māksliniekus savai īpašajai dienai – mūsu kompānija tagad piedāvā savus pakalpojumus arī plašākai auditorijai.

Mēs piedāvājam atšķirīgu konceptu kāzu klipa izveidošanā, kas iekļauj galveno varoņu stāstu ar ekranizētiem notikumiem par iepazīšanos, pirmajiem iespaidiem un pārdomām vienam par otru. Starp esošajiem klipiem lielākā daļa ir saīsinātās video versijas, bez personiska rakstura informācijas, tomēr šo unikālo konceptu noteikti atradīsiet manā youtube.com kontā. 

Es ieteiktu visiem pāriem pirms precībām aprunāties ar sev tuviem draugiem vai paziņām, kuri ir precējušies un izmantojuši kāzu pakalpojumus, lai novērtētu šo neizmērojamo ieguldījumu vienā no jūsu skaistākajām dzīves dienām, jo kā reiz teica Sokrats:

Tev piestāv dzīvot, nevis eksistēt.

Zvaniet jebkurā jums izdevīgā laikā: +371 29358338

Rakstiet: 21milimetrs@gmail.com

Priecāšos atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem. /Mārcis Liepiņš/

 

 

 

 

 


KĀZU VIDEO

Līgavām iesaka