PRIKE LATVIJA / ANNA DE CODORNIU

Augstākās klases dzērieni jūsu kāzās
PRIKE LATVIJA / ANNA DE CODORNIU>
Valodas:   LV    RU    EN

Prike ir vadošais augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmums Baltijā, kas šajā nozarē darbojas jau kopš 1992. gada, un pārstāv vairākus pasaulē vadošos luksus klases dzērienu zīmolus.

Jau vairāk kā 20 gadus piedavājam pasaulē pazīstamāko premium alkoholisko dzērienu zīmolus. Jūs saņemsiet informāciju par mūsu pārstāvēto dzērienu vēsturi, attīstību, pagatavošanas veidiem, jo tie ir pārsteidzoši interesnti un vienmēr mūsu eksperti palīdzēs ar ieteikumiem.

Mēs nepārdodam zīmolus – mēs tos veidojam ar jūsu palīdzību.


Anna de Codorníu

Anna ir mūsu veltījums pēdējam ģimenes loceklim, kas pieņēma Codorniu uzvārdu, kas 1659. gadā apprecējās ar vīndari Miquel Raventós.
Tā ir pirmā Cava kas iekļauj Chardonnay šķirnes vīnogu vīna kupāžā, atverot un pasniedzot delikātus un smalkus aromātus, nepārspējamu svaigumu un unikālu personību. Ņemot vērā tās vēsturi, kupāžu un daudzpusību, Anna ir kļuvusi par Codorníu nama simboliskāko Cavu.


Codorníu

Codorníu ir vēsture par ģimeni, kas aizsākās jau XVI gadsimtā.

1872. gadsā Josep Raventós kļuva par pionieri Cava ražošanā, kad izveidoja pirmo pudeli dzirkstošā vīna, izmantojot tradicionālo metodi (Spānijas dzirkstošais vīns, kas darināts pēc tradicionālās šampanizācijas metodes, kā to dara Francijas šampaniešu vīna namos). Iespaidīgo Cavas Codorníu vīna namu Sant Sadurní d’Anoia pilsētā, kur tiek izgatavots un radīts Cavas zīmols, 1895. gadā uzcēla Manodels Raventós, Codorníu mantinieks un galvenais virzītājs Codorníu zīmolam, kurš nolīga katalāņu jūgendstila arhitektu Josepu Puig i Cadafalch, lai paplašinātu vīna darītavu.

1976. gadā vīna darītava tika pasludināta par mākslas vēsturisko vietu un ir viens no iespaidīgākajiem Jūgendstila arhitektūras piemēriem, kas veltīts cava pagatavošanai un nogatavināšanai.

prike latvija anna de codorniu

Codorníu’s cavas ir dzimušas vīna dārzā un nosaka mūsu stilu: tradīcijas un inovācijas. Codorníu rūpīgi izvēlas vīnogas un rūpīgi īsteno vīna dārzu pārvaldību. Jau daudzus gadus tā ir piemērojusi ilgtspējīgu vīnkopības praksi, citiem vārdiem sakot, ļaujot dabai iet savu gaitu un iejaukties tikai tad, ja ir nelīdzsvarotība. Turklāt Codorníu ir izmantojis Cava audzēšanas reģiona daudzveidību, lai izstrādātu Cavas ar unikālu personību. Mēs pirmie pagatavojām Cava, izmantojot starptautiskās vīnogu šķirnes, apvienojot tās ar vietējām vīnogām, lai iegūtu elegantus, izteiksmīgus, svaigus un aromātiskus dzirkstošos vīnus, vienlaikus respektējot katras šķirnes raksturu un terroir (vīna dārza raksturu).

Mēs esam vecākais ģimenes uzņēmums Spānijā un 17ais vecākais vīna uzņēmums Pasaulē. Vairāk nekā 460 gadu sena vēsture, kas veltīta ļoti vērtīgu vīnu un dzirkstošo vīnu radīšanai, ir ļāvusi mums lepoties ar: 10 vīna darītavām labākajos vīna reģionos Spānijā: Codorníu, Raimat, Legaris, Bach, Scala Dei, Abadía de Poblet, Bilbaínas Winery, Nuviana, Artesa and Séptima. Vairāk nekā 20 prestiži zīmoli, no kuriem lielākā daļa ir līderi Spānijas tirgū.

Esam pārstāvēti 5 kontinentos un vairāk nekā 100 valstīs. Kvalitāte visos mūsu procesa posmos – sākot ar mūsu pamatelementiem – vīnogām. Vairāk nekā 3 000 ha pieder mums pašiem. Esam lepni būt cienīgi saņemt augstākās starptautiskās kvalitātes atzinības. Pēdējo 5 gadu laikā balvas ir saņēmušas vairāk nekā 150 mūsu starptautisko vīnu un dzirkstošo vīnu. Un apņēmīga komanda, kurā ir vairāk nekā 800 cilvēku.


Vairāk informācijas arī: PRIKE LATVIJA


KĀZU DZĒRIENI

Līgavām iesaka